Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Hej dziewczyny! :) Dawno się nie odzywałam, ale w sumie to mi było potrzebne...oderwać się od pisania o ciąży i autentycznie teraz nie mam pojęcia, który mam dzień cyklu, tak przestałam myśleć :D Co u Was? :) monia, jak tam 8 marca badanie poszło? :) bąblinka na maile nie odpisuje ;) Piszcie, jak chcecie, obiecuje czasem wpaść :) Buziaki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonajesstem
Witam wszystkie Panie.. Otóż ostatnio zaniepokojona jestem moim okresem... od dłuższego czasu mierzę temperature, i od grudnia w czacie cyklu nie mam wzrostu temp... Wczęsniej normalnie miałąm okres i 2-2,5 tygodnia przed kolejnym krwawireniem temperatura zwiększała się do ok 37,8 stopni. Teraz nastomiast utrzymuje się cały czas na poziomie 36,5 stopnia, dzisiaj była o 2 kreski wyższa ale to chyba tym że mam gorączkę, i boli mnie garło...Do tego mam nie regularne cykle... Jeden cykl miał 49 dni kolejny zaś 27, dzisiaj mój 29dc cyklu, a okresu nie ma... Z chłopakiem sie nie kochałam, może 4-5 razy wszedł bez gumki i nic więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Migotko!!!!! Badanie poszło super maluszek mial wtedy 7,5cm jest zdrowy i ruchliwy. U mnei w sumie jedna zmiana przeprowadzilismy sie na dwa pokoje:) mala chetnie spi w swoim:P A wczoraj 13.03. poczulam kopniaczka od malucha ze az podskoczylam:D Ciesze sie ze ta rozłąka była ci potrzebna ale pisz czesciej co u ciebie i tak samo z reszta kobiet;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ja tez bylam ostatnio u lekarza a dokladnie to 9 marca i tez wszystko jest bardzo dobrze lekarz mi mowil ze prawdopodobnie to moj maluszek jest obrocony juz glowka w sumie to zostalo mi jeszcze tylko 10tygodni juz sie nie moge doczekac :) ale jeszcze sie tak kreci ze lakarz powiedzial ze pozycja dziecka moze sie zmieniac :) i jeszcze za 1,5 tygodnia wybieram sie do polski :) pozdrawiam was babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! To super że u Was dobrze z dzieciaczkami :), doceniajcie to i nie narzekajcie ;) Dorcia, no odezwij się łobuzico :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Edzia!!!!! Nie smuć sie moze niedlugo babki czesciej zaczną tu zaglądac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Monia i tak smutno bez tych naszych bab :( tak to przynajmniej sie cos dzialo, ktos zawsze na cos czekal mozna bylo sie posmiac czasem posmucic itp. a teraz??? cisza cisza i cisza a jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz od wczoraj mam kaszel i dzis mnie od rana brzuszek pobolewa i staram sie jak najwiecej lezec a tak to ok jest:) a jak ty sie czujesz?? jeszcze kilka tygodni i bedziesz miala maluszka przy sobie:) A no smutno bez nich ale jak musza odpoczac to niech odpoczywaja i zagladaja czasem do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jak się macie kobietki? :) monia, brzuszek rośnie, pewnie już widać co? :) edzia, Ty to już pewnie masz dość brzuszka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no Kogo ja tu widze????? A nop rośnie juz go nawet troszke widac:P A co u ciebie jak życie uplywa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobity no nareszcie ktos tu pisze bo juz sie zaczynalam o was martwic :) co do brzyszka to masz racje migotka juz mi przeszkadza i jest dosc duzy chociaz jak dotad to przytylam 14kg ale jeszcze mi zostalo 9 tygodni wiec mam nadieje ze 20kg nie przekrocze hehe a jaka ty to mozesz miec niespodzianke to znaczy chodzi mi o to co przed toba jest takiego wspanialego?? monia a ktory to twoj tydzien pewnie juz czujesz sie znacznie lepiej niz na poczatku?? ja jutro mam wizyte u pani poloznej trzymajcie kciuki :) pozdrawiam i piszcie czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, rzadko się odzywa, bo to mi dobrze robi, że nie piszę ciągle o jednym...poza tym ja tam, że sezonowo bardziej na kafe siedzę :D Edzia, to chyba nie aż tak dużo jak 14 kg przytyłaś, ale ja się nie znam ;). Powodzenia u położnej :) Dziewczyny rozwikłam zagadkę u mnie raczej nadal na ciążę się nie zanosi, ale teraz to się i nie dziwię, bo trudno to nazwać staraniami, wyluzowałam po całości :D. A co najlepsze mnie czeka, no właśnie mam sporo planów dziecko, zawodowych, a co z tego wyjdzie to się okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz jestem ale pewnie ciebie teraz nie ma :) no ale nic. ja wlasnie sobie odpoczywam po obiadku moze jakas drzemka nie moze a napewno a na 18 ide na kurs norweskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia spokojnie jeszcze troszke i brzuszek sie zgubi jak i zbedne kg po porodzie:D a ja czuje sie rewelacyjnie nic mi nei dolega i mam wiecej sił na chodzenie na plac zabaw z małą:) Migotko to dobrze ze wyluzowałas mam nadzieje ze twoje plany w pełni sie powiodą Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity ja wlasnie wrocilam od poloznej z dzidzioszkiem wszystko w porzadku :) jestem bardzo szczesliwa i juz jest obrocone glowka wic mozna powiedziec ze jest gotowa ale niech jeszcze sie wybira na ten swaiat bo zostalo nam 8tygodni :) i na porodowke hehehe ale dowiedzilam sie ze moge rodzic w wodzie bardzo sie z tego powodu ciesze bo sie zastanawiam nad takim rozwiazaniem ciesze sie ze monia u ciebie jest rewelacyjnie z samopoczuciem a jak twoja corka przyjmuje do wiadomosci ze bedzie miala rodzenstwo?? a ty migotka dobrze ze wyluzowalas i tak trzymac ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia no to super ze mała ma sie dobrze spokojnie co do porodu to jeszcze moze po terminie nie chciec wyjsc:P Fajnie ze jest wszystko git:) A my wróciłysmy z mała z placu zabaw gdzie sie wyszalała, a 2 maluszek w brzuchu rzadzi tez mu sie chyba plac zabaw podobał:P A mała cieszy sie ze bedzie miala braciszka:P?? i co dziennie dotyka mi brzucha:D juz sie chyba nie moze doczekac. trzymajcie sie ciepło Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz niby znam ale bede pewna dopiero 5 kwietnia ale małej to bez róznicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje, zeby nie zapeszyc;) to dopiero sam poczatek. w przyszlym tygodniu zapisze sie do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×