Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Nie ma sensu iść do innego lekarza. Torbiel jest, więc trzeba ją wyleczyć. Nie mogę brać później luteiny niż 14dc bo ostatnie cyklebrałam później i niestety torbiel urosła. Mam podobno strasznie niski progesteron, lekarz powiedział że z takimi wynikami ciąży nie będzie. Torbiel trzeba wyleczyć a w czasie leczenia nie mam szans na ciąże. Potem mój lekarz ma się mna jeszcze zająć, nie wiem dokładnie co planuje, bo bylam wczoraj w szoku i nie skupialam sie co on mówi. Może stymulacje cyklu. W każdym razie powiedział że albo po tym zajdę od razu albo mnie odsyła do jakiejs kliniki. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze faktycznie lepiej odczekac te 2 cykle i sie leczyc a potem staranka na maxa zaczac...wsumie inny lekarz nic innego nie zrobi jak bedzie leczyl torbiel ...mysle ze po wyleczeniu moze szukac opini innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak. ja sie az tak na tym nie znam. ale mysle, ze lekarze czesto gesto mowia glupoty,np. ze o dziecko bedzie trudno. a potem jest inaczej. tak bylo z moja kolezanka, ktorej mowili lekarze ze ma mega male szanse na zajscie a zaszla w 3cyklu staran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riditiki...pewnoze tak jest...nawet tu na kafe...sa fora i kobiety pisza o swich przypadkach.... a z ginami to racja:D moj mi przy kazdej wizycie mowil ...jest pani w ciazy...:D :D a tu cysta byla a potem poprostu @ sie spoznil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak po wyleczeniu torbieli nie zajdę w ciąże z pomocą leczenia jakie zastosuje pan doktor to na pewno sam mnie wygoni i wtedy na pewno zmienię lekarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie.. moja Gin zbyt wiele nie mowi na razie, obserwuje ten moj cykl. zobaczymy jak bedzie. szkoda, ze nie moge pojsc w pt ani w sb, dokladnie mi nie okreslila kiedy moze byc owu. powiedziala,ze wt moze tez byc juz po. moze jutro kupie testy owu? dorcia a Ty kiedy zaczynasz sie znow starac? viki glowa do gory:) nie ma co sie na razie zamartwiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy owulacyjne fajna sprawa, chyba że się ma tak zamotany organizm jak mój. Ja już mam nie robić testów owu i nie mierzyć temperatury, lekarz powiedział że to nie ma sensu... Dodał że ciężki przypadek jestem. Na szczęście już się uspokoiłam, bo wczoraj było ze mną ciężko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, ze sie uspokoilas:) i tak trzymaj:):) ja tez jestem pogmatwany przypadek, wiec wiesz:D mam wlasnie monitoring cyklu i tez sie dzis troche denerwowalam, bo owu bede miec po 20dc okolo 24-26.. wiec pozno troche. to tez normalne nie jest nawet przy moich troche dluzszych cyklach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki:) jak samopoczucie? migotko dzis 26! Jak sytuacja:>? monia, dorcia,aniula,viki i pozostałe kobietki co tam u Was:)? u mnie dzis angielska pogoda. mgliscie,dzdzysto, depresyjnie:| ale ja sie nie poddaje i na przekor zakladam kolorowe majtki;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ri!!!!!!!!! U mnie pogoda jest prześliczna lekko mroźno i pruszy śnieżek i spacerek nawet juz był z mala:D uwielbiam taka pogode:P Dzis samopoczucie niefajne mam mdłości i moglabym zjesc wszystko a poźniej wymioty:/ A jak Wasze samopoczucie Kobity??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki jeszcze spia czy cos;) oj,oj te mdłości. monia czy Ty wiesz ze ja jeszcze nigdy w zyciu nie wymiotowalam:D masakra co? ciekawe jakby to bylo gdybym byla w ciazy, hehe:) najedz sie najedz masz rozgrzeszenie bos blogoslawiona:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jak mialas kiedys kaca po przepiciu to mozesz sobie to porównać :P jem jem ale tylko suche buleczki bo nic innego mi nei wchodzi:/ a wiesz jak bedziesz w ciazy wcale nie musisz wymiotowac albo na odwrót:) obyś nie wymiotowala bo to nie fajne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak przypuszczam;D o ile bede w tej ciazy:| no ale miejmy nadzieje, ze tak...eh fajnie, ze u Ciebie slonko. bo ja ide zrobic sobie kawe,zeby miec wiecej checi na dzis do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulincia1991
Ja bardzo czekam chociaz mam dopiero 20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulincia1991
Dzień dobry.Współżyjemy z chłopakiem od 2 lat bez żadnego zabezpieczenia, jesteśmy ze sobą bardzo zżyci kochamy się.Od jakiegoś czasu postanowiliśmy postarać się o dziecko.Mamy kilka cykli starań już za sobą.23 grudnia dostalam @.Miesiączke przeważnie dostaje co 28-30 dni.Kochaliśmy się w dni płodne.Od 4 dni pobolewa mnie brzuch w dole chociaż nigdy to mi się nie zdarzało.Taki ból jakbym miała @.Jak myślicie czy może jednak się udało.Poczekam jeszcze kilka dni i pojdę do apteki po test.Jakie miałyście objawy na początku ciąży. Przepraszam że tutaj to napisałam ale może Wy chociaż będziecie miłe i napiszecie co o tym sądzicie a nie jakies nieprzyjemne komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri ja wlasnie pije sobie kawke :D bedzoesz w ciazy zobaczysz jeszcze bedziesz narzekała na dolegliwości no o ile bedziesz je miala:P paulincia poczekaj spokojnie do dnia spodziewanej@ i wtedy jak nie przyjdzie to testuj a przed @ niegdy nie bedziesz pewna na 100% ze t ociąża, ale trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulincia1991
monia231 miesiączke powinnam dostać 23 stycznia czyli 3 dni temu a nie bylam chora ani nic zeby mi sie spozniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulincia spokojniee poczekaj jeszcze kilka dni i wtedy zrob test:) chyba ze chcesz zrobic teraz:) wiem ze latwo sie mowi poczekaj kilka dni a trudniej wykonac dlatego zrób jak uwarzasz i zawsze mozesz do nas napisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina monia ma racje, ja tez uwazam, zebys poczekala jeszcze choc 2 dni, wtedy bedziesz miec wieksza pewnosc:) a @ masz regularnie? monia sama nie wiem co z tymi moimi owu, bo jesli sa to grubo po 20dc. ponoc takie owu sa "niepelnowartosciowe" no zobaczymy co bedzie na nastepnej wizycie. kawka mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak twoje pęcherzyki co gin mowil o owu?? a moze testy owu kup i rób??? ja juz koncze kawke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulincia1991
Ok poczekam jeszcze kilka dni tak @ mam regularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz :) cierpliwosci a jaki mialas najdłuższy cykl a teraz ktory to dzien cyklu???? bedzie dobrze zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulincia1991
Najdluzszy cykl to 33 dni a dzisiaj jest 34 dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no to jutro lub pojutrze mozesz zrobic spokojnie test;) mi wyszedl w dniu spodziewanej@ ale zrobilam go tylko dlatego ze był sylwester a my na balety szliśmy :) Trzymam kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×