Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

evika...ciaza blizniacze to co 2 pokolenia :P:P:P u mojego meza byly 2x2 wiec dopiero nasze dzieci moga miec blizniakow :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota właśnie moja teściowa coś takiego mówiła z tym, co drugim pokoleniem, nie wiem czy to prawda :P babcia mojego męża, miała brata bliźniaka i podobno też z drugiej strony rodziny męża były bliźniaki też...więc nie powiem kto ma szanse na bliźniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Jestem jeszcze na chwile,maz pojechal sam na wywiadowke .Syn juz w lozku wiec moge jeszcze pare slow napisac. Nie mieszkam w Polsce ale znalazlam Polska pania ginekolog.Wczoraj powiedziano mi,ze mam przyjechac z pelnym pecherzem,myslalam ,ze to pod kontem usg,a to chodzilo o badanie mocz na miejscu.Normalnie z tego co pamietam,to pobieraja krew.No i na wstepie Pani doktor powiedziala,ze badanie poczu potwierdza ciaze. Mam problem z praca,bo ponad 2 lata pracowalam jako pomoc,teraz do konca pazdzierniaka mam kolejne 7 miiesiecy na czas okreslony.Caly czas mowiono mi,ze mi nie przedluza,teraz slysze ,ze tak-no i problem w tym ,ze jestem w ciazy i mysle ,ze jak sie dowiedza ,to z powodu ciazy nie dostane kolejnej umowy.Pani Doktor powiedziala mi,ze absolutnie mam nic nie mowic o moim stanie ,chodzic do pracy tak dlugo jak sie da,jak sie nie da ,to trudno. Szczerze mowiac ,to mam dosyc mojej pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika...to ja z rana widze tu poscik:P:P amoze....a jak pojdziesz na chorobowe?? to cie zwolnia?? nie ma czegos takiego ze kobiety w ciazy sa nietykalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
dziewczyny Wy tu o blizniakach,moja pierwsza ciaza wygladala jak na blizn iaki,mialam poterzny brzuch,a syn -mam nadzieje ,ze siedzicie mial 4600, i 62 cm ,wiec co bedzie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Dorota, to jest umowa i takie same warunki jak na czas nieokreslony z tym ,ze ja dostalam na 7 miesiecy.Wiec pod koniec pazdziernika umowa mi sie konczy i mysle ,ze jak wywesza ,ze jestem w ciazy .to z penoscia mi nie przedluza.Sama nie wiem ,musze popytac tu i tam. Evika,ja test robilam kolo godz.11 i nie bylo to z porannego moczu a po jednej minucie byl juz wynik.Bylam sam w szoku ,ze tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Tak dziewczyny ,to byl wielkolod,jak mi powiedzano dzien przed porodem ,ze dziecko bedzia mialo 3900,to cala noc spac nie moglam ,a jak go urodzilam ,silami natury:-))to wierzyc nie chcialam.W szpitalu po 1 dniu zaczeli go ubierac normalnie w spioszki,bo te cale beciki,czy rozki rozwalal w 5 minut.:-) Co do pracy ,to nie moga mnie zwolnic w trakcie umowy,ale jesli umowa wygasa,to nie maja obowiazku przedluzac. Poza tym ,tutaj jest takie prawo,ze kobiety pracuje do 3 miesiaca,a potem na zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amoze...to zanim sie zorientuja zalatw sobie zwolnienie od lekarza powiedz ze sie zle czujesz i wogole, a jak pislas czasem musisz ciezkie rzeczy podnosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Eviaka badz dobrej mysli,u kazdego jest inaczej ,kazdy organizm jest inny, wiec nic nie jest przesadzone,rano robisz test,i piszesz nam tutaj.Ja bede w domu po 12 i pierwsze co zrobie ,to wlacze komputer:-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amoze...to dobrze ze masz pl ginekolog, ja tez mieszkam za granica i tez szukam pl lekarza tylko tych co w necie znlazlam to maja b.zla opinie :( naszzcescie kolezanka ma jakiegos gina tez pl i prowadz jeje ciaze ...moze nie jest zly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika trzymam kciuki zeby rano była radość :-) :-) oby!!!:-) fizjoterapeutka mówisz? :-) mąż do Rept jezdzil przez 3 tyg,teraz nie ma opcji i w domu dzielnie ćwiczy nóżkę i codziennie by dzielnie o maluszka się starał :-) i się wypytuje- czy ten test można już może zrobic :-)kochany.. (bo on by już tak chciał...:-) :-) ja pewnie i tak nie wytrzymam do tego 26 i pewnie w niedziele zrobie pokryjomu, pocichu (to będzie 8 dzień po owu)i jak będzie jedna kreska to sobie wkręce, że pewnie jest za wcześnie i poczekam kolejny tydzień....- tak, to własnie to są znamiona szaleństwa i absolutnego braku cierpliwości :-) cały dom już wysprzątałam, mężem się opiekuję,10 filmów obejrzałam i poumawiałam się ze znajomymi w weekend, może na chwilę przestanę schizować..to jest straszne takie pragnienie żeby już, już teraz, się dowiedzieć i zeby były dwie..że aż mnie nosi...melisy bedę duzo piła.a do pracy dopiero ide od listopada jakoś więc mam duuuużo czasu na myślenie...:-)za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor babole :) ❤️ ale wy tu sie udzielacie ja nie nadazam za wami he he wpadlam na chwilke dlo was bo moj "M oglada Rambo :) gratuluje wszystkim zafasolkowanym a za ciebie evika trzymam podwojne i szczegolne kciuki ja dzisiaj mam 7 tygodni ciazy :) ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Pracuje w markecie,w wiekszosci siedze na kasie,ale jak mam ranne zmiane to pakujemy wszystkie warzywa i owoce,a one sa juz ciezkie.Poza tym pakuje rowniez inne produkty. Pani doktor powiedziala mi,ze moze midac zwolnienie (jak nie dam juz rady pracowac)na przyklad na bol brzucha,nie musi od razu pisac ,ze to ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty dorotka nie smuc sie bo wczesniej cos tam pisalas ze jestes przygnebiona mnie teraz w ciazy to wszystko denerwuje nawet to ze moj maz oglada tv (niewiem dlaczego) biedactwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evka spokojnie moze ci sie owulacja przesunela z tego stresu ?? a ty jak masz ten stary z ta blada kreska to pokarz. ja jak robilam wczesniej test bo robi;lam 3 to w tym pierwszym pierwszym pokazala sie taka naprawde blada ale taka bladziusia kreska i co okazalo sie jednak jestem w ciazy :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia....ale ja jeszcze nie jestem :D :D :D tzn chyba nie :x a jezeli juz to jakies najwyzej 2 dni :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika skoro tak mowisz to nie moge sie doczekac jutra a ty dorotka mam nadzieje ze aktywnie spedzas na swoim rumaku te plodne dni a moze juz jestes ?? tak jak piszesz 2 dni he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×