Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ja jestem z 29 stycznia. No migotka mam nadzieje ze nie bedziemy musialy czekac długo:P dorota zacznij tak jak lato sie bedzie konczylo albo w polowie to bedzie na wiosne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musicie mnie mocno dopingować i trzymać kciuki ;). I postanowiłam że będą staranka codziennie od wczoraj do sb, ndz, chrzanię co drugi dzień :D. Bo jesteśmy wyposzczeni :D, no ewentualnie z jeden dzień opuszczę, zobaczymy jak wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka.... e tam powiem ci ze wczesniej bardziej wszystko przezywalam, teraz jestem odstresowana ... ...a syski mnie juz mocniej bola:P wiec chyba bedzie owul... ...niom jeszcze dzis ostanie tabl i koniec potem od 16 dnia cyklu do 25 i zas w styczniu od 16 do 25 ...i wizyta a moj gin zlamal reke i nie przyjmuje wogole teraz wiec musze zaraz na poczatku stycz dzwnic i umowic wizyte..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ale cie wzielo teraz masz racje im czesciej tym lepiej nie ominiecie owu a jak tak to za jakies 3 tyg beda 2 kreski na tescie Oczywiscie trzymamy kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się uśmiałam, jak moja przyjaciółka mi mówiła, że ona nie chce w zimie chodzić z wielkim brzuchem, bo się trzeba ubierać mocno i te ubrania duże kupować :D, ale argument...zaszła w 2 miesiącu starań, przy kompletnie rozwalonych cyklach, to jest osiągnięcie :D i rodzi koniec marca, początek kwietnia, więc w sumie nie trafiła na zimę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop to dorcia tez w owu gola strzelcie i bedzie git:D i masz racje nie przejmuj sie tym poco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy juz prezenty gotowe macie, ja tylko papier kupilam :D :D w pl juz wszyscy dostali prezenty bo my w at zostajemy:P jeszce nie mma prazentu dla mojego m i nie mam pojeca co mu kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z pierwszym w zime chodzilam i bylo mi lepiej bo z mala cale lato z brzuchem normalnie nogi mialam jak balony a palce jak serdelki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze trochę musisz pobrać te leki. na owulke bolę Cię piersi? mnie to chyba nigdy nie bolały :D, tylko kilka razy chyba sutki, ale tuż przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota to jak masz takie objawy przed owu to sie przytulajcie mocno to od razu sie wygrzejesz i wykurujesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia staraj się tak jak ja, będzie wspólnie czekać na 2 kreski ;), no weź nie wyłamuj się. monia, jakoś nas przypiliło z tymi staraniami, jeszcze to rewelacyjne USG wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piersi bola jak przed owul ... qrde ale jak tak bola to sie mi przytulanek odechciewa:D :D ech :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie monia ma rację, na przeziębienie najlepszy ostry seks :D mnie wczoraj lekarka zabiła tekstem, ze te plamienie które miałam przed okresem, to może plamienie około owulacyjne :D, no kurna ja nie mam 15 lat, więc co to jest plamienie około owulacyjne, mam je, jest zupełnie inne niż, to brązowe które miałam, no odkrywcza była bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niektorzy madrzy lekarze tacy wlasnie sa wiesz lepiej to jednym uchem wpusc drugim wypusc i juz Jak sie u was zaczynaja dni plodne ale ze sluzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...:P:P no bede starania bedea ale ostatni cykl:P:P a potem gdzies na pocztku lata od nowa... ...mam testy owul ...moze zrobic...hmmm ale chyba zawczesnie jeszcze skoro dopiero 12 dc przy 31dniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wypuszczam :D jak się zaczynają...mam więcej śluzu takiego rozciągliwego, poza tym to nic specjalnego, no i zawsze plamienie około owulacyjne, czasem malutkie, czas nawet spore, czas ból owulacyjny mocny, ale to trwa góra jakąś godzinę może dwie, ale ostatnio to tylko lekko czuję...piersi mnie nigdy nie bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, jak masz testy to zrób, tym bardziej, ze nie masz pewności, kiedy będzie...no za wcześniej jak 12dc, ale chyba tak w pt, sb już możesz zrobić...ja też mam dziś 12 dc, choć myślę że może i 13 dc ;), cykle mam 28, 29 dni...więc już konkretnie płodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmigotka mam dosłownie tak jak ty ost@ zaczal sie 2.12. a nastepny przypada na 31.12. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×