Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Zawsze chciałam pierwsze mieć synka, a później bliźniaki, ale tak z biegiem czasu wolałabym pojedyńczo mieć dzieci hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miraaa
Ja czekam:) Mam nadzieje że jestem! umarłabym ze szczescia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, ostatnio różnie bywa...a słuchaj ona chyba do Polski miała jechać? :) to ja miałam identycznie, jak ty, najpierw syn, bliźniaki też :D, ale to taka dziecinada trochę była ;)...teraz to mam inne pomysły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, nasza edzia przecież wybierała się do Pl, to pewnie odpoczywa sobie :D he he dokładnie, takie wymyślanie sobie najpierw to później to, teraz wszystko się zmieniło :) a Ty jakie masz przeczucie że będziecie mieć córę czy synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam silne przeczucie, że córka ;), nawet mi tak wróżą :D, ale mocno się do tej myśli nie przywiązuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miraaa
niesmowicie Wam zazdroszcze:) ZYCZE SZCZESCIA!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, nie ma się co nastawiać :) może na następnej wizycie się dowiecie :) myśmy kiedyś z siostrą przeprowadziły test :P tzn gdzieś tam usłyszałam żeby na nitkę nawlec obrączkę i nieruchomo trzymając dać nad brzuch i jak się zacznie huśtać w linii prostej to syn, a jak w kółko to córka, i powiem Ci że mi ciągle linia prosta wychodziła, siostrze kółko i faktycznie, w czwartek się dowiedziała że dziewczynka :) ale to zbieg okoliczności chyba, nie wierze w takie coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezłe :D a ty się w którym tygodniu dowiedziałaś, a twoja siostra? No już bardziej jest możliwe, że się w 16 tc dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co siostra to teraz jest w połowie 5 miesiąca, bo się dzidziuś nie chciał pokazać :) a ja się dowiedziałam w 18tygodniu bo akurat tak mi wyszła wizyta, ale od razu się pokazał łobuziak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mam szansę w 16 tc ;), ale aż tak mi się nie pali ;). teraz mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem, że najważniejsze aby było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są ludzie którzy strasznie się napalają na jakąś płeć, a je tego nie kumam :) no ok, jak ktoś ma 3 synów, albo 3 córki, to rozumiem, że chciałby mieć w końcu inna płeć dziecka ;) ja jestem 4 dzieckiem i pierwszą dziewczyną, więc szaleństwo było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, ja znam przypadek i to żadna bajka, małżenstwo starało się o dziecko, urodził się chłopczyk, potem drugi, trzeci... a oni chcieli dziewczynke i bez kitu, że tak się wyraże, za 13 razem im się udało he he dwóch bliźniaków chodzi z moim bratankiem do przedszkola :D to jest dopiero upór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Za 13 razem, czad :D. A tylko jedne bliźniaki im się trafiły, czy więcej? Kiedyś czytałam jakiś tekst o tym, że biologicznie kobieta ileś tam dzieci jest w stanie urodzić, oczywiście to też po części są cechy indywidualne, ale i tak jest taka średnia granica, gdy jej organizm da radę i było chyba coś ok. 16-18 dzieci...taka kobitka chyba w USA urodziła właśnie te powiedzmy 17 (pewna tej liczby nie jestem) i po urodzeniu ostatniego zmarła, bo już jej organizm był tak wycieńczony, ciążami i porodami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) no 13 dzieci to już jest małe przedszkole he he a bliźniaki im się trafiły 2 razy :P ale daj spokój... niemała gromadka heh mojej bratowej tata ma ośmioro rodzeństwa :) a organizm to wiadomo, wytrzymać trochę może no ale są pewne granice... niemiła historia, no ale kobieta na pewno sobie zdawała sprawę z tego co będzie i lekarze na pewno też jej mówili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki ! :) Dorcia Gratuluje Synka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W końcu masz już swoje dzieciątko koło siebie:):):) U mnie jakoś leci,czasami mi się wydaje ze dzidzia zaczyna już kopać ale nie jestem pewna bo nie wiem dokładnie jakie to ma być uczucie bo nigdy nie byłam w ciąży :) AAaa tak poza tym niedługo wychodzę za mąż i się zaczyna mały stres,czy wszystko będzie dobrze,czy jedzenie będzie dobre,czy orkiestra fajnie zagra,czy pogoda będzie ładna(aa zapowiadają ze ma być zimno) echhh.... PS: Fajnie ze pamiętacie o mnie,że jest tam jakaś śnieżka hehe :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki ! :) Dorcia Gratuluje Synka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W końcu masz już swoje dzieciątko koło siebie:):):) U mnie jakoś leci,czasami mi się wydaje ze dzidzia zaczyna już kopać ale nie jestem pewna bo nie wiem dokładnie jakie to ma być uczucie bo nigdy nie byłam w ciąży :) AAaa tak poza tym niedługo wychodzę za mąż i się zaczyna mały stres,czy wszystko będzie dobrze,czy jedzenie będzie dobre,czy orkiestra fajnie zagra,czy pogoda będzie ładna(aa zapowiadają ze ma być zimno) echhh.... PS: Fajnie ze pamiętacie o mnie,że jest tam jakaś śnieżka hehe :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki ! :) Dorcia Gratuluje Synka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W końcu masz już swoje dzieciątko koło siebie:):):) U mnie jakoś leci,czasami mi się wydaje ze dzidzia zaczyna już kopać ale nie jestem pewna bo nie wiem dokładnie jakie to ma być uczucie bo nigdy nie byłam w ciąży :) AAaa tak poza tym niedługo wychodzę za mąż i się zaczyna mały stres,czy wszystko będzie dobrze,czy jedzenie będzie dobre,czy orkiestra fajnie zagra,czy pogoda będzie ładna(aa zapowiadają ze ma być zimno) echhh.... PS: Fajnie ze pamiętacie o mnie,że jest tam jakaś śnieżka hehe :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej śnieżko! no ja swoje pierwsze muśnięcia maluszka to czułam jakby motylki w brzuchu :P aaa to gratuluję!! :) to kiedy masz wesele? pochwal się?? i w ogóle ile masz latek? jeśli można wiedzieć :) bo chyba nie pisałaś albo wyleciało mi z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nolipop
snieżka, to już o Ciebie jakiś 20 tc, tak? no to spokojnie to już na pewno ruchy maleństwa :). brzuszek już pewnie widać? :) a ja do pytań natki ;) dorzucę, z jakieś części Polski jesteś? :). my tu rodzinną atmosferę mamy i pamiętamy o naszych koleżankach, nawet jak się nie odzywają :) natka, jakie dziś prace masz zaplanowane? ;) ja chcę trochę posprzątać, skoro rodzinka męża ma być w drugi dzień świąt, a my wrócimy w II dzień świąt rano, więc w święta nie będę sprzątać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyśliłam sie że to Ty migotko :P ja dzisiaj mam okna zaplanowane bo ładnie słońce świeci więc trzeba wykorzystać :) poza tym w domu szkła trzeba umyć, reszte firanek i zasłon wyprać i z grubsza posprzątać :) bo jutro znowu zakupy i zleci w mig :) a Ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×