Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ach szkoda że nie można sobie zdjęć powstawiać;-) fajnie by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, ja pamiętam dokładnie, jak oznajmiałaś nam o 2 kreskach, bo ja jakoś wtedy byłam mocno nakręcona, raz mi się złożyło, że jakieś dziwne bóle brzucha miałam ok. 20 dc, więc byłam prawie pewna że sie udało, a okres przyszedł 2, 3 wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie przypomne to wszystkie ładnie świrowalysmy a Migotka ściągała nas na ziemię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bylo bylo :D :D zwlaszcza ze jak mowilas bylo juz niby po plodnych...ale wszystkie wierzylysmy ze beda II kreseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nop zaskakuje ak to już jest Dobra ja spadam bo zaraz mały się obudzi i trzeba będzie nakarmić;-) Miłego Dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia zadowolona jest brata, czy jednak po namyślę by wolała siostrę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla niej jest to bez róznicy i tak się zajmuje i tak ważne że male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia....jakie ty masz cudnie te dzieciaczki :) takie piekne i slodkie...zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybranie imienia to faktycznie nie taka łatwa sprawa heh monia grunt że dajesz radę, to się liczy.. dzieci Ci szybko podrosną, a zwłaszcza mały i będziesz miała lżej :) ja wpadłam tylko na chwilkę.. sąsiadka do mnie przyszła a ona jak się rozsiądzie to już szoook heh odezwe się jak tylko pójdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko moja sąsiadka to taka dewotka że masakra, tylko kto z kim, gdzie, po co, dlaczego... ale na szczęście poszła już bo stwierdziła że obiad musi gotować :P ja też się zabieram za pichcenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, miałam robić faworki z bratanicą, ale przełożyliśmy, to na jutro, bo młoda ma dziś dyskotekę w szkole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kiedy to było :P a my jutro wieczorem mamy jechać do znajomych ( o ile nas nie zasypie hehe ) a Wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jutro chyba w domu, mamy mały remont, zalegał nam już kilka lat ;) więc trzeba posprzątać...a w niedzielę idziemy do teatru. nata, pokój dla maleństwa robicie, czy jak będzie większe dopiero? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli u Was trwają remonty :) teatr... o matko ja ja dawno nie byłam w teatrze :O aż chyba musimy to z mężem nadrobić :P a mały póki co będzie z Nami w sypialni, mamy dwa wolne pokoje, tzn wolne jak wolne, w jednym garderoba a w drugim rupiecie heh ale zagospodaruje się jeden i jak mały podrośnie to się mu wtedy zrobi pokoik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×