Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

dobry Wieczór!!!!! O t osie rozpisalyscie;) tez czekam co tam gin ci powiedzial:D dorota daj jakis znak życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdemmmmmmm!! daje znak zycia :D :D :D baby ale stron do czytania :) dzis tego nie zdaze pewno przeczytac :D ... u mnei po staremu :P:P monia...jak malenstwo i ty sie czujecie? migotka i jak po plonych? czekamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochana w koncu sie odezwalas:) co sie z toba dzialo jak cie nie bylo???? u mnie dobrze mdlosci mam odkąd oczy otworze a dzidzius chyba dobrze zobacze 1 lutego:D Pisz do nas częsciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...bo jakos tak rodzinnie ostatnio u mnie:D :D sobota i niedziela caly dzien u brata M a wczoraj bylam pol dnia w Ikei a 2pol milam male zamieszanie bo kol. przyjedzie do wien i u mnie bedzie nocowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...tylko mdlosci:P:P to jeszcze dobrze:P:P:P a jak sluz dalej spermowaty:P:P a syski ? bola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa czyli mialas zabiegany weekend troszke:P zdarza sie oderwanie od przyziemnych spraw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdlosci i co jakis czas wymioty, wstret do jedzenia, śluz chyba mam dostalam luteine dopochwowo wrazie czego wiec ona mi troche zamieszala w śluzie, cycki bola ledwo mozna dotknąć:/ ale dobrze jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troszeczke:D :D szwagierka planuje dziecko a maz nie chce sie zgodzic na 2 :P 2 dzy tez cos planuja:D normalnie babyboooooommm a u mnie spokojnie:D i jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to zawsze tak jest jedni planuja drudzy nei chca bywa to dobrze ze u ciebie spokojnie i oby tak dalej;) a jak twoje samopoczucie dlaej taka zmeczona i obolała chodzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh czyli ciaza jak trzeba :P:P:P i mdlosci jak powinny byc:D :D monia bylo nenazekac ze objawow nie masz:D ale najwazniejsze ze wszystko oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ze chyba w złą godzine to powiedzialam ze ich nie mam:P a nop ciaza jest:) tylko troche mnie martwi ze mnei podbrzusze nie pobolewa ale w sumei to moja 3 ciaza wiec.............pewnei nei bedzie bolało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie juz lepeij:P:P u nas taki cudny byl piatek i sobota i niedziela...i ...sie juz pogoda zj...ala :D ale na poprawe humorku wystarczylo te kilka dni :D jeszcze tylko cos mnie mdli wieczorami i jak jade autob. ale da sie zyc :D trzeba poprostu mniej sie obzerac :D i du..e wietrzyc :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nei nic juz mi nie brakuje:D t odobrze ze juz ci lepiej jest a z doswiadczenia przed jazda autobusem lepiej nie jedz:/ bo moze byc nei milo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przewaznie tak bywa no musisz isc do lekarza i niech cie zbada bo moze anemie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz dzis sobie zjadlam podsmażone ziemniaczki z jajkiem sadzonym ale i tak mnie mdliło, a do lodówki w dalszym ciagu nie moge zaglądać chyba ze zatkam nos:P dalej urzedujecie czy tylko do konca płodnych i post??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×