Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

dorcia, no właśnie jak się nie starasz to nie musisz nic analizować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota nie rozumiem ale to nic w sumie to dotyczy ciebie jak ci teraz gin powiedzial ze owu na dniach to bym próbowala. bablinko zrob kiedy chcesz a ja trzymam kciuki, za migotke tez chociaz ona juz ten cykl spisala na straty no cóż pewnie wie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, czy dziwne, hmm w sumie to też zależy, co kto rozumie pod tym pojęciem...dla niektórych jest to, robienie wykresów, mierzenie temperatury, dokładna analiza śluzu, testy owulacyjne...ja bym się po czymś takim po miesiącu pochlastała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech kobiety kobiety...wiem ze nic nie musze i nigdy nie musialam ale to ze sie nie staram nie oznacza ze mam wogole nic nie robic za tydz. mi powiecie ze skoro narazie nie ma mowy u mnie o dzidzi to zebym wypisla sie z waszego forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znow wierze ze wam sie udało, nie pytaj dlaczego bo nie wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, po prostu jak chcesz faktycznie odpoczywać, to odpoczywaj :D, choć ja ciągle uważam ;), że powinnaś się starać bez odpoczynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe Dorota no coś Ty.....rozumiem Twój punkt widzenia- nie sterasz się ale jakieś małe obserwacje prowadzisz - które to pomogą Ci daj Boże - szybciej zajść w ciążę jak już się zaczniesz starać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego masz sie wypisywac???? pisz ile chcesz i o czym chcesz tylko poprostu jak sie nei staracie to odpusc wszystko łacznie z analizowaniem czy obserwacja no dobra takie ejst moje zdanie ale z góry mowie szanuje twoje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do owulacji pislam wczesniej ze moze ja mam ja poprostu np 18-20 dni przed@ ..ale lepeij juz nic na ten temat nie mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, ależ mów :D, teoretycznie u Ciebie owulka, to jakoś powyżej ok.18 dc powinna występować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota zachowuj sie byle jak ale sie zachowuj. Odpoczywaj babo a do analizowania wroc za mmiesiac i tyle nie mysl o owu skup sie na czyms innym tak poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nawet nie wiesz jakbym chciała żeby nam się teraz udało-patrzymy z Migotką a tu obie po 2 krechy no czadzior , a potem Dorota nam mówi, ze wpadkę zaliczyła i tez ma dwie krechy-hehe- i nazwę topiku by się zmieniło :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boseee. .. ja nie analizuje..tylko sobie tak dzis pomyslam o tym ze owulke mma miec wg gina gdzies dzis jutro a to dopiero 13 dc przy moich 31 lub wiekszych cyklach :o wiec jezeli u mnie byle stranka po 13, 14 to i po owulce...o to mi chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 dc to nie troche za poźno??? w sumei to nie wiem:P jeszcze kilka dni i sie dowiecie co i jak. Jak wroce od lekarza to wam wrzuce mojego maluszka bo teraz to jeszcze za malutki byl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już ..kuniec baby!!! ja tam wiem ze dziś 26 dc a owulacja była gdzieś 14/15/16 a bzyki były 13/14/17 - to tak dopisuję do analizowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ide bo widze ze mnei nie rozumiecie...odezwe sie kiedys tam gdzies....moze... owocnych stranek zycze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo moze ten cykl bedzie krotszy kto to wie. Zreszta sama wiesz o ile dni dluższy cykl to o tyle owu bedzie pozniej i to samo jest w druga strone moze ten cykl bedzie 28 a nie 31 dniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy cyklach ponad 30 dni, to jak najbardziej owulka może być 18 dc...ja miałam 30 dni ostatnio i wyszła mi z testy owu. że 17 dc była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sialalala- i by Migotka wychodziło, że teraz miałam 1 cykl starań bo były 3 razy starania a ponoć 3 razy w czasie okołoowulacyjnym to są dopiero- starania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąblinka ale Ty się starałaś jeszcze w tym cyklu, dorcia nie! sorry dorcia, ale my tu szczere jesteśmy, może to obcesowe i bolesne...no ale jak się starasz to się starasz, a jak nie to nie i nic nie analizujesz i tyle...no ale to moje zdanie, nie mam monopolu na prawdę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i racja ja nie uzywalam testow owu wiec nie powiem tak na 100% co i jak Dorota nie obrażaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąblinka, nawet nie wiem czy przypadkiem nie 4 to dopiero starania :D, po prostu tak podają fachowe źródła i nie mi to oceniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop do tej pory pamietam jak pisalam ze test mi wyszedl i czytajac miedzy wierszami wpisy migotki sugerowala ze jeden test to za malo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się w wakacje wydawało, ze coś tam chrzanią, że rok starań, no jak to możliwe, jak para jest zdrowa, na swoim przykładzie i innych par wiem, że jednak jest możliwe...akurat takich statystyk, to się raczej nie fałszuje, nie w dzisiejszych czasach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×