Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

nata, spokojnie czekaj :)...choć ja zmieniłam zdanie i teraz uważam, że po teście pozytywnym trzeba iść w miarę szybko do gina, no ale Ty już byłaś u lekarza więc ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczyny mam pytanie.Od piątku boli mnie podbrzusze jak na okres tylko że okres powinnam dostać gdzieś za trzy dni. Czasem kłują mnie też jajniki. Od piątku czuję też niewielki ból żołądka i dzisiaj jest mi niedobrze od rana. Możliwe że udało się i jestem w ciąży czy sobie wkręcam. Któraś z was miała takie objawy kilka dni po zapłodnieniu?????? Pewnie sobie wkręcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika, szczerze to wszystko jest możliwe, ale musisz poczekać do terminu okresu, nie ma sensu wcześniej robić testu, to tylko 3 dni :), powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że pytałam powinnam przeczytać chociaż troche. A ja sie denerwuje bo bardzo bym chciała malucha a nie wiem chyba sobie wszystkie te objawy wkręcam i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jeszcze 2 dni i sprawdze czy to moge sie cieszyc:) narazie bez zadnych objawow na @, a w zeszlym miesiacu byly silne bole brzucha...hmmmm...no oprocz tego ze mam wzdecia tylko:( mialyscie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pobolewa cie żołądek. Ja czuje takie skurcze i mi nie dobrze a miesiączke powinnam dostać za 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika poczekaj do terminu i rob tescik:) bedzie wiadomo...zycze 2 kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika mnie brzusio wogole nie boli, nic a nic..tylko mnie wzdyma , czsem tak mam przed @..wiec nie wkrecam sobie, ale powiem ze mam nadzieje, zwlaszacza ze dzialalam z mezulkiem w dni plodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez psychika działa bo chciałabym dziecko z partnerem ale boli mnie czuje i raczej bólu sobie nie potrafie wkręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie uda to sie uda:) przy pierwszej ciazy ,to nawet nie mialam zadnych objawow:) jakis tam wczesnych....poprostu @ mi sie tydzien spozniala...a teraz czlowiek wariuje hehhehe:)jak sie mocno chce, to tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ma racje psychika robi swoje:) wiem cos o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaa
a ja zadziaolalam z mezem w 9 dzien cyklu przy cyklach 28 d niowych i zaszlam w ciaze... objawow nie bylo zadnych abslolutnie, oprocz braku okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaa
my zrobilismy to pierwszy raz bez zabezpieczenia i sie udalo od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina, to faktycznie mieliście farta, bo przy cyklach 28 dni, to 9 dc, to często jeszcze koniec niepłodnych dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to jak Karolina robila w 9dc , a ja w 14 dc...gdzie mialam owulke to moze jednak nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaa
POMYSLELISMY ZE PO SLUBIE NIE BEDZIEMY SIE JU ZABEZPIOECZAC I TAKIM CUDEM jestem juz w 2 miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaa
a co do objawow to mialam takie same jak p-rzed okresem bol brzucha , i bylam bardzo zdenerwowana jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) kika ja mam to samo tylko jestem już 12 po terminie spodziewanej @ i nie wiem o co chodzi:( wczoraj wieczorem tak mnie bolało podbrzusze i kuły jajniki, że myślałam że umrę:( byłam pewna że dziś przyjdzie @ ale nie przyszła:/ już sama nie wiem co się dzieje, a w dodatku dziś nie mogłam się dodzwonić do mojego lekarza;/ eehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaa
ja zrobilam test 3 dni po spodziewanym terminie okresu i juz wyszedl pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×