Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość paulincia1991
Na dodatek szyjka macicy jest bardzo wysoko, szczelnie zamknieta i rozpulchniona :) ja jutro od rana zrobie test bo w piatek idziemy na domowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz to zrób tylko koniecznie napisz co wyszło:) Migotko a co u ciebie ????? Gdzie jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulincia1991
Oczywiscie ze napisze oby wyszly 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wypilam bo zalewam do pol, a reszte smietanki:) ponoc to juz nie kawa;D no wczoraj jeden mial 12mm i kazala mi przyjsc w pt lub w sb, ale my wyjezdzamy na weekend i nie dam rady, wiec powiedziala, ze za tydzien we wt i ze wtedy powinna byc owu lub tuz po. obczajalam w necie wczoraj ze pecherzyk rosnie ok2mm na dobe, wiec w nd (24dc) powinnien miec 22mm i jak ma tyle to chyba peka. no ale czytalam tez, ze owu po 20 to juz sa nie bardzo. sama nie wiem. w koncu ta faza lutealna ma okolo 12 dni. bo jak bym miala owu 22dc a mam cykle ok 35dni to lutealnej mam 13 dni to chyba w porzadku? ale nie wiem czy hormony sie zgrywaja. wszystko jest pogmatwane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzymam kciuki paulino:):) oby byly II:) sa duze szanse, z tego co piszesz:) migotka wyczekuje @ w koncu dzis 26, a tak miala przyjsc. tez jestem ciekawa co u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulincia miejmy nadzieje ze beda:) ri nie czytaj wszystkiego co jest w internecie bo oszalejesz i niepotrzebnie sie zdolujesz:) dzialaj z mezem juz teraz az do nastepnego wtorku i sie okaze na usg. A co do faz to nie mam pojecia tak samo jak z szyjka macicy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kawe pije w filiżance ktora ma 7 moze 8cm wysokości i tez troche wody a reszte mleka:) ale ja taka uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulincia1991
monia bo taka jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka to sie chyba uczy:) ze do nas nei zagląda:P paulinko a jak sie czujesz???? moze napisz nam cos o sobie skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego ona sie tak uczy?:D jejku jak dobrze, ze ja juz nie musze zakuwac:d choc czasem tego brakuje, ale baaardzo rzadko! no wiem, ze czytanie niektorych inf w necie i przekladanie ich na siebie niczemu nie sluzy, a czasem nawet szkodzi, ale kusi ojj kusi:/ ja tez pije w takiej wysokiej:D i zamiast mleka dodaje smietanke i obowiazkowo 3 tyzeczki szugru;D fajnie by bylo gdybysmy mialy kolejna ciezarowke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulincia1991
Jestem Paulina mam 20 lat.Jestem w stałym szczęśliwym związku od 4 lat.Studiuje zaocznie psychologię.A czuje sie troche zmeczona ciagle chce mi sie spac, gdybym mogla spalabym na siedzaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nop moze bedziemy mialy juz jutro o ile z nami zostanie:P a ja to jedna łyzeczka cukru i to płaściutka nieraz wogóle nie slodze kawy w sumei kwestia przyzwyczajenia:P do egzaminow sie pewnie uczy. Czekaj czekaj jak twoje dziecko pojdzie do szkoly to ty ponownie do neij wrocisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulincia1991
Wiem że 20 lat to troche malo zeby zostać mamą ale ja czuje sie juz gotowa jestem dosc dojrzala psychicznie pracuje moj partner tez mamy swoje mieszkanie wiec dlaczego nie czas na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze spiaca jestes to niestety masz prawo bo albo przez pogode albo przez ciaze wyjdzie w praniu chociaz i to i to meczy:P a co do studiów to z migotką bedziesz sie mogła uczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a t oze masz 20 lat to sie nie przejmuj jak ktos mowi ze jestes za młoda każdy chce miec dziecko w tym wieku w ktorym czuje i tyle mam znajomą ktora w wieku 16 lat urodzila 1 dziecko a w wieku 20 drugie i jest szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziemy miec dwie uczone:D niektorzy maja dziecko w wieku 20 lat inni w wieku 30. najwazniejsze, zeby to byla swiadoma decyzja. choc wydaje mi sie, ze na dziecko nigdy nie jest sie gotowym, stajemy sie gotowi dopiero wowczas gdy je zobaczymy, wezmiemy na rece i poczujemy to male pikajace serduszko:) dopiero wtedy jestesmy pewni, ze to byla najlepsza decyzja w zyciu. tak mi sie wydaje;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulincia1991
Uwielbiam małe dzieci bardzo często zajmuje sie siostry córeczką a nawet prawie ze codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) monia231 dzieki za zaproszenie:) razem z moim chłopakiem zaczelismy starania, poki co pierwszy cykl i rozpoczelo sie czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nunusia, niech starania beda owocne:) POWODZENIA :) no milo sie siedzi, ale ja musze uciekac:/ moze zajrze poznym wieczorkiem jeszcze. pozdrowienia dla wszystkich staraczek i dla tych juz trafionych;) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia to uzbroj sie w cierpliwosc:) bo wbrew pozorom zajscie w ciaze nie jest latwą sprawą paulincia moze niedlugo bedziesz sie 2 dzieci zajmowała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tydzien i zaczynamy testowanie,az sie boje.. a zarazem doczekac sie nie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia wiem wiem ze nie łatwo a zwłaszcza jak juz sie chce, teraz tylko czas pokaze nie pozostało mi nic innego ak czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulincia1991
Zawsze sie zastanawialam jak to jest ze jedni buch i juz maja a drudzy musza sie bardzo dlugo starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzicie tak to jest z tym życiem nam sie udalo bardzo szybko myslałam ze jestem po owu i nas emocje poniosły i..... jestem w ciazy ale nie powiem chcielismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie paulincia tez mnie to nie raz zastanawiało dlaczego tak jest, od wczoraj zaczely mnie bolec piersi, a dzis czuje bol brzucha jak przed okresem, zazwyczaj tak mam tydzien przed akurat czasowo pasuje..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzicie tak to jest z tym życiem nam sie udalo bardzo szybko myslałam ze jestem po owu i nas emocje poniosły i..... jestem w ciazy ale nie powiem chcielismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzicie tak to jest z tym życiem nam sie udalo bardzo szybko myslałam ze jestem po owu i nas emocje poniosły i..... jestem w ciazy ale nie powiem chcielismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzicie tak to jest z tym życiem nam sie udalo bardzo szybko myslałam ze jestem po owu i nas emocje poniosły i..... jestem w ciazy ale nie powiem chcielismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×