Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

a pomalutku,coraz bardziej pozytywnie :) dziś przestałam gorączkować,kaszel troszkę lżejszy.Dzwoniłam do lekarki i w czwartek mam na kontrolę jechać.W piątek do gina jestem umówiona,dopiero po tej wizycie się uspokoję i będziemy wszystkim mogli obwieszczać o ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh t odobrze ze wracasz do zdrowia;) tylko nei smuc sie jak bedzie sam pecherzyk ciazowy;) bo jeszcze za wczesnie. Ja to od razu wszystkim powiedzialam tzn. rodzinie ze bedzie dzidzius:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja druga ciążę całkiem inaczej przechodziłam niż pierwszą,więc od razu się śmiałam,że skoro inne objawy to inna płeć,że na pewno będzie synek i się potwierdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to opowiem wam śmieszny przypadek. znam taką rodzinę gdzie są 4 córki...i każda ma już po jednej córce ;), ale w końcu nastąpił cud i jednej z nich pod koniec grudnia teraz urodził się syn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co by nie bylo bede sie cieszyla i dobrze ze nie ma bliźniakow tzn. na tej wizycie nie bylo widac a lekarz mowi ze wszystko mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo kobitek przeczuwa :D, choć moja znajoma chyba przeczuwała syna, a będzie córka, chyba wolała pierwszego syna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t opech jak nei wiem:P to z moja siostra lezała kobieta juz po porodzie bliźniaki 2 dziewczynki a do niej przychodzil mąż z bliźniakami 2 dziewczynkami ale facetowi nie poszło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko ja jestem wrecz pewna ze bedzie syn a jak bedzie w rzeczywistosci to za kilka tygodni sie dowiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn oni wpadli i ona twierdzi ze on nie skonczyl tylko przez ten plyn wszystko ale ja az tak bardzo nei jestem wnikliwa wiec uwierzylam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, możesz się jeszcze długo nie dowiedzieć, czy chłopak czy dziewczynka, jak maleństwo dobrze nie zapozuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy poprzednich ciążach też od razu mówiłam,ale wtedy było wszystko ok, a teraz przez tą popie.......oną chorobę miałam takiego doła,że nie chciałam nikomu nic mówić.Kilka osób tylko wie.Myślicie,że to źle,że nikomu nic nie mówię?Tak bardzo się martwię-zapalenie płuc,gorączka i sam początek ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nop oczywiscie ale powiem ci ze nie spieszy mi sie do tego zeby sie dowiedziec jak lekarz powie ze wie t owtedy i my sie dowiemy:D ale ogólnie chcemy wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula, szczerze bardzo dobrze że nikomu nie mówisz, nawet jakby było wszystko ok...tym bardziej, że to już twoja 3 ciąża, więc chyba aż takich emocji, jak przy pierwszej nie ma, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula nie martw sie to nie jest źle ze nei mowilas tylko dobrze, my szybko powiedzielismy bo moj M sie wygadal swoim rodzicom i juz tak poszlo:/ zobaczysz bedzie wszystko dobrze tylko sie nei martw i ciesz sie ciaza nop niewiadomo kiedy nie wiadomo jak a dzicko jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci migotko ze u mnie z ciazami to z kazdej sie cieszyli i cały czas sie pytaja jak sie czuje kiedy do lekarza czy sie dobrze odżywiam az sie żyg...... chce:P ale trzeba to znosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz raz mozna wpasc ale pozniej jak ktos jest w związku małzenskim to tak jakby to nie jest juz wpadka, chyba ze chodzi o rozwiązłe kobiety to moze tak byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każdy jest w po ślubie, jak wpadnie z pierwszym dzieckiem ;) monia, ja coś czuję, ze może tak być, ze jak będziesz miała 2 dziecko, to Twoja siostra zobaczy, jak fajnie rodzeństwo razem się wychowuje i sobie 2 dziecko też sprawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×