Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

mam nadzieję,że już wkrótce będę mogła dodać kolejny,z kwiatuszkami i 2 kreseczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poradźcie mi... odstawiłam tabletki i próbuje, ale... no właśnie pierwszy cykl miał aż 36 dni. Teraz jest już 28dc i nie wiem kiedy testować?? i jak przy tak nieregularnym cyklu doliczyć się dni płodnych?? jakoś mi to chyba nie wychodzi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin ja niestety ci nie pomoge bo od kiedy odstawilam tabl anty to mam róznie 27, 30, 33, 28 itd. moze poczekaj do najdłuzszego cyklu i wtedy zrob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... trzeba będzie czekać... w sumie teraz i tak mam dużo na głowie to może szybko zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno szybko :) ja tez sie niedawno nie mogłam doczekac a teraz sie ciesze ze jest ten czas na czekanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, że i u mnie w końcu taki czas nadejdzie :( ale co tam, w sumie to ani się obejrzę i znów będzie nowy cykl i znów będą starania... a może na urodzinki dostanę dwie kreseczki? kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nop kto wie;) trzeba byc dobrej mysli i tyle a jak sie nei uda to nie poddawać sie tylko starac dalej;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki! :) Co tam nowego? :) monia, to to jutro oficjalnie potwierdzisz ciążę, fajnie :) aniula, spokojnie ;), jeszcze tylko kilka dni i się dowiesz :) A u Nas starania w toku ;), wczoraj były, dziś się zobaczy ;), no a owulka kto wie może już jutro będzie, ale raczej obstawiam środę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no kogo ja tu widze:P a czy potwierdzi to sie okaze:P staraj sie staraj bo cały czas czekam na was kobity az dolączycie do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie chce podążyć w Twoje ślady :D Co ma nie potwierdzić, objawy się niebawem dopadną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sumie objawy do szczescia mi nei sa potrzebne wiec moze ich nie byc:P moze niedługo bedize jeszcze jedna zaciazona u nas a poźniej nastepne:d Migotko na ciebie trzeba bedzie czekac chyba do lutego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie do sam koniec stycznia, mogę czekać i do połowy lutego, oby było na co czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam różne sprawy do załatwienia ;). Weekend tak średnio, sb ok, byłam na uczelni, ale z soboty na niedzielę nie mogłam spać, jakieś małe zatrucie mnie dopadło, więc wczoraj cały dzień chodziłam jak cień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, takie pytanko od staraczki ;). w terminie okresu nie miałaś żadnych plamień? dalej masz wodnisty śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nieciekawy weekend byl a niestety zatrucia sa najgorsze ale nie da sie im nic poradzic trzeba swoje odchorowac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie mialam plamien nawet jak mi sie @ konczyl to z dnia na dzien nigdy nei plamilam i w terminie@ tez nie, a śluz mam dalej taki sam chociaz nieraz robi sie bardziej serkowaty zmienia sie co jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no t odobrze ze w koncu dojrzał do tego by to powiedzieć bez przeszkód jutro ide na 14 i pewnie wroce do domku ok 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałabym się starać gdybym czuła, wiedziała, że on niekoniecznie chce, ale robi to dla mnie...no i chyba zobaczył, że to nie tak hop siup ;) e szkoda, że nie masz rano wizyty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanawiam, jak to taktycznie rozegrać ;). mieliśmy co 2 dni się strać, więc wychodzi na to, że dziś nie, ale sama nie wiem, czy nie lepiej dziś też, najlepszy czas przed owulką ;) i później jeszcze w środę... pewnie to się okaże, nie planuje tak pod linijkę ;). monia, jak uważasz odpuścić dziś, czy się starać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze razem tego chcecie to jest bardzo wazne:) zawsze bede miala po południu dlatego ze on rano w szpitalu przyjmuje. jak mialam zagrozona ciaze to mialam wizyte na 20 weszlam przed 21 a do szpitala dojechalam na 21:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×