Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

migotko ja nie pisalam, ze 14dc mam:) tylko mowi sie, ze na ogol jest 14scie do 16stu dni przed, czyli w moim przypadku kolo wigili jak dobrze pamietam, a okolo 20dc:):) tyle ze sssssssssstarania byly, ale malo skuteczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym dziewczyny zajść chyba aż tak trudno nie jest, tylko do terminu okresu, albo tuż po z tego co pamiętam 50 proc. ciąż się kończy, tzw. mikro poronienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie inensywne starania rozpoczlismy okolo 22XII do wczoraj byly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdarza sie i tak z tymi poronieniami ale nieraz kobiety nie wiedza ze sa w ciazy i jest spokoj:/ a nop juz we wtorek;) nie moge sie juz doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri, wiem coś o tym, też były w dobrym czasie starania, no raczej w dobrym i że tak powiem dupa blada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym wam nie pomoge kiedy bedzie owu i ile przed@ ja myslałam ze jestem juz po a teraz wydaje mi sie ze trafilismy w dziesiątke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze jestes zdania zeby czekac z testem, ale ja bym tyle nie wytrzymala nie wiem co mnie skusilo zeby w dzien spodziewanej@ zrobic. Ale nie ma tego złego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ide we wt 18tego na monitoring to bedzie 12dc chyba, ciekawe jak to bedzie, co powie. tylko ze ona przyjmuje we wt i sr i nastepna wizyte mam 25to juz bedzie prawie 20dc i taki troche lipny ten monitoring. trzeba by chodzic, co jakies 2- 3 dni, chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia,....ty bylas pewna ze ciaza jest i test zrobilas na potwierdzenie:PP:P a ja jestem zdania ze jezeli @ nie ma mozna zrobic test i tyle tak dla spokoju nawet bo tydz czekania to jest masa stresu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam wczoraj z mezem super film na kąpie skyline normalnie bomba tylko trzeba ściągnąc z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota ja nie bylam pewna ze zaciazylam wrecz przeciwnie a bo gdyby nie bylo testow to bylby spokoj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do monitoringu to chyba wlasnie co 2-3 dni trzeba chodzic i jest na czym zarobic;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo mysle. powymyslali testy i zacieszja, ze je kupujemy. a trudno ich nie kupowac skoro sa. O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat mam wizyty za free, wiec nie chce mnie na kase nabic. mowila mi, ze chce sie upewnic, ze jest owu, zeby nie brac bez sensu tablet jakis. no poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia....bylas pewna :P:P:P poczytaj swoje wpisy sprzed kilku dni:P:P: mam taki dziadoski @ wogole to uzywam tylko wkladek no chyba ze wychodze z domu to tamp. ale slabo jak...:o myslam ze po zniknieciu torbiela bedzie sie ze mnie lalo a tu...:P:P ale to i lepiej :D ze slaby@ :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i bylam pewna ale skoro tak to skad to moje zaskoczenie sie wzielo jak zrobilam test, ale to nic a słaba czy nie wazne ze jest i mozesz odetchnac na chwilke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dor.. ja mam taki sam:| juz drugi taki jest. rano jak dostalam to myslalam, ze plamienie jest. troche sie rozkulal, ale ze tak powiem szalu nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riditiki...to masz fajna ginke ze sama zaproponowla monit. ... tylko szkoda ze tak zadko...ale moze akurat to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oby, ewentualnie moge pojsc dodatkowo do innej, w tej samej klinice, ale lepiej jak monit proawdzi jeden lekarz. zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze @ to nie jest @ tylko plamienie implantacyjne?;D;D;D zartowalam;) ale fajnie by bylo:D ide 18stego a Pani G. mowi, zem w ciazy;) spadlabym z lezanki chyba;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×