Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Dzięki babki :). Stwierdziłam, że bez fachowych konsultacji, to nawet jakby się udało, to nie będę spokojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest taki proszek ktory sie rozpuszcza w cieplej wodzie i mozna kucac nad miska albo robic oklady jak ja robilam tylko ja musialam oklady robic jak bylam w ciazy i pod koniec mocno napuchlam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylabys spokojna wtedy tylko bys myslała zeby maluch sie zdrowy urodzil a co mmiesieczna kontrola u gina by cie tylko zapewniala ze jest wszystko git:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie myślę że tę infekcję od męża łapię :O, bo to się zaczęło jak zaczeliśmy bez gumki...wiecie coś o takich infekcjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha..dzięki Monia :-) wiecie co pewnie i tak dupa zbita...jedyne pocieszenie- choć marne- że wina popiję i parę papierosków cienkich zapalę bo się przyszły weekend imprezowo zapowiada... ja tam Migotka od 15 roku życia chodzę do jednego gina prywatnie i bardzo sobie chwalę- co prawda za często tam nie bywałam ale co jakiś czas na cytologi i tak ogółem kontrolnie i nawet infekcje mnie omijały a faktycznie jak się człowiek zaczyna starać o dziecko to nagle jakieś problemy - ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko powinien odwiedzic odpowiednia osobe bo to moze byc faktynie od niego, ale w sumie to juz chyba 2 twoja infekcja (niepewna) a z mezem bez gumki dłuzej urzedujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś gdzieś mi się o uszy obiło..na bank to on by musiał też iść się przebadać bo niestety ale istnieje takie prawdopodobieństwo, że to od niego i co się wyleczysz to znów..więc jak co to i jego by trzeba było wysłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory jak to mówię chodziłam półprywatnie, przychodnia prywatna, prawie za darmo, ale jednak to nie to samo, co typowo prywatnie, mimo że na wizyty się nie czeka długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem od czego wynikaja te problemy jedna moja znajoma w wieku 35 lat zaciazyla nawet chyba za 1 razem a 2 cos nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie pisze, że odkąd bez gumki, to po jakiś czasie miałam infekcję, a teraz znów. bo ją wyleczyłam w listopadzie....od grudnia zaczeliśmy ostre starania...powiem tej nowej gince, że to już drugi raz w ciągu krótkiego czasu i zobaczę co powie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko i bąblinko to na przyszlosc chodzcie prywatnie lub w przychodniach do takich lekarzy ktorzy pracuja w szpitalu w ktorym sie rodzi powiem wam z mojego doswiadczenia i nie tylko ze jest inna opieka wtedy i pielęgniarki i polożne tez inaczej na was patrza to taka moja mala rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki co to u mnie mogą nie być żadne problemy, tylko tak się składa po prostu przypadkiem, że może dłużej musimy jak statystyki mówią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko o ile ona stwierdzi ze to infekcja bo to mozze byc calkiem cos innego i nei mowie tu tylko o ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie...dlatego chce pójść na spokojnie do innej...choć jeszcze przez chwilę zastanawiałam się, czy nie pójść do tej starej we wtorek....ale chyba nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem wiec tak mam antyb. 7 dni po nim cos na grzyb bo po antyb. bede miec napewno tak waptece powiedzaila pani potem cos na zakonczenie tej terapi a tantumrosa to tak woda do mycia i wogole powinnam zapalci c za to okolo 100e jak mowilam ale jakas znizke milam i zapalcilam niecale 20 :S :D jedna dobra wiadomosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Monia za rady :-) powiedz powiedz Migotka zobaczymy co Ci powie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o to ze chce was pouczac ani sie wymądrzac poprostu jak rodzilam syna i chodzilam do przychodni na nfz i całkiem innego lekarza to umarla bym a nie zajeli by sie mna, a z druga ciaza nawet jak na podtrzymanie trafilam to wlasnie ten lekarz( do ktorego teraz chodze i chodzilam jak bylam z mala w ciazy) przychodzil do mnie na sale spytac sie czy cos sie dzieje i czy plamienie ustalo a nie musial bo nie mial dyzuru tylko na cięcie przyjechal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko zrob jka uwazasz zadna z nas nie zna twojej ginki wiec za wiele nie mozemy powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...tez wlasnei myslam ze od meza cos mozesz lapac a czytalam na innym forum jak kobiety io tym pislay ze caly czas jaks infekcia i ze cos tam jest w spermir co im szkodzi czy jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×