Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ja moje zawsze odwlekane prace, czy ścieranie kurzu, w tych mniej widocznych miejscach i umycie lustra od szafy ;)...powiem ci że za okna boję się jeszcze brać, także myślę, że może jakoś w maju powoli, mam schizę, że teraz jeszcze mycie okien może maleństwu zaszkodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję się dziś bardzo dobrze, została mi jedna tabletka luteiny do wzięcia wieczorem, więc świętujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) mogę się dołączyć? teraz dla mnie będa najdłuższe 2 tygodnie w życiu..... czekam na te piękne 2 kreseczki, brałam Clo, później pregnyl na pękniecie pęcherzyków, teraz zobaczymy :) gratuluje tym którym się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tak :) nie ma się co forsować z oknami :) będziesz jeszcze miała czas na to :) ja już trochę pomyłam, ale czekam z resztą na mamę :) i się zabiorę za szkła, kurze :) firany już na polu schną więc nie jest źle :) trzeba się przygotować do swiąt :P ostatnia tabletka :D jest co świętować :D i super że czujesz się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będe miała chwile to poczytam wcześniejsze posty :) no my się staramy jakoś od października, cały czas jakieś problemy, a to nic mi nie urosło, a to nie pękło :/ chodzę na monitoring i w sobotę miałam USG i okazało się że mam wreszcie pęcherzyk dominujący, dostałam pregnyl na pekniecie... no i teraz czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w tym roku skończe 27 już.... o matko ale ten czas leci :P dopiero miałam 18 :P a Wy? napiszcie coś o sobie :) zejdzie mi trochę zanim zaczne czytać posty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no czas szybko leci :P jeśli chodzi o mnie mam 25 lat :) o dzidzię starałam się ponad 2 lata, walcząc przy tym z torbielami ale udało się :D termin mam na 7 maja :) będę mieć synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje, spoko uda się :)...ja to jestem dopiero stara, co to jest 27 lat :D, w tym roku 31 lat :D i jakoś się trzymam ;), jestem w 14 tc ;)...centralna Polska i ogólnie szczęśliwa kobita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka, Ty dziecko jesteś!!! :D. Ale spoko też kiedyś będziesz tak stara, jak ja ;) no a ja jestem po ciąży pozamacicznej w tamtym roku, mam tylko lewy jajowód usnęli mi po tej nieszczęsnej ciąży...ale szybciutko udało nam się zajść w prawidłową ciążę i już I trymestr mam za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa tam migotko :P przecież Ty wcale stara nie jesteś :D :D a ciąża jeszcze odmłodzi :D to już w ogóle :P :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie znowu dopadło częste sikanie :P w ciągu dnia pół biedy, ale w nocy od 3-5 razy wstaje, a jak nie mam spania, co ostatnio jest u mnie normą, to już w ogóle... powinnam swój mocz sprzedawać he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara, ale jara :D dla osób które mojego dowcipu nie znają, to powiem, że jak tam sobie żartuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka, to właśnie mówią, że to już norma pod koniec ciąży, że się kiepsko śpi i tylko się sika ;) ja nie sikanie póki, co nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że do Was wkrótce dołącze.... jeśli teraz się nie uda to będe miałą robioną drożność a moj M badanie nasienia :P mam nadzieje że uda się chociaż nie chce się napalać :/ już kiedyś myślałam ze jestem w ciąży ale niestety beta to wykluczyła.... jak się okazało to @ zatrzymał się z powodu zaburzeń hormonalnych :/ a to wasze pierwsze ciaże? czy już macie dzieci? my staramy sie o pierwsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko a no dokładnie, końcówka ciązy, przychodzą różne objawy, dolegliwości. ja się śmieje że na początku tak owych nie miałam, to teraz nadrabiam ze wszystkim :P moje, trzeba być dobrej myśli :) wiadomo, nie nastawiać się że się na pewno udało bo później tylko rozczarowanie, ale iskrę nadziei trzeba zawsze mieć :) a to jest moja pierwsza ciąża i myślę nie ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ci powiem, ze ja z siuśkami ;), też na początku nie miałam problemów, a często kobitki na samym początku tez mają, bo progesteron działa...choć nie powiem zanim jeszcze upewniłam się, że to ciąża, to budziłam się rano ok. 6 z pełnym pęcherzem, a tak normalnie, to tak nie mam, ale nie trwało jakoś długo...w nocy wstałam jakieś 2 razy i tylko dlatego, że się opijał za dużo wody wieczorkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wcześniej chodziłam do innego lekarza to jak miałam problemy przepisywał mi tabletki anty :/ mnie wtedy było na rękę bo @ miałam jak w zegarku co do godziny :P ale jak przestałam brać to zaczeły się schody :/ teraz trafiłam na dobrego lekarza :) zobaczymy, już bym chciała mieć to za soba i znać wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko, czyli nie miałaś większych problemów z częstym sikaniem na początku :P mnie trochę goniło, w dzień jak i w nocy, ale nie tak jak teraz :) moje, wszystko będzie dobrze :) a jak się nie uda, to nie można tracić wiary :) za 2tygodnie mam nadzieje podzielisz się z nami szczęśliwą nowiną :) mocno trzymam kciuki za II kreseczki :D ja uciekam, mamuśka zaraz będzie :) miłego dnia Wam życzę :) paa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pregnyl dostałam w sobotę, lekarz stwierdził że owulacje bedę miała w niedziele wieczorem ale żeby już zacząć w sobote :P no dzisiaj mamy dopiero wtorek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, tak już to wymyślili, trzeba czekać ;), ale myślę to się kiedyś zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×