Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

cieszy sie ale dla niego jak nic nie widac to co ma mowic:P wczoraj mnie poglaskal po brzuchu i mowi ale masz fajny brzuszek:D ubaw po pachy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :D to trochę sobie poczeka, zanim wyraźnie zacznie być widać ;). chyba że tak masz, że już w 3 miesiącu jest widać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w 3 moze nie ale 4 dlatego ze moje miesnie brzucha nie sa tak mocne jak przy pierwszej ciazy i nie trzymaja macicy tylko ja wypycha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak tak mówisz ;), jak obserwuję kobietki, to tak od ok. 4 miesiąca zazwyczaj najwcześniej jest coś widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spokojnie :), przecież przeziębienie, to nic takiego, nawet jak jesteś w ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie tak głowa nie bolała,głupio spytam-ale mam nadzieję,że to nie stan zapalny od przytulanek.Co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny z samego ranka :P od 5 nie mogę spać,mam znów podwyższoną temperaturę i doszło do tego kłócie w żołądku(może ze stresu)Jutro,a raczej już dzisiaj pójdę do rodzinnego,niech mnie przebada.Zawsze byłam panikara:PMiłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migtoka81
Hej dziewczyny! :) Co tam? :) U mnie w sumie bez zmian, z tym, że były nieplanowane staranka przed płodnymi w nocy ;), całkiem miło było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baby!!!! co tam u was slychowac:P ja tez pol nocy nieprzespalam mieliscie racje moj m to wielki panikarz az wstyd opowiadac focham sie na niego od wczoraj:P a pozatym bez zmian okresu nadal brak i brak objawow ze nadchodz nic nie boli oprocz jak zawsze syskow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ..wiemy ze ta wyzej to ty:P:D i dobrze ze byly stranka i mam nadzieje ze wszstkie beda nieplanowane:P bo takie sa najlepsze:P ps. tylko nie przepusc plodnych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka i ja Was witam:) Dorotko to my jedziemy na podobnym wozku;D ja dostalam ostatnia @ 5XII no i tez mam 26lat;D mnie tylko tez syski;) bola no i dzis dwa razy jakby prawy jajnik sie mocnym bolem odezwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noto fajnie...ze razem!! dzis jest moj 34dc najdluzszy jaki mialam...ale dzis wizyta u gina wiec jestem spokojna mma nadzieje ze sie cos przynajmniej wyjasni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj 32dc, ale ja miewalam juz po 37 i nawet dluzsze. wiec na razie pozostaje tylko czekac. jak nie dostane w przeciagu tygodnia @ to robie ponownie test, ten wczorajszy wyszedl negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki jeszcze raz ;) dorcia, a co ten Twój znów wymyślił? ;). a o której masz wizytę? :), spokojnie wyjaśni się, co i jak :) ri, jak się dziś masz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×