Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

no na pewno nie będzie to euforia jak przy dwóch pierwszych ciążach :) ale to nie jest niczyja sprawa,ważne ,że my jesteśmy szczęśliwi.Co niektórzy pewnie powiedzą,że mamy parkę zdrowych dzieci i po co nam było trzecie,ale nie martwię się tym :)To ja spełniam swoje marzenia a nie czyjeś ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula, w sensie chodziło mi, że u Ciebie już nie ma takiej euforii na początku, jak przy pierwszej ciąży, no ale wiadomo podejrzewam, ze różnie z tym bywa, zależy od osoby...trójka dzieci jest w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuia78
czy mozna sie dolaczyc powiedzcie jest jak z tymi testami @ mialam 24 drudnia juz 1,5 roku staramy sie o dziedzko teraz @ mam dostac20 stycznia dzis zrobilam tes sa 2 kerski ale ta 2 taka slaba poza tym nie czuje zadnych oznak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg. kto ile ma dzieci, psow czy kotów to juz jego sprawa i niech sie inni w d... pocałuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuia to gratuluje 2 kreseczek:) ja tez mialam druga blada a oznaki ciazy mam od kilku dni dopiero takze czekaj a sie doczekasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie taka sytuacja głupia,bo ja w ciąży a moja siostra w zeszłym roku straciła córeczkę :( sms-a wysłała z gratulacjami,ale nie potrafię z nią o ciąży porozmawiać,taka jakaś przepaść między nami :( Nie mogę się już doczekać aż zacznę wszystkim mówić o fasolce,choć żal mi mojej siostry :( Myślicie,że zachodząc świadomie w ciąże postąpiłam egoistycznie i nielojalnie wobec mojej siostry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula to nei jest egoistycze przykro ze t ospotkalo twoja siostre ale to twoje zycie i moze to zabrzmi egoistycznie ale nie mozesz na kazzzdego patrzec. Wiem co twoja siostra moze teraz czuc ale nie ukrywaj tego przed nia bo to dopiero moze ja zranic. Wiesz jak moj syn zmarl to mojej cioci syn mial 2,5 miesiaca i wiesz ze czulam to jak kazdy myslał zebym czasem nie zwariowala widzac maluszka okropne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko u mnie to normalnie,wiedziałam,że mogę być w ciąży,faktycznie przy pierwszej ciąży to całkiem co innego.Pewnie jak się dowiem,że wszystko ok,to też będzie inaczej,na razie boję się cieszyć :( Anuia to gratulacje :) Teraz tylko czekać na objawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam prosze o szczera odpowiedziec kochałam sie z chłopakiem 7 dnia cyklu ( 2 dni po okresie) do konca bez zabepieczenia 2 razy nastepie zdarzyło sie to 10 i 13 dnia cyklu z tym ze byly juz to stosunki przerywane dodam ze mam praktycznie regularne cykle 28 dniowe. Sa szanse na ciąze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula bylo to 4 lata temu juz patrze inaczej na ta to;) ulka raczej watpie ze przez stosunek przerywany mozna zajsc w ciaze, ale 2 dni po okresie niby nie jest mozliwe ale cuda sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałam siostrze i mamie mówić,dopiero po chorobie i po ginie,ale one się martwiły,że ja taka blada,że baniek nie mogę,że żadnych leków,że źle wyglądam ,etc. Krępująca sytuacja,gdy im powiedziałm,później siostra przysłała mi sms-y i na tym się skończyło.Boję się,że teraz całkiem relację nam się rozwalą.Moniu,masz rację tylko Ty jedna wiesz przez co ona przechodziła,pomóż mi...jak zacząć rozmowę,żeby jej nie zranić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cykle też regularne ,od ponad 4 lat stosowaliśmy tylko stosunek przerywany,w płodne czy nie płodne,a zaszłam w ciąże dopiero taraz bo tak chcieliśmy ;P Nie stresuj się,wątpię,żebyś była w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego to ci raczej nie powiem bo wiem jak moim bylo ciezko rozmawiac ze mna. Idz do niej jak masz mozliwosc czy jedzcie cala rodzina i spytaj jak sie czuje, mysle ze ona sama musi sie z tym uporac. Wiem ze to zadna rada i pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz moniu rację,jak tylko wyzdrowieję pójdę do niej na kawkę i szczerą rozmowę :) Musimy ze sobą porozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula poukłada sie wam zobaczysz tylko krótko jest jeszcze od straty ale bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ano dobrze, jutro ide do Pani G. zobaczymy co powie.. wlasnie czytam o plamieniach bo mialam okres 7I i 3,4 dni bylo ok a potem juz plamilam do 9dc:| no i dzis mi sie zrobilo czarno przed oczami i zobaczylam gwiazdki, ale chyba za szybko wstalam. cos czuje ze trzeba bedzie zbadac te hormony:| a co tam u Ciebie? jak owu? jak staranka:>:) nogi do gory trzymasz;)??;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri, to już staranka są? ;) u mnie ok :), owu chyba była w weekend, podejrzewam że w sb, staranka były, teraz już po płodnych raczej...nóg w górze nie trzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie zastanawiam, czy jesli dzis bylyby staranka to czy by wplynely na badania jutro:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri, no cytologii Ci nie zrobi ;), no i raczej zauważy, że były staranka :D. ale na USG to ni ma wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo miałaś te plamienia...ale ja miałam podobnie i miałam zapalenie, więc nie ma czym się martwić...teraz już pięknie to wyleczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a własnie o cytologi chodzi;) bo ostatnio nie mialam robionej, wiec dzis wstep wzbroniony;D no długo, ale jak bylam w zeszlym m-cu u Pani G. to mowila, ze wszystko wyglada super. chyba ze w miedzy czasie sie cos przypaletalo?:| w sumie to 7,8,9,10 byla @ a potem juz plamienia az do pt 14 - 9tego dc :/ badz madry pisze wiersze;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×