Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

a ten folik pobiorę ze 2 miesiące, jak się ciąża nie przydarzy, to znów przestanę brać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie chcesz brac caly czas :) kobiety powinny go brac przez niemal polowe zycia albo i dluzej :P... a niewolisz poprostu witaminki w ktorych jest kw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle sie zmienilo ze teraz bardziej niechce niz chce:) a pomyslec ze jescze 2 mies. temu wszystko bym dala zeby byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się zmieniło aż tak? wiesz no ja też nie wiem...jak za kilka miesięcy dalej nie będzie ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nic sie nie zmienilo..az tak :D poprostu chyba bardziej chcilam na sile miec...niz pragnac dzidzi :) odczekam az znowu zatesknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy za tydz. co tam u Ciebie bedzie:) 3mam kciuki :) ja mykam juz do meza...odezwe sie za jakis czas znowu:) papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lale!!!!! Co tak cicho baby u was???? U mnie nudy mdlosci brak ochoty na jedzenie i........... paskudna pogoda jak nei wiem co jakis czas snieg z deszczem pada i w domu trzeba siedziec:/ Migotko folik jest po to zebys zdrowego dzidziusia urodzila takze jest bardzo potrzebne ale to wasza sprawac co bierzecie i w co wierzycie. Dorota jeszcze wroci potrzeba pposiadania maluszka zawsze wraca tylko ze zdwojoną siłą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Baby! ;) No co tam Mamuśko monio? Chciało się ciąży, to trza znosić mdłości ;) Teorie o kwasie foliowym znam, ale w super właściwości jego nie do końca wierzę, co nie oznacza, że mam rację ;). Nieważne :D Ja dziś gitesowo :D, u mnie pogoda nieco lepsza ;) ri, a Ty gdzie chyba Cie lekarz od wczoraj nie wypuścił? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri urzeduje na topiku eviki.'' ja w 1 ciazy nie bralam kwasu i... nie wiem czy od tego ale skonczylo sie sama wiesz jak. A wiesz gdyby nie te mdłosci to bym mogla fruwac w powietrzu tylko cos ciagnie mnie na ziemie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Baby! ;) No co tam Mamuśko monio? Chciało się ciąży, to trza znosić mdłości ;) Teorie o kwasie foliowym znam, ale w super właściwości jego nie do końca wierzę, co nie oznacza, że mam rację ;). Nieważne :D Ja dziś gitesowo :D, u mnie pogoda nieco lepsza ;) ri, a Ty gdzie chyba Cie lekarz od wczoraj nie wypuścił? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona tak jak ja raz tu a raz tu tylko ja wole z wami pisac bo faktycznie nas jest mnie i w sumie mi to pasuje:P jeszcze wroca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie poszła spac bo padnieta. bylysmy dzis u moich rodzicow i moj siostrzeniec rozlożył tor ktory dostal od mojego ojca i moja córcia sobie taki zarzyczyła:P a dziadek kocha wnusie to kupi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ri nie urzeduje u eviki pomyliło mi sie z kim innym sorki:D a swoja droga coekawe co u neij???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe, pewnie się jakoś odezwie :) to niezła ta Twoja córa, lubi chłopięce zabawki :D, myślę że będzie miała brata :D z teściową żyję dobrze :), fajna babka z niej, a że przyjeżdża rzadko, to już w ogóle sielanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×