Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

prowadził dwie Twoje poprzednie ciążę? ja jak już zajdę, to też będę musiała sobie poszukać dobrego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie testy owu. miały być tylko tak dodatkowo ;). Jednak to bardzo mało prawdopodobne żebym czując owulkę faktycznie miała ją w zupełnie innym terminie niż czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, masz duże szanse żeby tym razem urodzić naturalnie, po 3 latach od poprzedniego porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak moze tez byc ze owu jest troche w innym terminie niz czujesz roznie to bywa. Nie ten lekarz prowadzil moja druga ciaze. W pierwszej ciazy chodzilam na nfz i naawet mnie dopochwowo nie zbadal jak mialam krwawienia z nosa t okazal brac rutinoscorbin a przede wszystkim nie mierzyl narządów mojego maluszka i nie wykryl wady serca. Wole chodzic prywatnie i wszystko dokladnie przebada zmierzy. A rutinoscorbin jest zabroniony kobietom w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy urodze naturalnie spytam lekarza. Bardzo bym chciala ale mysle ze nie bedzie jkaichkolwiek szans;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, no zdecydowanie lepiej w ciąży chodzić prywatnie...u Nas w Sylwestra ciężarna w 8 miesiącu była przeziębiona i brała Rutinoscorbin, mówiła, że można, ona pracuje przy lekach, to chyba wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie masz szans? przecież już będzie 3 lata po poprzednim porodzie? no biorę pod uwagę, ze zapewne zawsze 14 dc cyklu nie mam owulki, tylko 13, 15, może i 16 dc, ale jak już nie mam śluzu płodnego, to raczej niemożliwe, żeby była w 20 dc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana na śluzach i tych sprawach typu dni plodne i nie plodne naprawde sie nei znam jest to dla mnei czarna magia. Nie wiem nie chce narazie nic mowic jak popytam gina to was ponformuje;) tak tylko ona jest w 8 miesiacu a ja bylam w 13 tygodniu pamietam t obo wtedy poznalam plec i dowiedzialam sie ze bedzie syn:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. krwawienie i ból owulacyjny nie znaczy, ze akurat w tym momencie jest owulka, ale to też wyklucza, że ona była 3 dni wcześniej, czy za 3 dni będzie...raczej to odchylenie maksymalnie 1 dzień, a no 2 dni, to tak na zapas się bierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie maltretuj teraz tego kiedy jest faktycznie owu moze byc tak jak piszesz a moze byc zupelnie inaczej wiesz ze roznie to bywa. Trzeba sie tylko cieszyc ze jest szansa w nastepnym cyklu i cieszyc sie ze sa testy owu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozna jak najbardziej ja ciebie caly czas czytam i ci odpisuje jak masz taka ochote to proszze bardzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ja mam cierpliwosc??? DOBRE SOBIE z wami t omoge calymi danimi pisac ale cierpliwosci mi brak zależy jeszcze do czego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do Nas masz cierpliwość ;) dorcia, no już nie bocz się na mnie ;), też Cię kocham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to my wszystkie mamy rozniece pogladow nie tylko wy:P a niech sie nawzajem pilnuja. Ide w piatek badania zrobic:/ iznow mi krew pobiora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e w domciu juz przed 16 bylam :P wczorajszy rosolek jadlam i wykapalam sie odrazu i siedze a maz 2 danie konczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naszczescie moge doniesc papier z grupa krwi i nei bede musiala robic od nowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka a czemu mam sie fochac :D :D to ze mam inne zdanie w niektorych sprawach:P przeciez nie bedemy sie przekonywac ...bo jeszcze kwas wyjdzie:P .... a jest fajnie i tak 3majmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×