Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

a teraz pewnie tez dostaniesz jakies globulki bo co innego mozesz dostac chyba ze bedzie powazna to do ustnie tez mozesz dostac ale mysle ze nie bedzie tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciekawe jak tam dziewczyny z topiku eviki nieraz czytalam ich wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale właśnie to zależy od lekarza, ja brałam je dość długo bo 10 dni...właśnie niektórzy na małą infekcję przepisują kilka leków, tak słyszałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota moze to nie jest powazne ale moze tam sa inne leki u nas dostajesz globulki a u was jest tak ze jakies 2 rodzaje tabl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia :*- dokładnie ja wiem, rozumiem..ta siostra mojego męża jest położną i ja bym chciała rodzić w Polsce tam gdzie ona ...jak kiedyś mi sie uda być w ciąży... :P:P idę się naprawdę walnąć czymś ciężkim albo Migotka mnie raz dwa na ziemię sprowadz! bo mi sie znów nadzieje mnożą.. :P:Pbo mnie podbrzusze od wczoraj pobolewa :P:P ale ja jestem niepoprawna.... Dorota a gdzie Ty jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...one usunely chyba swoje forum i przeniosly sie na jakiegos prywatnego meila czy jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak mialam cytologie robiona w marcu zeszlego roku to tez dostalam globulki 6szt. i jedna kosztowala 10 zł przerazilam sie w aptece ale jak mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąblinko marz sobie ile chcesz za marzenia nie karaja;) no niech ci Bóg da rodzic w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąblinka, nie świruj, bóle brzucha bywają też przed okresem, sprowadzam na ziemię wedle życzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do bóli to migotka ma racje jak niby bylam w ciazy tez je mialam a jak faktycznie zaciazylam to do tej pory nie mam zadnych no moze neiraz wieczorami albo jak źle śpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babelinka w austri jestem ja wsumie z tego co pytalam w aptece to antyb. na bakterie a potem mam wziasc ta walsnie jedna bo mam sie grzyb zrobic po antyb. i chyba cos solonowego jest jeszcze ... a moze mi tyle przepisla bo po znajomosci i chce zeby wyleczone bylo na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze ten topik ozwia sie dopiero popoludniu :) a mi jak na zlosc to o tej porze tak chce sie spac ze musze sie zdrzemnac masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybaj sobie teraz a jak pojdziesz do niego jeszcze raz to spytaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia przypomnij sie bedzie chłopczyk czy dziewczynka bo mi to sie wogole nie chce spac i miesa wogóle nie jem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko tak mysle ale wole sie nie nastawiac tylko czekac co lekarz mi powie:/ a to jeszcze ze 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prawdopodobnie bede mial dziewczynke :) strasznie sie ciesze bo chcialam miec kobitke w domu ale jak by byl chlopak to tez bym byla szczesliwa oby bylo zdrowiusie :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu jak dobrze pójdzie???? bo nie chodzi ci o płec????? no nie licze ze teraz mi powie co bedzie mam nadzieje ze pójdzie rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×