Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

witan witam!!! Migotka ja tez nie znam sie an wynikach moczu...ogolnie wszystkie wyniki mam/milam w normie. A u mnie 4.9 stopnia i troszke posypal snieg ale odrazu topnial troszke sloneczka brakuje i wiosna :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aMigotko dziękuję ogólnnie mam się dobrze ale dzisiejsza noc mnei wykończyła. Klaudii kaszel się kończy a Alkowi w nocy zacząl i do 3 wstawałam do niego co 15 min bo on jak kaszle to mu się czasami zwymiotuje i się nie budzi:( tak więc czuwałam. A u was temacik się rozwija wszystkie zaciązone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a palucha w drzwi wsadzialam jak dziecko :P ech przynajniej niech sie maz przyzwyczaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe monia faktycznie dobrze zauwazylas wszyskie w ciazy :D...a ja od 32tc jak na szpilkach a tu nadal nic :) mam nadzieje ze dzidzia sie wyrobi do 40tc :D bo czasem tych kopniakow nie mam sily znosic:P(a potem bede za nimi teskinc :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...uuu no to nie pospalas biedacywo niech sie ta zima skonczy a wraz z nia wszystkie przeziebieania i wirusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, to cieplina tak u was na zachodzie w lepszym świecie ;), jeszcze po terminie urodzisz, często tak jest, jak tak straszą, że wcześniej :D monia, to masz się z maluchami, ale powoli wiosna idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko a no siostra się uwinęła, stwierdziła że co ma czekać heh skoro oboje z mężem chcą dziecko to do dzieła :D no właśnie, można mieć najlepszą przyjaciółkę ale siostra to siostra heh któż się tu zjawił, witajcie dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota co racja to racja ja też nieraz tęsknię za kopniakami od małego:( ale teraz kopie od zewnątrz:) A poród też tak oo nie przychodzi jak sie go nie będziesz spodziewała to wtedy zaczniesz rodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej tak chyba, nie spodziewasz się że coś się zaczyna a tu masz :P ja slyszałam w radiu wczoraj ze jakaś kobieta urodziła w urzędzie, musieli ją ładnie zdenerwować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata w sosnowcu i to za wcześnie rminurodziła bo miała na 30 marca te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...nawet nie gadaj, ze po terminie :P:P Moja maz znowu wymysla nowe imiona dla dzidzi :D a byly juz wybrane na fix ... ech juz nawet nie komentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czytalam na onecie ze kobita z bolami porodowymi do szpitala a oni ja do domu bo nie ma akcji porodowej...urodzila w domu pomogly sasiadki...masakra w tych pl szpitalach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia dokładnie, a że za wcześnie to nawet nie wiedziałam... kurcze ale to jest przeżycie, urodzić i jeszcze urzędniczki odbierają poród... dorcia to jakie imiona mąż wymyślił?? a urodzić lepiej jest np troszkę przed terminem tak mi się wydaje, bo jak się jest po to się dłuży i dłuży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota poprzytulajcie się z męzem to sama wywołasz;-) chociaż to nie zawsze takie prost jest ale się udaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla chlopca dodla Eabian i Florian zostal Leon a wykreslil Maxia dla dziewczynki dodal Laura zostala Lena i Milena Ja juz mam metlik w glowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no są przypadki, moja koleżanka miała w sumie zagrożoną ciąże, pojechała do jednego szpitala to ją odesłali że nie wyrażają zgody na porod, musiała jechać 20km dalej i tam jak już dojechała to musieli szybko zaczynać i dobrze znieczulenia nie dostała a już ją cieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to mąż niezdecydowany, ale jak to się mówi, jak się zobaczy dziecko to imię samo przychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia no co ty ...moj od wizyty w 32tc gdy gin. kazal sie powstrzymac od sexiku ma opory z dawaniem buzi :D a on jakich kolwiek przytulankach anwet malych nie ma mowy :D :D . Tak sie biedak przeja ze nie mozna i tyle :D nie rusz nie dotykaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natak...racja zobaczymy dzidzie i sie cos wybierze :) byle maz mi na zlosc nie zrobil i wybral imie ktore mi sie nie podoba(bo juz mnie tak straszy) :D wredota jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota co do przytulanek to ja mogłam bo miałam ochotę i gin pozwalał i nawet 2 godziny przed skurczami się przytulalismy o północy odeszły mi wody a o 2 w nocy miałam cc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była ostatnia niedziela w 3 :D a teraz nieraz mi tego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, podoba ci się Florian? ;). dla mnie zdrobnienie Florek jest paskudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie co do imiona mialo byc Fabiam -literowka Monia ja mojego M nie przekonam :D :D nawet nie probuje bo mnie zbeszta :D :D ... skoro on zyje bez sexiku to i ja dam rade :D...smieje sie z niego tylko ze jak dzidzia sie zbuntuje i posiedzi do 42 tc to bedzie ponad 16tyg przerwa w sexiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko w ciązy to swoją drogą lubię chodzić ale brakuje mi tego spokoju bo teraz to mam cyrk na kółkach a z samą Klaudusią to był raj na ziemi:) Ale i tak nie zapomnę jak wam napisałam że jestem w ciązy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka wlasnie nie podoba mi sie Florek bleee.... mam nadzieje ze urodzi sie dziewczynka i bedzie Milenka bo to imie nam obojgu bardzo sie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, ja też nie zapomnę w Sylwestra :D No tak dwoje dzieci, to już zupełnie inna sytuacja, ale najważniejsze, że dajesz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo Franciszek jest nawet ok, choć nie z moich ulubionych, ale Franek nie lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka bo monia to bogini płodności no padnę zaraz:) Dorota fabian jest ładny ale milenka jeszcze ładniejsze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to dla nie ani Fabiana, choć jest ładne, to kojarzy mi się z kimś mega głupim :D, Milenka podobnie, jakoś się tak złożyło :D pamiętam monie boginie płodności :D dziś już wiem, że szybko w ciążę też można zajść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×