Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

uff skończyłam pierniczki, masakra urobiłam się, bo aż 1 kg mąki robiłam ;). ale chyba są dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:P:P ...latalam po miescie za prezentem dla mojego m ale nic nie znalazlam :D bo wogole nie mam pojecia co mu kupic...:( moze cos podpowiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do galabkow to moja mama miesza ryz i kasze no i miesko:D , migotka ja tez nigdy nie robilam bo takie specjalnosci to mezus robi z ryzem i mieskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe stringi :D to odpada bleeee ale ma pelno fioletowych bokserek :D :D nic pojade w sobote do tego sklepu i cos kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhehehe ale nie zmienia to faktu ze fioletowy to troche pedalski kolor :D :D ...tak sie zastanawiam czy nie zrobic testu owul...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie doczytalam sie na tescie ze powinnam zaczac je robic w 10 dniu cyklu jezeli mam 31 dniowe :P:P i najlepiej rano ale nie z porannego moczu:P:P to ide zrobic jutro zrobie kolejny :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko dziś też jest dobrze ;). przy cyklach 31, to 10 dc, to jeszcze nie płodne zazwyczaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zrobilam...po niecalej in juz widac 2 blade kreche:P qrde szkoda ze to tylko test owul:D :D :D :D uff czyli w tym cyklu bedzie owulka :D jupppiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to piknie :D. potrenujesz na takich i ciążowy od razu wyjdzie z 2 kreskami :D. czyli że owulkę będziesz miała jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach kobitki:P nop to dorota dzialaj dzialaj owu juz tuz tuz. Migotko podrzuc pierniczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka tez mysle ze 10 to zawczesnie:P:P ale na jeden cykl jest przeznaczonych 5 testow :P wiec dlatego tak wczesnie... pisze ze test wykrywa ze owulacja bedzie za jakies 24/36 godz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wole gotowe przepisu nie chce:P teraaz sobie siedze i jem golabki z keczupem i sosem czosnkowym:D mniam no no to te testy tak szybko dzialaja zastanawialam sie zawsze jak to z nimi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to spoczko dorcia, to działaj już dziś ;). my dziś znów :D, a jutro chyba mały odpoczynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia smacznego :P jak działają testy, hmmm pewnie jakiś hormon wykrywają, tak jak i ciążowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×