Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Monia gratuluję! tak właśnie myślałyśmy że już urodziłaś! :) jak tylko będziesz miała chwilkę to się odzywaj do nas :) ucałuj synka 🌼 migotka Wam też się uda... :) trzymam mocno kciuki! a co do czwartku i godziny to może być czwartek 15 :) będę na pewno! a reszta dziewczyn da radę??? a i mam takie pytanko, bo oczywiście jak to w ciąży mam trochę tego śluzu, od wczoraj zauważyłam że jest on jakiś taki żółtawy ale nie takie skrzepy ani nie jest gęsty jest taki jak to w ciąży tylko ta barwa.... :/ niby nic mi nie dolega, podbrzusze czasem pobolewa ale to normalne i przechodzi... co o tym sądzicie??? może jestem przewrażliwiona ale to moja pierwsza długo oczekiwana ciąża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no_sense nie wiem co Ci doradzić... nigdy nie byłam w takiej sytuacji, wiem że pewnie jest Ci ciężko, ale nie możesz się poddawać! Kurcze przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta dziekuję serdecznie za gratulacje;* i wierzę że wam też się uda i będziecie miały swoje szczęścia :) Migotko kochana nie urodziłam naturalnie zrobili mi cesarkę tylko że na szybko znaczy bo już nie miałam wód płodowych bo tak to by mnie zostawili z bólami:/ Moja macica jest już za bardzo nadwyrężona żebym mogła naturalnie urodzić. Lekarze mówią żebym już w ciążę nie zachodziła:( Na szczęście mój gin powiedział że jakby się tak stało że była bym w 4 ciązy to też dali by radę z cesarką:) to chyba najwspanialszy człowiek na świecie i choć juz nie planujemy z mężem dzieci to dał nam nadzieję że nie był by to koniec świata:) Migotko współczuję że musisz jeszcze czekać na maluszka ale to będzie najpiękniejszy czas w twoim życiu jak się pojawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! no_sense, moim zdaniem powinnaś poszukać na prawdę dobrego ginekologa, bo szczerze mówiąc przeciętniak może sobie z tym nie poradzić. bierzesz teraz jakieś hormony? nata, no to do czw do 15, pogadamy na żywo, że tak powiem :) monia, a jednak cesarka ;), nie rozumiem tego do końca czemu aż taki przymus cc w twoim przypadku, no ale nie jestem lekarzem ;). synek grzeczny i jak będzie miał na imię? :) A co do mnie też uważam że co się uciecze to nie odwlecze, najważniejsze, że możemy mieć dzieci i w ciążę zachodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry baby!!! monia GRTATULUJEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!! zazdroszcze Ci ze juz po i mozesz malenstwo trzymac w ramionach... Nata Beata...slonko moj sluz tez nie byl i nie jest jakis typowy ciazowy jaki opisuja dziewczyny, a zolty.. moje siku jest zolte bardzij niz zawsze i wkldke tez ma troche zolta wiec nie moge doradzic ci z tym sluzem typowo ciazowym....kiedy nastepna wizyta u gin? robilas juz jakies badania? no i ja sie czujesz? migotka kochna glowa do gory 2 mies zleci i od now a zaczniecie strania teraz odpoczywaj i zbieraj energie bo bedzie Ci potrzebna... u mnie wszystkie wyniki idealne zadnego zagrozenia nie ma moczi krew tez ksiazkowo samopoczucie o dziwo twz dobre tylko wielki apetyt :D wiec moj brzusio wieczorem po calodnowym jedzeniu wyglada OGROMNIE :D co do ustalonych godz. to nie wiem jak u mnie bedzie bo moj podopieczny idzie w tym tyg do przedszkola i wielka zagadak czy wogole w nim zostanie:D wiec nie wiem o ktorej bede wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano fakt dorcia, 2 miesiące, to nic, oby tylko dobrze było...no ale już się powoli psychicznie przygotowuje na ten potworny stres, bo czy zajdę szybko, czy przyjdzie znów czekać, to on już będzie, bo jestem w grupie większego ryzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia no to ładnie, że masz wszytko książkowo, to ważne, dużo mniej stresu, ale co za banały piszę ;). A ja przynajmniej wiem, że żadnych toxoplazmoz i innych świństw nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :p dorota mój śluz wczoraj był właśnie taki żółtawy, ale po południu już był normalny, dzisiaj jest już taki mniej żółty... następną wizytę mam za 2,5tyg.... badania mam zlecone, mocz, krew i cukier... w tym tyg to zrobię, tylko nie wiem czy muszę być na czczo? zapomniałam z tego wszystkiego zapytać lekarza a sama nie wiem... a czuje się w sumie ok, podbrzusze czasem troszkę pobolewa ale nie często, wczoraj dopiero pod wieczór coś odczuwałam, także myślę że wszystko jest ok, z rana coś apetytu nie mam i trochę mi niedobrze no ale da się przeżyć he he :) super że u Ciebie wszystko dobrze, oby tak dalej! A brzuszek to na pewno po całym dniu się powiększa :p ja się już nie mogę doczekać kiedy u mnie będzie coś widać... :) odzywaj się kiedy możesz... zawsze któraś jest a jak nie to odp później :) migotka wszystko będzie dobrze, zobaczysz kochana! na pewno będzie trochę stres z tym wszystkim ale poradzisz sobie! wszystkie tu jesteśmy z Tobą 🌼 u mnie dalej jest braciszek z rodzinką, przedłużyli pobyt więc rzadko trochę będę pisać ale postaram się tu później jeszcze zaglądnąć:) buziaki! ps co u reszty babeczek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata, na pewno na czczo, bo poziom glukozy zawsze się tak bada, no i ogólnie nawet jak się glukozy nie bada tylko inne współczynniki lepiej być rano bez posiłku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity :) moja Juleczka sobie spi ale pewnie juz nie dlugo :) chociaz szczerze wam powiem ze mi sie juz za nia nudzi hehe migotka co do pory na forum to o ile nie bedzie moja malenka spala to oczywiscie bede nata pewnie mdlosci juz cie dopadly wymiotujesz ?? bo ja strasznie to przezylam dorota jak tam brzuszek rosnie?? monia daj znac jak sobie radzisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tak myślałam że na czczo ale wolałam się upewnić :) edzia mdłości są i niby mnie ciągnie na wymioty ale "jeszcze" nie wymiotuję bo mi przechodzi... Julcia na pewno jest słodka! oj tam nudzi... :p na pewno tak nie jest heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj baby baby naprawde mi sie za nia nudzi,a tym bardziej ze sama jestm tylko z nia bo maz w pracy i przyjdzie dzisiaj pozno chyba za bardzo sie pochwalilam bo wlasnie sie budzi wiec spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, to super mama, na prawdę taki spokój bije z Twoim postów :) nata, to zabawiaj rodzinkę ;) A co do glukozy, to mi teraz wyszła w normie, ale wyższa niż 1,5 roku temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje migotko a ty pracujesz?? wlasnie sie przebudzila ale ja jeszcze utulilam do snu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, ja powoli zaczynam pracę na własną rękę ;), mam nadzieje, że wypali, ale jeszcze dużo pracy przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dzięki baby za wiele ciepłych słów od was, nawet nie wiecie, jak jest, to dla mnie ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna ale jaka już duża i jaka pyza słodka :). Ile waży i ile dokładnie ma miesięcy, bo chyba już więcej niż 3? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona 30 sierpnia skonczyla 3 miesiace wiec teraz pa 3,5 miesiaca a wazy 7kg i mierzy 60 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka polecamy się na przyszłość:) edzia słodka ta Twoja córa! Prze kochana! Mi też się wydaje że już coś więcej niż 3 miesiące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, no to faktycznie wyrośnięta kobita z Julci :) nata, a co Twoja rodzinka robi, powiedziałaś już o ciąży? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety..tez czekam na odpowiedz czy to ciaza tym razem:)powiem , ze specjalnie z mezem sie nie staramy, mamy jedno dziecko , ale po cichu marze o nastepnym..:) w tym miesiacu zaszalelismy akurat w dni plodne, wiec moze cos z tego bedzie...Do @ mam jakies 4 dni, ale nie czuje ze ma przyjsc..zadnych boli , zero napiecia..nic:) moze sie uda..tak sobie mysle, byloby to teraz jakies 3 tyg po zaplodnieniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczeta rosnie jak na drozdzach nie nadazam za nia :) wlasnie rodzinka juz wie nata o ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wloski ma do dzisiaj fajnie tez sie ciesze:) bo ja rodzilam i jak mi ja dali na brzuszek to pierwsze co powiedzialam do meza to "KOCHANIE PATRZ JAKIE MA WLOSKI" :) HEHE ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×