Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Mam wyniki badań robionych wczoraj. Morfologia wyszła ok,mocz trochę gorzej, bakterie w moczu i podwyższony poziom kryształów wapnia. Miałyście może podobnie, albo coś wiecie szczególnie o tych kryształach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko myślę ze gin przepisze ci globulki i wszystko będzie git. Ja miałam szczawianyy wapnia w moczu i musiałam duzo wody pić zeby je wypłukać i nic nie dostalam;) Trzymaj sie i bez stresow bo po nosie dostaniesz:D Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D melduję się do gotowości heh migotko jeśli chodzi o Twoje wyniki to niestety nie wiem nic na ten temat bo ja miałam na początku tylko to ph podwyższone, a później zawsze było ok :) co tam kobity???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Te bakterie mnie nie martwią, bo jak byłam w tej cp i zdążyłam zrobić badania, to też je miałam i w takiej samej ilości i lekarz powiedział, że to nic takiego...tylko nie słyszałam o tych kryształach szczawianu wapnia ;), ale z tego, co jest w necie, to też nic poważnego, da się to zbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluszka.
Cześć dziewczyny, piszę tu do Was mając nadzieję, że doradzicie mi coś lub chociażby dacie jakąś nadzieję ... :) A więc .. Mam nieregularny cykl. Trwa on różnie, średnio od 28-35 dni. Dziś byłby 39 dzień cyklu. 8go lutego kochałam się ze swoim partnerem bez zabezpieczenia. Wczoraj na wkładce higienicznej zauważyłam kilka brązowych plamek a dziś większą również brązową plamę jednak nie wygląda mi to na okres (wcześniej moje @ już od pierwszego dnia były bardzo obfite). I tu jest moje pytanie, czy to może być faktycznie spóźniona @ , czy może być to plamienie implantacyjne. Chciałabym zauważyć, że od dwóch dni jestem bardzo zmęczona, ciągle śpiąca, boli mnie brzuch tak jak do @ ale dziś mnie bolał bardziej na środku podbrzusza i tak ciągnął jakby w dół poza tym dziś miałam straszne nudności ... Nie wiem, czy faktycznie mogą być to objawy ciąży, czy może to jakieś zaburzenia. Proszę o pomoc, dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oluszka, skoro masz już po terminie okresu, to możesz zrobić test. tak szybko objawy ciąży nie występują, pewnie to ze stresu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie też coś zaczyna prószyć... oj kochana zleciało zleciało... :D u Ciebie to 7 tydzień wychodzi, o ile dobrze sobie przypominam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oluszka wydaje mi się ze na pierwsze objawy to jeszcze jest za wczesnie, doradzam test... co jedynie moge jeszcze napisać to to że moje @ też były obfite, ale chyba ze 2 razy zdarzyło mi się że początkowo plamiłam lekko na brązowo a dopiero później dostałam okres. zrób test będziesz wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w środę zaczął mi się 7 tc, więc w poniedziałek już będzie końcówka 7 tc, akurat w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :) już się nie mogę doczekać wieści :D no choć i tak wiem że wszystko jest/będzie dobrze no ale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa pewnie :D wygadałyśmy się że ho ho :) fajnie tak jest, rozmawiać rozmawiać i nawet się nie wie kiedy ten czas leci... a kiedyś pisałam że właśnie moja siostra też jest w ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyi Ty będziesz pierwsza ;), ale fajnie będziecie miały dzieci w tym samym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :D tak się właśnie fajnie złożyło he he różnica będzie niewielka więc fajna sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra jest najmłodsza, ma 23 lata, potem jestem ja :D a braciszek najstarszy bo ma 28 :) czekaj czekaj :) bo albo mi umknęło albo nie pamiętam, masz jakieś rodzeństwo? aaa brata o ile się nie mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha :), to się młoda uwinęła ;), poszła w ślady starszej siostry :D Ja mam 3 starszych braci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jak byłam dzieckiem, to siostry mi nie brakowało, pochodzę z małej mieściny, ciągle jakieś koleżanki, były inne czasy kuzynki, kuzyni też ciągle przyjeżdżali, wesoło było :). Bardziej brakuje mi odkąd jestem dorosła, bo jednak choćby najlepsza koleżanka, to nie to samo, co siostra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłł:) A u mnie za oknem +2 i pada deszcz:) niedługo za oknem będę miała rzeke:/ maly śpi to mogę trochę popisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×