Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ja do temperatury to sie nie wtracam bo mało sie znam, a co do bóli to mnie nic nie bolało i nei booli moze czasami tylko to moja 3 ciaza i pewnie dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam żadnych objawów więc test pewnie negatywny będzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin niepotrzebnie mi zazdroscisz tez miejmy nadzieje juz niedługo nam sie pochwalisz swoimi radościami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin nie musisz miec objawow zeby byc w ciazy sama sie o ty mprzekonalam i t osamo mi lekarz dzis powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieje, że niedługo wszystkie zasypiemy forum płotkiem z kreseczek hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to nawet brzuch mało co boli... jedynie śluzu jakoś "za dużo"... ja coś nie czuje żeby się udało - za dużo stresu ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach kobity zapomnijcie o objawach i czekajcie spokojnie jak przyjdzie czas t oi objawy beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie najlepiej tak ale jak ktos sie dluuugo stara to wiesz kazdy miesiac to nerwowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola, widzę że masz podobne podejście jak ja, tzn. testowanie ok. tydzień po terminie ;). ja wolę zobaczyć okres niż 1 kreskę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazwyczaj czekam ile mogę z testowaniem, ale stresuję się co będzie i dopiero jakie 1-3 dni po zrobieniu testu (jak puszczą nerwy) to nagle okres wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no widzicie juz taki chyba nasz los i tyle ale kazdej z nas Bóg to wynagrodzi zobaczycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginio
ja i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki :P:P a ja jakos tak zle sie czuje i zmeczoan nawet nie mam sily do was zagladac...ale nadrobie jak sie polepszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem co mnie boli :( ale jakos taka nijaka jestem...pewno przeziebienie idzie :o migotka....a jak tam u Ciebie stranka nadal? jak owulka? dostalas te testy, jak wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to zdrówka życzę :) u mnie owulki jeszcze nie widać, testy nie przyszły jeszcze :(, ale starania są z nich jestem zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak testy doszły ;), zrobiłam własnie i wyszła jedna kreska, więc tak jakby owulki jeszcze nie było i nie będzie w przeciągu 24-36h, albo już była, albo będzie ok. czwartku, piątku...dziś mam 14 dc...co wy na to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a według kalkulatora na net mama powinnam mieć jutro, więc coś mi nie gra, ech, no wiem wiem, że te kalkulatory są mało dokładnie ...no ale zrobię jutro jeszcze ten test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to jest z tymi testami owu? one ten dzień owulacji wykrywają czy przed tez już tam na nich widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×