Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

dzieki wam :) czekam , czekam...oby nie nadeszla:) w zeszlym miesiacu mialm dziwne przeczucie , ze jestem w ciazy...jakis tydzien po stosunku zrobilam tescikm zdziwilam sie bo byly 2 kreski...Nastepny test byl po 3 dniach dla potwierdzenia...i zero , negatywny.Cala oglupialam i testowalam az do @, ktora przyszla na czas inna, bardziej czerwona...a test ciazowy na dzien przed pokazal juz 2 kreseczke, cienka , prawie niewidoczna...:( no i chyba ciaza biochemiczna...Tym razem nie sprawdzam:) bedzie niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak powiedziałam, a raczej mój mąż nie wytrzymał i powiedział, wszyscy się cieszą, prawie nic mi nie dają robić heh a braciszek z rodzinką udali się na zakupy więc ja mam chwile wolnego :) edzia córcia Ci rośnie, będzie z niej piękna dziewczynka! U mnie narazie wiedzą moi rodzice, teście i brat, w sumie chciałam z tym wszystkim poczekać i powiedzieć po następnej wizycie no ale mąż już się nie mógł doczekać i tak wyszło... ja chyba bardziej będę spokojna po następnym badaniu i wizycie u gin :) slea powodzenia i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slea, do terminu okresu nie sprawdzaj, nie ma to sensu. a jak z poprzednią ciążą, szybko się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata, no spokojnie, zdążysz jeszcze wszystkim powiedzieć... edzia, jaka praca, po części dziennikarska, po części społeczna, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za nim mala spi ) bede tutaj kukac co jakis czas mam nadzieje ze bedziecie migotka powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie też tak sądzę że jeszcze mam czas z mówieniem wszystkim :) migotka to trzymam kciuki za Twoją pracę! :) ja też myślę że będę dzisiaj, może nie cały dzień ale częściej będę zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co dziękuję, nie narzekam :) bo nic takiego mi się nie dzieje... pomijając te mdłości z rana, jest dobrze :) tylko kolejnej wizyty już się doczekac nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata, powodzenia :). a powiedź zeszło się wam 2 lata, tylko z powodu torbieli, czy po prostu mocno się nie staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na chwile:D :D maly juz sie nasiedizla w przedszkolu :D :D a ze mam 10 min z przedsz. do domu wpadalam na wczorajszy rosolek:D no i zerknac co z wami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza ciaza byla tez biochemiczna...w 5 tyg poronienie:( ale szybko po niej zaszlam...zaledwie miesiac po i bylam w ciazy:)tylko na podtrzymaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata mi tez na pocztaku niby niedobrze bylo ale odkad jem snadanko zaraz po wstaniu z lozka wszystko jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz marchewka sie robi i w tym czasie zdazylo moje dziecko sie obudzic i jest w wysmienitym nastroju wlasnie lezy sobie z gola pupura hehe :) tak to lubi najbardziej hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie po kwasnym i slonym nabraly smaki na slodke :D i co z teoria ze slone to chlopak a slodkie dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slea, a dlaczego miałaś podtrzymanie? dorcia, już pożarłaś? ;) edzia, młoda wesoła jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka juz juz :D a co to dla mnie talerz rosoliku:D :D :D nic bede powoli mykac na plac zabaw i do domu polozyc malego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka, z powodu tych potwornych torbieli :/ myśmy się starali, mój mąż był 2miesiące za granicą to wtedy była przerwa a tak to nam się nie udawało, lekarz mówił że może mam niedrożne jajowody ale wszystko było ok, miałam nieregularne cykle, 2 razy okres miałam co 2miesiące także ciężko.... dorota to może i ja spróbuje z tym śniadaniem :) narazie kobiety musze was opuścić... ide się położyć bo padam:) będę później :) buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neta a co do tych badan to ja robila krew i mocz i jak najbardziej milam byc po sniadaniu i kazdy mowil mi w szpitalu i lekraz ze przed wyjsciem z domu zawsze mma zjesc sniadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i se poszły ;) edzia, ratuj marchewę :D nata, ale najważniejsze, że się wam udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak glukoza moze tak nie wiem bo nie robilam...wlasnie a dlaczego ja nie robila? hmm to moze niech sobie podzileic badania na 2 dni :) jedne na czczo 2 ze sniadaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale może w ciąży są jakieś odstępstwa... no ale moim zdaniem nic się nie stanie, jak się zje później, tym bardziej, że rano się krew pobiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie pomyslam...ale ani lekarz ani w szpitalu nitk nie mowil o glukozie wszyscy tylko krew i mocz...a co do krwi to ja 2 razy oddawalam i zawsze kolo poludnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, bo w te Austrii, to wszystko na odwrót ;)...z tego co mi wiadomo wskazane jet zbadanie glukozy, mi lekarka zleciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×