Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

No coś Ty, moja kuzynka teraz jest jakoś 4 miesiąc i mówi, że by mogła ciągle się kochać, takie ma potrzeby, wcześniej tak nie miała :D. A różnie z tym jest :). No a ja mam szczególnie w 14, 15 dzień cyklu, czyli u mnie szczyt płodności ;). ale to już chyba instynkt żeby potomka począć :D. Niektóre dziewczyny mówią, że w okres mają największą ochotę, a ja jakoś w te dni, to nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ja slyszalam ze przez pierwsze miesiace sie nichce sss a potem to znazy tak okolo4 mieisaca to jest najwiekszy poped seksualny. to ty przynajmniej wiesz kidy masz plodne dni fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza moze ten jeden jedyny sss bez gumki bedzie waszym szczesliwym :D trzymam kciuki a co do ochoty na sssss to chyba indywidualnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis byla u mnie kumpela ktora jest w 13 tyg ciazy i pokazała mi zdjecie usg ale super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze jak wszystkie bedziecie juz w ciazy to dalej bedziecie tu i do mnie :P pisały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastoletnia dziewczyna
czesc dziewczyny. mam problem. Dzisiaj mój 29 dzień cyklu, powinnam dostać dzisiaj @ a tu nic. przez cały cykl miałam większą ilość śluzu niż zwykle. Dwa dni nie było go wcale i od przedwczoraj znowu większa jego ilość. Dzisiaj zauważyłam że jest on lekko żółty. Temperatura rano wczoraj w pochwie mialam 36,9 dzisiaj 36,8. Jednak teraz zmierzyłam i aż 37,5. (dodam że kochałam się z chłopakiem w czasie okresu, z gumką!) i raz wszedł na jedno wejście bez gumki.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastoletnia temp spadla o 1 kreske i pewnie jutro dostaniesz okres, a ciaza podczas okresu nei mozliwa chyba ze bys miala krotkie cykle ale 29 to normalny wiec ciaza odpada:) czekaj spokojnie a dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastoletnia dziewczyna
ze włożył i wyciągnał, i tyle :) nie pozwoliłabym sobie na seks bez zabezpieczenia, nawet bez dochodzenia w środku. Wiem że to za duże ryzyko a ja nie chce być w ciązy, narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastoletnia dziewczyna
dzieki dziewczyny, a czym może być spowodoway ten żółty sluz, dodam ze ma dość intensywny zapach? Czy obejdzie się bez wizyty u ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co znaczy żółty śluz najczesciej sa to upławy lepiej idz do gina on ci cos przepisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow to jakis krok na przod:D ja bralam przez 3 m-ce ale jak doszlo do mnie ze nie wpadamy to przestałam brac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×