Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

no właśnie wielu lekarzy nie zaleca codziennie, inni zaś mowi że codziennie raz można byle nie kilka razy dziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kilka razy dziennie to lekka przesada chyba ze ktos sie nie stara o dziecko, ale mysle ze mozecie codziennie co ma tam doleciec na czas to doleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiem ci ze juz bym chciala miec maluszka przy sobie:) i zeby Klaudusia go/ją poznała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcie jak chcecie mowie jak ma byc to i tak bedzie:) a moze daj spokoj dzis jak stawiasz ze owu bedzie w srode i jutro go dopadnij:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop bede 2 torty musiala kupowac lub jeden wielki i poł na pol chyba ze jak bedzie chlopak to osobno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo to musi sie udac a jak urodzisz w swoje urodziny to dopiero bedzie prezent normalnie jedyny w swoim rodzaju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob to kiedy bedziesz wiedziala ze ma byc nic na sile wiem jak to jest my nawet jak nei mielismy zamiaru robic dzieciaczka to mielismy takie wieczory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczerze mówiąc wolę gdzieś wyjść, fajnie nam się rozmawia przy kawce, winku gdzieś pozna domem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz wlasnie jak kto woli ale nawet i tak moze byc romantycznie;) uwielbiam tkaie wieczory i wspólne spedzanie czasu;) zawsze mi sie przypomina jak bardzo jestem zakochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide sie kapać z małą bede pewnie niedługo:/ a tak mi sie nei chce dzis pewnei nei bede w nocy spała i bede zdenerwowana jak zawsze zreszta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja mowie ostatnio mojemu ze nie czuje zebym byla w ciazy a on na to a ja to czuje bo juz ci hormony dzialają i wredna i kłótliwa sie robie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;* przepraszam ze tu sie wam pakuje ale w temacie o ktory mi chodzi juz nikt dawno nie pisze... otoz ja niestety mam problem, z tym że partner "piescil" tylko moja łechtaczke nie dosięgnął dalej, troche mu uplynelo tej sybstancji ktora wycieka z jego penisa gdy sie podnieca i teraz sie boje czy bylo by mozliwe zaplodnienie :/ czytam o tym duzo i wszedzie mowia co innego... Czytalam ze ten plyn nawet jezeli znajduje sie na sromach moze zaplodnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggie---> Spokojnie, aż takie cuda to się nie dzieją ;), plemniki poza pochwą szybko giną, zapłodnienie w tę sposób jaki opisujesz jest prawie niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff dzieki za slowa otuchy ;* Mam jeszcze jedno pytanie otóz chlopak zrobil mi ze sie tak brzydko wyraze "palcówke" i to taka ostro po ktorej leciala mi krew. NIe bylo jej duzo ale dalo sie ja zauwarzyc. Nie zadrapna mnie nigdzie w srodku i nic z tych rzeczy. I czy to moze byc powod spozniania sie mojego okresu? spoznia sie juz 3 dzien dlatego sie boje :/. Nie jest to nasz 1 strach ale ten raz napewno nas czegos nauczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie mam regularnych. Czasami mam wczesniej czasami musze troche czekac. Zrobila bym ale nie chcem zeby chlopak sie denerwowal :/ rece podczas tej "palcowki" byly czyste nawet nie dotykal wtedy penisa. Jest jakies prawdobodobienstwo ze cos moze byc nie tak? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem prawdopodobieństwo jest na prawdę bardzo mało, nie to że jakoś cię pocieszam, ale to realne odniesienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dobrze jest takie cos uslyszec :/ odechcialo mi sie wszystkich igraszek na jakis czas :/ Oby nic sie nie stalo :/ Dziekuje Ci za Twoje zdanie na ten temat ;* pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobieństwo jest mniej więcej takie jak, że wygrasz milion w totolotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×