Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

właściwie to ostatnio mam cykle 26-28 dni, zależy, jak to policzyć, bo teraz i poprzednio już 26 dni miałam krwawienia, no ale generalnie liczę od dnia kiedy się rozkręcił, a różnie mówią...i trochę te 26 dni by się zgadzało, bo ja czuje że płodne mam już od jakie 8 , 9 dnia cyklu tak jak wychodzi przy cyklach 26 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam po paru godz juz normalny @ i 31 cykl zawsze ale na Twoim miejscu to byl liczyla od tych poczatkowych krwawien bo to juz sa krwawienia@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ale sie rozpisalyscie w wolnej chwili poczytam :] ja dalej okresu nie dostalam,a el cos czuje ze sie zbliza. dzis powinnam ksiazkowo dostac @. poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja juz wrocilam do gina jestem zapisana dopiero za tydzien to byl pierwszy wolny termin masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam!!!!! evika pewnie juz nie przyjdzie@ zreszta po co:) sadie kto wie moze tez nie dostaniesz:) A ja mam zamiar dzis porozmawiac z mezem ostatni raz na ten temat czy teraz sie bierzemy za 2 dziecko czy dajemy sobie juz calkowicie spokoj i zostajemy tylko przy 1 :) Heh ja juz znam odp ale moze sie zdziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze t o2 z objawow:D za kazda z was trzymam mocno kciuki a w sobote sie okaze a moze bedzie fasoleczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie:*:* ech tam w sumie prawde mowiac jedno juz masz mylse ze nie skonczycie na 1 :D a maz moze poprostu chce poczekac z 2 dzieckiem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia..wierze Ci, ale mla ma dopiero 2 lata jeszzce macie czas:P choc ja chcilabym zeby tak po 3 latach kolejne bylo :P:P ale jeszcze pierwszego nie mam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota bedziesz miala :) a to jest tak jak sie zajdzie jest wszystko git po porodzie pozniej sie mowi ze sie juz nie chce a wlasnie po 1,5 2 latach chce sie nastepnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wlasnie o to chodzi chce zeby mi powiedzial w oczy czy chce czy nie chce dziecka bo do tej pory mi tego nie powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on chce ale nie jest pewien czy teraz a ja chce teraz a pozniej chce zajac sie tylko i wylacznie soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D posprztac to i ja musze , zdarzylam posciel wyprac i do suszarki wlozyc :D:D obiad mma z wczoraj to gotowac nie musze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak bedziesz w ciazy to i tak pracowac nie bedziesz, ja rano kawe pila teraz musze znowu, robi sie wlasnie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki doczytalam sie ze ona... nie jest w ciazy :( szkoda ale zostala nam jeszcze: evika ale fajnie a ty jak kupilas juz kwas foliowy to juz go wcinaj :) mi moja gin powiedziala ze jak sie bede starac o dziecko to z pol roku wczesniej zebym juz jadla zeby sie moj organizm przygotowal do ciazy :) takze to nic nie zaszkodzi a nawet pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia...ja wlasnie tu(w at) slyszalam o kw foliowym ze powinno sie go juz lykac gdy stara sie o dziecko evi...a nie mozesz isc na ...jak to sie nazywa :D chorobowe to nie jest :D qrde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×