Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

czekaj czekaj a beda:D dzis byla u mnei kumpela w 30 tyg ciazy jest ale brzuszek ma jak piłke tak super kształtny jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej mialam duzy, a w drugiej mniejszy ale tez inaczej juz ulożony. W 1 ciazy brzuch rosl mi jakby w szpic a w drugiej był bardziej plaski. A to pod koniec ciazy dopiero sie zacznie i brzuch bedzie sie jeszcze powiekszał tak do 36 tyg chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pewnie tak, albo predzej od tego jakie dziecko i ktora to juz ciaza z kolei w sumei to nigdy sie nie zastanawialam nad tym dlaczego tak sie dzieje tylko sie cieszylam ze rośnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop wazne ze rosnie (mi narazie nic nie rośnie no chyba ze piersi:P) nop czekamy i czekamy a od rikitiki dalej nic nie słychac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona dopiero o 19 miała wizytę... jeszcze ci zacznie rosnąć :D, może nawet zabardzo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez poźno ale dobrze ze wogóle ja ma :) nie bój nic za bardzo nie urośnie nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...a u mnie nie wiem ktory dc nawet :D i dobrze :P:P:P kiedy okres:D :D niewiem :P:P:P lukne w kal. za jakies tydz :D a tty kiedy masz miec@? monia ...papapa spi dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewadomo kiedy przejda monia te twoje mdlosci:P znajoma o ktorej wam juz pislam jest w 3mie i 2 tyg a mdlosci ma jak napoczatku:P ...codziennie:D czasem mniejsze czasem wieksze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie, jak nie wiesz kiedy okres :D, ale w sumie to dobrze, to znak że wyluzowałaś ;). u mnie okres jakoś za tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro u ciebie za tydz to ja za tydz lukne i dowiem sie kiedy:D :D..chociaz wsumie mam brac te tabl od 19dc chyba:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten duph. milalam brac 2 cykle:P:P wiec jescze w tym :P:P on niby na uregul. cyklu wiec sie przyda po ostatnim 35dc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby lepiej sie czuje... pogoda sie poprawila sloneczka tyle i ciepelko mozna bylo w bluzie i adidaskach smigac :D :D a witaminki lykam jak mi sie przypomni:P tak co 2 dzien jakos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najsmieszniejsze ze wogole nie mam ochoty na przytulanki :D a moj maz przeciwnie ..ale sie nie daje :P:P:P 3mam go krotko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tak ciepło :D ja tam w ten cały folik średnio wierzę, ale biorę bo niby to ważne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przyznaje, że w tym cyklu tez miałam mniejszą ochotę niż w poprzednim, ale to chyba normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jakos niewierze :P jaks niby witaminka ktora organizm sam nie jest w stanie wyprodukowac i w niczym nie mozna jej spozyc jak w tabletkach:D ale oki jak lykac to lykac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×