Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ja wole zapytac bo w sumie mnie tez pytaja a ja rzadko trafiam z prezentami wiec wole wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to już lepiej zapytać niż kupować coś na odczepnego, jak się często zdarza, aby było, no i później ta osoba, to wyczuwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie a ze chodzilo o rodzicow i o siostre to wolałam spytac a mojemu cos wymysliłam:P matko jedyna kreci mi sie w glowie co chwile:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to też wkurza, że ludzie tak czują się przymuszeni do kupowania prezentów często, ze to nie wynika z potrzeby serca, tylko bo muszę, bo każdy kupuje i chodzą ze zbolałą miną i coś kupują albo coś pierwszego z brzegu...nie to że ja zawsze kupuje super prezenty, tylko chociaż staram się coś kupić odpowiedniego dla danej osoby, tak szczerze to robię, a jak nie trafię no to już inna historia, przynajmniej się starałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pytam jak ktos powie cos do domu np. komplet nozy (jak moja siostra) t ostaram sie takie kupic zeby pasowały do wystroju kuchni itp. wiesz nie pamietam ale jak mialam kolo 8 lat to dostalam auto zdalnie sterowane i lubilam sie nim bawic a na komunie dostalam domek dla lalek a ty?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niezła chłopczyca byłaś, jak samochód dostałaś :D. Ja to chyba z klocków lego się najbardziej cieszyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nic innego mnie nie boli:) a ja lubiłam samochody ojciec mechanik teraz maz mechanik i lakiernik normalnie w slady matki poszlam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a klocki lego tez lubilam tylko mialam po siostrze ale i tak fajnie sie ukladalo w sumei to dalej je mamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ona sie bawi wszystkim co ma pod reka dostala na mikolaja kuchnie i nia sie czesciej bawi ale tak zeby miala jakas ulubiona to nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no w sumie dopiero ma niewiele ponad 2 lata, w tym wieku dziecko jeszcze się nie specjalizuje ;). a jakie bajki lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kupilismy jej pod choinke tez auto zdalniesterowane bo jak chodzimy do mojego siostrzenca to zabiera mu auta i bawi sie jego torami z hot wheelsa a i tez dostanie lego ale duplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz moj siostrzeniec juz mial ulubione zabawki ale dlatego ze w zlobku dzieci tez mialy a moja do żlobka nie poszla. Bajki do czytania wszystkich słucha a najbardziej byla kiedys kolekcja ksiazek dla dzieci od a do z i te jej czytam a w tv to mini mini oglada lubi wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i tak tylko ja lalkami tez sie bawilam a ona nie chce a jak ma barbi to glowy im urywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecej sie bawi niz oglada a raczej słucha podczas zabaw. a do żłobka tez miala isc ale miejsc nei bylo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie za mała jest jeszcze na barbie? ja też nie lubiłam barbie, miałam jedną, a koleżanki całe kolekcje...w ogólnie sama, to się prawie lalkami nie bawiłam, tylko jak koleżanki u mnie były, albo ja u nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×