Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

monia, że tak powiem nie zrozumiałam przesłania ;). właśnie bywa plamienie w dniu, dni spodziewanego okresu w ciąży...to wręcz norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop sa plamienia ale to raczej nie implantacja tylko zluszczanie sie resztek macicy czy cos takiego (nie umiem fachowo) wiem bo czytalam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mialam alw wolałam poczytac i przygotowac sie wrazie czego:/ mam nadzieje ze Bąblince sie jednak udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co moge siostrze na parapetówke kupic skoro wszystko juz ma?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei stac mnie na to co lubi, ale z drugiej strony tez nie wiem co kupic. Moj mąż mowi zeby flaszke im kupic:/ ale ja wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczerze mówiąc nie lubię, jak mi ktoś coś do domu kupuje ;), bo mało kto trafia z pomysłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wpadl mi pomysł do glowy wczoraj mi wspominała ze widziala gdzies w sklepie takie różne wazony z przyprawami oczywiscie do ozdoby i chyba to jej kupie bo skoro sama chciala to i ja moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kup ;) mi się zawsze, jak ktoś mówi o parapetówie sytuacja śmieszna ;)...jak razem z koleżanką innej koleżance na parapetówkę kupiliśmy kwiatek, był w doniczce, ale to był kwiatek, jak się później skapnęłyśmy do posadzenie w ogrodzie, a ona kupiła mieszkanie w bloku :D...jak jej daliśmy, to jakoś dziwnie się mu przyglądała i się skapnęliśmy, że to kwiat do wysadzenia w ogrodzie :D, szybko kupowałyśmy, no i nie specjalnie tak wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja ide sie wykąpać i poleżeć w wannie Miłego wieczoru Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scrabbledable
Hej!! Dziewczyny mam pytanie czy jest duża szansa, że jestem w ciąży?? Otóż kochałam się z chłopakiem w 4 dniu cyklu i było do końca. Miałam wtedy jeszcze trochę okresu. Cykle zazwyczaj mam 28-29dniowe. Mierzę temperaturę, ale akurat ten cykl sobie trochę przeoczyłam, miałam w nim więcej imprez i doszłam do wniosku, że to nie będzie miało sensu. Teraz w drugim cyklu mam temperaturę 36,6, 36,5, a ostatnio przez 3 cykle miałam w drugiej fazie cyklu temperaturę 36,3. Nie wiem co mam o tym myśleć?? Dodam, że mam zapalenie pęcherza i czy to może spowodować wyższą temperaturę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny- u mnie brak okresu-wczoraj wieczorem te malutkie plamienia zanikły zupełnie a dzis rano jeszcze troszkę są ale tylko po sikaniu na papierze, piersi mam powiększone, jajnik mnie kłóje/kłuje- głowę mi rozsadza...jesli miałam owu jakoś między 16-19 dc to moze faktycznie to jest implantacyjne jednak-chcę zrobić test ale boję się że za wcześnie- jutro dopiero 32dc - co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scrable- zrób test lub betę będziesz mieć pewność :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dzień spodziewanej u mnie to między niedzielą a dzisiaj wypada..pamiętam jak evika robiła testy i jej nie wychodziły a i tak była w ciąży..ale mam stresa...a który kupić: first response czy clearblue?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Bąblinka, ja bym chyba jeszcze poczekała z testem, ale jak bardzo chcesz, to w sumie już możesz zrobić ;), raczej powinien wyjść...no chyba że nie wiesz kiedy miałaś owulkę...z tego co pamiętam evice nie wyszedł na początku, bo miała owulkę sporo później ;). ale chyba w tamtym cyklu też miałaś opóźnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamtym miałam owu ok 19/20/21 dc teraz w 14i 15 dc były 2 kreski na owu , czyli radziłabyś mi poczekać???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zawsze jestem za poczekaniem, ale wiesz nie wiem, czy to tak dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kreski były ale owu mogłabyć nawet np. 19dc - nie wiem kiedy byla bo nie miałam bólu jajnika ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo męczy mnie pytanie- a co jak się udało a test pokaże jedną..chyba się wykończę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×