Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

aha..a bo mnie zmyliłaś...:-) mówiłas, że na jutro strój masz i jeszcze tylko na niedziele musisz naszykować... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh bo tak jest robi 30 w pensjonacie i bedziemy tam spac to musze miec ciuchy na sobote i na niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne ma zachowanie Twoj facet ja Ci nie moge niestety nic doradzic bo nigdy tego nie mialam, ale jak on ci przykrosc robi to Ty przy jego kumplach mu tez rob moze cosik przemysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jak sa znajomi i moj M sie zagalopuje to mowie cos na glos co go przystopuje wiem brutalne ale jak dziala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde musze sie do niego dodzwonic bo mieslismy jutro jechac i teraz nie wiem czy jedzie czy nie zadzwonic czy nie?ja juz nie wiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może tak być..bo jako samiec musi przed innymi samcami pokazać, że mu samica na głowę nie będzie wchodzić i że on może robić co chce :-) chociaż mój tak nie robi, ale niektórzy się tacy delikwenci zdarzają, ale skoro się kochacie to powinien jednak może jakoś coś z Tobą dziś posiedzieć ...tym bardziej dziś po tej stłuczce..no...nie wiem, współczuję Ci i trzymaj się kochana..co ja się tu wymądrzać będę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia dobry pomysl- moze onaxyz powinnaś przy jego ziomkach też cos mu dać do myslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam mu tylko esa czy wrocil juz jak nie odpisze nic to zadzonie do niego za jakas godzine bo musze wiedziec co z jutrem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zadzwonie i albo go nie bedzie albo nie bedzie odbieral to powiem mu nara moze wtedy cos doniego dojdzie i zrozumie co stracil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeproszę Was i udam się do kuchni szykować kolację gdyż właśnie jakiś samiec mi tu ryczy, że z głodu zaraz padnie :-) więc go wyżywię a przy okazji sama coś zjem bo po kalafiorku już dawno ślad zaginął w mym żołądku... onaxyz...trzymaj się kochana!może jednak jeszcze jakoś spróbuj z nim pogadać ale na spokojnie jak będziecie w domku siedzieć sami... monia - udanej imprezki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyny ze zadreczam was swoimi problemami ale musialam komus powiedziec dziekuje wam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no szag mnie trafi zaraz zadzwonil i powiedzial ze beddzie moze kolo 23 w domu a moze bedzie tam spal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no trudno CI bedzie to zrobic zresszta nie warto isc siedziec za faceta:) polz sie spac i odpoczywaj nie przejmuj sie nim jest duzym chlopcem poradzi sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie udusze go to bylo w przenosni:) ale pewnie sie z tym przespie i powiem mu jutro ze go zostawiam jesli zostanie tam na noc ehhh masakryczny tydzien mam jak sie wali to juz wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po burzy zawsze przychodzi słonce nie rob nic pochopnie. Masz racje przespij sie z tym i rano wszystko zobaczysz w innych kolorkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przestan nikogo nie zadreczasz przynajmniej nie mnie:) pisz ile chcesz;) u mnie tic nowego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie staram do tej pory liczylam na wpadke i ten jeszcze ostatni cykl sie łudze moze cosik z tego łudzenia sie wyjdzie:P Ona nie ma za co:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem ze sobie wmawiam ze juz nie chce dziecka i jakos stalo mi sie obojetne czy zajde czy nie teraz co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie nie wmawiam tylko wiesz w moim przypadku to calkiem cos innego bo ja licze na wpadke a moj M nieche narazie 2 dziecka , a u was jest ze sie staracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staramy ale juz mam dosc tego czekania na plodne ktorych i tak raczej nie ma tego czekania czy @ przylezie juz nie mam sily tereaz chce sie cieszyc sexem a nie ze o teraz moze plodne mam teraz moze sie uda i tak co miesiac to nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×