Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ja przed ciazami na aerobik chodzilam ale po ciazy to juz problem bo nie ma z kim dziecka zostawic jak m ma na druga zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) powiem Wam, że ja tez nie jestem gruba wręcz szczupła ale cały tłuszcz chyba jaki posiadam odkłada mi się na brzuszku i już chyba od 5 lat tych fałdek sie nie mogę pozbyc :-( gdyz jestem zbyt leniwa :-) monia: fałdki znikną jak brzuch urośnie- to jest moja dewiza :-) mam rowerek stacjonarny, ławeczke, skakanke ale rzadko ćwiczę...lenistwo :-) ciąża..stronka? ciekawe co to będzie..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąblinka no właśnie samej się nie chce ćwiczyć, bardziej się motywuję w grupie, chociaż teraz też bywa różnie... Chodziłam ostatnio rok na angielski a i tak opuściłam w semestrze pewnie 5, 6 lekcji, bo nie zawsze się chciało ;), kiedyś byłam jakaś systematyczniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ciaza czy.. ja tez jestem ciekawa twojej niespodzianki nie badz taka tajemnicza i zdadz nam co to bedzie za stronka moze chociaz co nie co ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża tajemnicza :-) ja jeszcze 4 dzionki...eh jak wolno się toczą te dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam ciaza czy.. jak nie chcesz to nie mow ale teraz to mi to nie da spokoju he he he ty cholero mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) oj kochana kusi, ale za wcześnie... :-) poza tym ciaża kochana zabroniła mi kategorycznie robić testu jakiegokolwiek za wcześnie więc grzecznie siedzę i czekam :-) staram się nie nakręcać za bardzo .... dużo filmów oglądam :-) wtedy o tym nie myślę :-) :-) :-) noi nic, czekam :-) pmyślując: oby, oby... :-) :-) ale jak nie to jeden dzień smutku i potem dalej ....aż do skutku :-) :-) dziś zrobiłam wielki gar fasolki po bretońsku przy tym to trochę robotki i tak sobie wymyslam różne potrawy pracochłonne :-) szybciej czas mija ( ale i tak nie dość szybko :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika :-) nie dam się dziewczynom podpuścić..poczekam te parę dni :-) :-) aha, Dziewczyny!, mam małe pytanko, zacytuję teraz fragment, powiedzcie proszę co myślicie bo pierwszy raz się z tym spotkałam, czy to prawda?: "jak ognia wystrzegaj się też seksu pod koniec cyklu. Może on wywołać wczesne poronienie (jeśli udało ci się zajść w ciążę). Zapłodnione jajeczko zostanie wtedy wydalone z macicy przez skurcze."....???czyli, że już zero aż do (mam nadzieję, że nie przyjdzie) dnia @ ? jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ten fragment ma racje tak jest dlatego ze nasienie mezczyzny powoduje skurcze macicy a za czym idzie mozna stracic dopiero co zagniezdzone jajo. Niektore kobiety jak sa po terminie porodu to wtedy lekarzradzi kochac sie do konca i mozna wtedy wywołac poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssss mozna uprawiac ale bez finału w tobie chyba ze wlasnie lekarz powie ze nei ma zadnego zagrozenia ale jak nie bylas jeszcze u lekarza ani nie wiesz czy wam sie udalo to na przerywancu dzialajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups bo dziś było..kurde ..ale nie..bo już czytam coś i się schizuję .. powinnam mieć chyba zero dostępu do neta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że dwa dni przed @ czy 5 czy 7 czy 1 dzień ?ile to niby jest pod koniec cyklu..bo tak sobie mogę dywagować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tego ile pod koniec ci niestety nie powiem ale do @ masz kilka dni to tylko przerywaniec po co pozniej myslec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no chyba skurcze macicy wywalą to jajeczko zapłodnione... przysięgam, nie przeczytam już nic i nigdy na żadną stronę nie wejdę, choćby mi ktoś kazał, tylko na to forum będę zaglądać i basta! to można naprawdę sobie jakieś wkręcacze powkręcać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×