Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Monia to już niedługo, spokojnie będzie dobrze :) staranka były o 2 w nocy, grzeczenie poszliśmy spać po 23, ale coś się około 2 przebudziliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah to dobrze chcica was naszla:P to z takich nocy własnie wychodza maluszki:D 3 mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie upojne noce nie moga byc zaplanowane to musi samo z siebie wyjsc tak jak i u nas:D spokojnie bedzie dobrze zobaczysz a i mam nadzieje ze na koniec stycznia ujrzysz 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) mogę się przyłączyć? staram się o bobasa prawie od roku,wczoraj powinnam dostać @ i nie dostałam,zrobiłam test po południu i jedna kreseczka była bardzo widoczna ale tej drugiej prawie nie widać,ledwo się jej dopatrzyłam. Czuję się tak jakbym miała dostać @,boli mnie podbrzusze i kłuje lewy jajnik i nie wiem co mam dalej robić,chyba jeszcze poczekać,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paris, jasne że możesz, witaj :) Nawet blada kreska świadczy o ciąży ;). a dla upewnienia się zrób za jakieś 3 dni kolejny test, już kreska powinna być wyraźna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paris, no musisz poczekać, ale nie długo, bo najbliższe dni powinny wszystko wyjaśnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i jestem najszczęśliwszą osoba na swiecie:) normalnie moge skakac z radosci. Co prawda serduszko jeszcze nie bije ale na nastepnej wizycie (za 3 tyg) juz bedzie:) i wszystko jest w porzadeczku dostalam luteine dopochwowo na wszelki wypadek:D paris i inne staraczki trzymam mocno kciuki za was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiadaj szczegółowo ;). Fajnie że wreszcie na naszym topiku się coś ruszyło z ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Wielkie GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! super ze jest wszystko oki:) ja wyczekuje na okres jestem 3 dni po terminie @ ale boje sie zrobic testa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumei to nic nie ma nowego. Jak mnie badal to powiedzial ze mam tak powiekszona macice i juz twardsza tylko mozna przypisac do ciazy:) pecherzyk jest duzy ale narazie bliźniakow sie nie dopatrzyl:) i bede mogla próbowac rodzic naturalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola, 3 dni po terminie możesz spokojnie zrobić, zrób bo i tak pewnie cała w nerwach jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola nei boj sie co ma byc to bedzie ale zycze 2 kreseczek. Migotko dziekuje i to ten tydzien co mam w stopce powiedzial ze jaknajbardziej prawidlowy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bo prawie wymusilam na nim to zeby powiedzial ze na upartego moge sprobowac ale tez nei owijal w bawełne i powiedzial ze po 2 cesarkach zadnej sie jeszcze nei udalo:P Lola rob test:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 już w czwartek, więc jak sobie tak ustaliłaś to poczekaj :). a jak długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj niech beda sadne bo bym chciala od was przeczytac o tym co czułyscie ujrzac dwie kreski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×