Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Ach w koncu skonczylam te krokiety:P Migotko dalej sie martwisz ze nie bylo owu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co dobre? :P trochę się martwię, ale jeszcze nie mocno, bo mam dziś dopiero 15 dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak ja nie jadłam:P nie chce mi sie moze nie masz powodow do zmartwien moze lada dzien bedzie. Widzisz Dorota miala 10 dni z rzedu owu na testach a twoje testy moga jej nie pokazac tak jak nieraz testy ciazowe nie wychodza wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, niby tak, tylko raczej jej na prawdę nie miałam, bo nic nie czułam, a zawsze czuję, chociaż krótko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ten cykl bedzie taki ze nie masz jej czuc ja wiem ze zawsze bylo tak ale wiesz dobrze ze teraz nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a robiłaś test niedawno? dorcia, to brała leki i ta cysta, więc możliwe, że miała jakoś te hormony że tak powiem zwichrowane...ja nic nie biorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja test??? nieee na zewnatrz masz mało plodnego a skad wiesz jak jest w srodku chyba ze tam tez sprawdzalas. Starajcie sie i niczym sie nei martw jak sie nei uda to trudno (wiem ze boli) ale pojdziesz sobie wtedy na badania, ale mam nadzieje ze nie bedzie takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki.... moncia...i jak sie czujesz ? mecza cie objawy? migotka nie martw sie jeszczce czas na owulke poczekja kilka dni do tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Dorota Witaj!!!!!! Co tam u Ciebie słychac?? a mam co nieco tych objawow dzis juz mnei j ale apetytu nie mam :/ a przyjdzie czas na wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiepsko sie czuje...wogole zmeczoan jak masakra spalabym caly dzien..... wiecznie zla i spiaca :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to czego tak sie czujesz ja co prawda tez mogla bym spac 24 na 24. A minie zima albo zacznie robic sie tylko ciepło i ci przejdzie zobaczysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie... sloneczko wyjdzie i bedzie lepiej ... tylko niech przestanie ten deszcz padac :o :o :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u ciebie deszcz??? U nas nic nie pada ale jest pochmurno ciemno i tez nic sie nei chce, ale nie martw sie juz niedługo wiosna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co troche jestem zawiedziona:( wszyscy sie ciesza ze jestem w ciazy a moja siostra nawet jak wrocilam od lekarza to ani razu sie nie spytala jak sie czuje ale jak cos potrzebuje tak jak dzis to szybko przyszla i nawet nie spytala co u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ona nie chce juz ma jedno i mowi ze 2 juz nigdy nei chce miec, am i powiedziala ze jak zajde z drugim to bede jak Matka Teresa az mi sie płakac chce bo w sumei zawsze mam dla niej czas i jej dziecka pilnuje a ona sie niczym nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...moze ona poprostu niemoze miec dzieci? i nikomu tego nie mowi? niewierze zeby ja nie interesowalo jka sie czujesz...cos jest na rzeczy...przeciez kazdy sie razem z toba cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ona cały czas bierze tabl anty i twierdzi ze nei chce dzieci wiecej ona woli sobie drogie ciuchy kupowac. od czego ci sie chce wymiotowac cos podejrzana jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak na twoja siostre to troche dziwnie sie zachowuje..tym bardziej ze masz z nia dobry kontakt...no chyba ze ona jest tak anty na dzieci nastawiona? ale az tak... ? ech dziwne bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, siostrą się nie martw...czasem tak jest że jak ktoś ma inne zdanie, podejście, co do kwestii dzieci, to zachowuje się tak lekceważąco...np. mój mąż choć nie wygląda uważał i uważa, że jego brat powinien wziąć ślub, bo zaliczyli wpadkę, a są wiele lat razem i dopiero powoli się przełamuje i zaczyna ich pytać o dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko ty masz dzis doła to pobiegaj sobie rozum przewietrzysz. pies ja drapał naszczescie to moje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, mimo wszystko fajnie mieć siostre :), ja nie mam, choc jakoś mocno nigdy mi jej nie brakowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×