Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

2 pokoje zawsze lepsze niż 1, ale dla swobody lepiej 3 pokoje, znam ludzi z małym dzieckiem mających 2 pokoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno ze 3 lepeij miec :P:P ale 3 pokojwego nie bede wynajmowac planujemy kupic bo nie bede komus placic co mies 700eu. ja mysle ze dziecko moze spokojnie do2-3 lat spac w sypialni z rodzicami, i przedewszyskim nie osobne pokoje kiedy ma sie 2 dzieci tak jak to moja kol. robi ona do 19 pracuje dzieci do 17 w przed/szk. i nawet nie maja czasu mieszkac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby może, tylko lepiej żeby już 3 latek nie spał z rodzicami w pokoju ;). no wynajmować nie ma sensu 3 pokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kamienicy mam sasiadow z 3 dzieci w wieku szoln. przedsz i z baby malenkim i mieszkaja na 50 metrach chyba ale widac ze sa szczesliwi i matka tez duzo czasu poswieca dzieciom i czesto z nimi wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, oj różnie ludzie mają, wiadomo, da się żyć, tylko mi nie wmówisz że jakby ktoś dał im dodatkowy pokój, to by nie wzieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dorcia:) no obys miala racje, ze bedzie ok. ale tak sobie mysle, ze ta owulka moze byc wczesniej. cos kolo niedzieli. bo pecherzyk poonoc rosnie 2mm na dzien a jak mam teraz-19dc 12mm to za 5 dni powinien miec jakies 22mm to bylby 24dc i to by bylo jakies 11, 12 dnie przed @. zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z kolei kol. wyanjmuje piekne duze miesz. 4 pokojowe 2 dzieci i calymi dniami zapie...ala na to mieszkanie. a dzieci w swietlicach i przedszkolach do wieczora siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka najwazniejsze jest wychowanie i milosc a nie metraz :) chodz wiadomo ze chcialobysie zeby kazde dziecko mialos woj kat :P ri...ja prawde mowiac nie wiem jak dokladnie wyglada ta owulacja dzien po dniu ale to wcale nie jest powiedziane ze 14 dni przed okresem to tak jak nie kazda kobieta ma 28dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, a gdzie ja napisałam że najważniejszy jest metraż :D. tylko wyobraź sobie życie wiele lat z dzieckiem w jednym pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehehehe musze sie wam pochwalic:P:P:P syski mnie juz o wiele mniej bola :P:P moge je nawet dotkanc :D :D :D .....zajebiste uczucie:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...przeciez ja nie do ciebie :P tylko tak ogolnie pisze ....z obserwacji :P:P:P :D :D wiesz po 2 latach ww mozna dzieciaka do salonu wygonic:P:P :....zartuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że je jestem szczególny przypadek. Nie można mnie na chwilę bez leków zostawić bo zaraz coś rośnie, a teraz to nawet luteinę bralam i wraz się cholerstwo przyplątało. Wczoraj to miałam takiego doła że głowa mała. Gin dał mi do zrozumienia że bedzie bardzo trudno zajść, może nawet inseminacja bedzie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja tam się mogę starać, ale i tak nic z tego bo luteinę mam brać od 14dc żeby mi już ta torbiel nie rosła, więc już po owulacji. Zresztą i tak jej pewnie wcale nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikt... ja bralam rownoczesnie tabl na cyste i duph na min podtrzymanie ciazy ww .... nie mozna tak u ciebie? a zakaz staran masz dlatego ze tabl. lykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki głowa do góry! idz jeszcze do po konsultacje do innego lekarza. czasem lekarze sami nie wiedza co mowia. porownaj diagnozy. czasem nie jest tak czarno jak ktos nie potrzebnie mowi. metraz nie najwazniejszy, ale wazny.fajnie jak kazdy ma swoj kat i intymnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viktoria, ciężko, ale nie możesz tak mocno tego brać do siebie...leczysz się tylko u jednego lekarza? może przejdź się do innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozesz barac luteiny po owulce? ja mam brac jeszzce dupka ale wezme dopiero jak bede wiedziec na 90% ze byla owulka lub jej nie bylo wogole w tym cyklu, wiec mysle ze 2 dni max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×