Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

dodam że moja bratowa teraz z nimi siedzi całymi dniami, mają podwórko, mieszkają w spokojnej okolicy, terenów do spacerowania jest masa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no widzisz nie ma co dyskutować na takie tematy bo tylko złość budzą w czlowieku a oni i tak nie zmienią swojego postępowania. A ty sie nie martw tym bo nie masz żadnego wpływu na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po części robią, to z lenistwa, bo wiesz trzeba ubrać 2 dzieci :O, no a 4 latek zupełnie sam się nie ubiera, więc wielki problem jest...jak trochę chodził do przedszkola, to strasznie przeżywali, że i mała musi z nimi jeździć, no bo wiesz 4 latka mój brat na rękach do samochodu nosi, no taki problem mieli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dyskutuje, tylko to chore :O, ale ich dzieci, ich problemy, które już widać że będą mieli, jak pójdzie do szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najpewniej z lenistwa ale jak ktos dba o dzieci to umieja wiecej moj siostrzezniec ma 4 lata i sam sie ubierze rozbierze. No beda mieli problemy chyba ze przejżą na oczy i zmądrzeja ale to juz nie nasza broszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie pochwalam zachowania mojej siostry wzgledem jej syna bo pamietam jak miala do niego pretensje kiedy go ładnie ubrala a on jak to dziecko sie pobrudził np. przez przewrocenie sie ale nie mam w sumie prawa mowic jak ma go wychowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh bardzo subtelna zmiana tematu:P a dziekuje dobrze tylko calymi daniami głodna jestem:( a jak twoje zdrowko sie ma???? a jak maż ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no bez przesady nie bede jadła za 3 osoby:P chodzi mi o t oczy sie nei dopytuje o @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej, hej:) ja wrocilam od lekarza. mowila, zebym przyszla w pt lub sb, ale przez ten wyjazd niei moge. i ide dopiero we wt, a wt powinna byc owu. albo krotko po. czzujecie 26dc:|masakra:D no pecherzyk ma tak ok 12mm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Medycyna czasem określa, że owulacja jest za wczesna lub za późna. Za zbyt wczesną byłaby uważana ta przed 10-tym dniem cyklu, za zbyt późną ta po 20-tym. Istnieje możliwość zajścia w ciążę przy regularnych późnych owulacjach, ale jeśli jajeczkujesz późno twoje szanse na ciążę maleją w związku z tym, że: owulacje są rzadsze (np. przy cyklu wynoszącym 39 dni to tylko 9 jajeczek w roku, przy 28-dniowym 13) możliwość produkowania nieprawidłowych jajeczek (dotyczy to także owulacji zbyt wczesnych). To oznacza, że są nieodpowiednie do zapłodnienia i implantacji poziomy hormonów nie są zsynchronizowane endometrium może nie być gotowe na implantację, jeśli zbyt dużo czasu upłynęło / zbyt mało od ostatniego okresu. Jajeczko może być zapłodnione, ale zarodek nie może się właściwie zagnieździć. " :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, nie mąż nie wie kiedy powinnam mieć okres :D, ale czeka na wreszcie dobrą nowinę ;) dorcia, a weź ja tak naszym kibicowałam, dobra drużyna, ale chyba z formą średnią trafili plus pech.... ri, dopiero 26dc będziesz miała owulkę? a jak z tym monitoringiem, to po prostu USG dopochwowe jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri, no w sumie chyba dobre źródło przytoczyłaś...tylko 39 dniowe cykle, to już trzeba leczyć, bo to jednak za długie...ja np. mam zazwyczaj 28, 29 dni, więc czuję ją przeważnie 14, 15 dc...ale w tym cyklu robiłam testy owu. i wyszła mi 17 dc! i to najprawdopodobniej tak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na to wychodzi. kurde chyba ze mna cos nie tak na serio:| tak to jest usg, ona sobie mierzy ile ma pecherzyk. srednio rosnie chyba 1-2mm/dobe, nie wiem ile ma kiedy peka. chyba kolo 20stu,ale mimo wszytsko ta owu to chyba za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no za późno, na oko to jak Twój cykl ma 34 dni, to jakoś ok. 20 dc powinnaś mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może powinnaś coś wziąć na wyregulowanie? tylko że Ty w sumie masz regularne,. bo nie masz wahań większych niż 10 dni, tylko że według mnie jednak są trochę za długie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam wlasnie,ze: "Niektóre kobiety mają naturalnie długie cykle i nie wpływa to negatywnie na ich samopoczucie ani płodność"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że nie ma co się mocno zamartwiać, oby owulka była, przecież wiele jest kobiet, które nie mają okresu po 2,3 miesiące i bez problemu jak chcą to zachodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzis jest 1dc, wiec male te pecherzyki skoro maja 12mm?:" liczac, ze rosnie 1mm na dobe a peka majac 20mm to peknie za8dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja tez sie nie znam. no zobaczymy co bedzie za tydzien, teraz pozostaje sie starac i nie myslec za duzo. moze tak mam i juz, moze bedzie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze o owulce gadacie...:) hmmm ciekawe czy ja ja, mam wkoncu:P:P:P dzis 20dc wiec moze moze... szanse jeszcze sa :P:D :D monia...macie tak male mieszkanie? i jak radzicie sobie z mala nie za ciasno? szkoda ze z tego miesz. co twoj m ogladal nic nie wyszlo:( ale nie to to inne jakos to bedzie:) moj maz twierdzi ze jak dzidzi bedzie to mieszaknie 3 pokojowe musimy miec , ja twierdze ze 2 pokoje wystarczy spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riditik...26dc masz miec owulke? no to faktycznie troche zapozno...ale ja czytalam ze owulka moze wysatpic na 12-10 dni przed okresem i to jest rowniez oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, jesteś :). my powierzchnie mieszkaniową mamy wystarczającą, tylko dziecka brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz metrarz tez trzeba ogzac w zimie i oswiecic:P:P wiec stwierdzialm ze miesz. 2 pokoje jest oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×