Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

jestem kobietki juz niestety beta ujemna:( ale sie trzymam teraz tylko luteina i oczekiwanie na okres i postanowilam juz wogole nie myslec o tym kiedy bede miala zajsc w ciaze to i tak zajde niczego nie przyspiesze musze poczekac jak bedzie moj czas a narazie jutro do lekarza te migdaly wyleczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze tak pozno pisze ale nie dalam rady wczesniej naprawde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie jutro jeszcze po drodze do lekarza wejde do gina sie zapisac zeby mnie zbadal czy jakis torbieli nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie trzeba bedzie badan robic, poprostu musimy poczekac i tyle:) czytalm gdzies ze zdrowa okoloo20-25 letnia kobieta czeka na ciaza kilka mies i to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro przymuje jakis doktor Pluto:D moze jak nie bedzie ludzi to mnie przyjmnie odrazu a jak nie to sie zapisze evika nie boj sie ja mysle ze beda 2 kreseczki:* a na nas jeszcze wszystkie przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez chyba kazad z nas bez wzgledu czy sie stara czy nie wie kiedy byla ostatni @ :o a te ktore sie staraja i maja nieregularne cykletez wiedze ile trwa najdluz. i najkr. i wogole to trzeba sobie zapisywac :o takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika sorka nie wiem moze cos tam napisalam sorka ...ale nie mialam na mysli ciebie absolutnie :* bo ciem b.lubiem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D evika to nie jest obgadywanie, ja tez jeje to pisalam jak tu byla :D ja poprostu sie bardzo dziwie i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 93 stronie na dole pisze ze jakos dziecko brala bardzo duzo sterydow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest jeden plus...tego nie nie zaszylysmy b. szybko w ciaze :D przynamniej ja :D wiecej wiem, tu poczytam tam zapytam i nie jest jestem zlielona :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona no wiem :D tylko ja nie wiem dlaczego lekarze dzieciom sterydy :P wogole to sterydy mi sie kojaza ze sportowcami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona :D :D milam na mysli ze jak slysze sterydy to tylko w wiadomosciach sportowych i przewaznie w czasie jakies olimpiady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×