Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

nie wiem czy za mala czy nie jak ktos daje to przeciez nie wypada oddac:P Klaudia bardziej woli sie wlasnie kuchnia bawic to obiad robi to herbate lub kawe :D dzis mi pomagala kuchnie sprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :P:P ale zescie nagadaly sie jak ... ...dzis nie zagladalam bo przewaznie was tu nie ma a dzis prosze przegapilam konferencje:D :D ...nie staranek nie ma i nie wiem czy beda :P:P a pozatym jeszccze chyba zawczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam isc do pracy ale nie wyszlo:/ ooo Dorota w koncu cie tu przywaialo:P jak dzoinek minał? Czemu nie bedzie staranek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, no tak jak dają barbie, to nie oddasz :D, gospocha rośnie ;) dorcia, a co żeś tak kąśliwa dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci moj siostrz. dostal na 2 latka szczeniaczka uczniaczka (nie wiem czy wiesz co t oza zabawka śpiewa liczy mowi abecadło) i uwielbial ja i my kupilismy malej to lezy i ładnie wyglada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poztym tak mysle ze nie chce zeby dzidzi sie urodzilo na zime a po zimiena wiosne :P:P...no moze ten ostatni cykl beda staranka ale pomysle jeszcze :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, gadaj jakieś zmiany? monia, wiem co to ten szczeniaczek, drogie to i szybko się nudzi, bo ile można słuchać tego samego, nawet dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, ale kombinujesz kobito ;), weź Ty się raz za porządne starania i zobaczysz, co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze ja znam wszystkie piosenki na pamiec bo z siostrz. a teraz z mala fakt nudzi sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli w czsie pracy zajde w ciaze dobrze na tym wyjde finansowo :P bo 70% wyplaty przez 2 lata dostane a tak to tylko jakies 400eu w mies :P:P ...a o mieszk myslimy.ych zobacze:D pomislimy jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak masz racje bo ja zaszlam w styczniu i mialam termin na pazdziernik a przez cesarke mialam tydzien czy poltora wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota co do spraw finansowych t omasz racje lepiej pracujac zaciążyć niz w ciazy pracy szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to w sumie bez różnicy kiedy urodzę, tzn. jaki miesiąc, ale jakbym mogła wybierać, to nie chciałabym w 2 połowie grudnia, albo na początku stycznia, choć w gruncie rzeczy to bez znaczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczesniej chcialam urodzic tak na wiosne a teraz obojetne byle nie listopad lub grudzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a moze przez to przeziebienie mi sie odechciewa:D :D albo lenistwo mnie dopada:D albo kryzys wieku :D :D ...kto tam wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejdzie ci przeziebienie i ochota na przytulanki wroci zobaczysz;) poczekamy az migotka zaciazy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, czemu nie listopad? ;), Ty jesteś z lutego? dorcia, spokojnie masz czas, jak Cię to staranie wykańcza psychicznie, to może faktycznie na kilka miesięcy przerwijcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ale ja nie powiedzialam ze nie :P:P :D :D tylko tak dzis myslam i zdalam sobie sprawe ze jak nie ten cykl to dzidzi sie urodzi na zime :d a w zimie jest zimno brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia obyście ni musiały czekać za długo :D, aż zaciąże :D dorcia, a jak się czujesz, jeszcze bierzesz leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w październiku by się urodziło, jak np. styczniu, ja jestem z października i to jeszcze nie zima :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×