Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

to moze nawet i lepiej ze przeziebiona jestes lub sie czujesz:D u mnie tez juz emocje opadly i wiem ze przez przerywanca nie zajde i juz mysle o czyms innym mam 2 imprezy tydzien po tygodniu wiec musze myslec w co sie wystroic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze dobrze jest jak człowiek sie uspokoi i przyjmuje wszystko na luzie ;) nie ma chyba nic lepszego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a napisz mi jak jest ze sluzem u ciebie. U mnie do wczoraj popołudniu był mleczny i jak woda lejacy po południu mialam przezroczysty a dzis od rana znow mleczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu masz racje nie ten cykl to nastepny a jeszcze lepiej jak cos innego ci do głowy wejdzie ze o dziecku nie myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia znasz jakiś sposób na pozbycie fałdek z brzucha? ;) Kurczę ze 3 lata temu jakoś je załapałam i nie mogę się ich pozbyć, jakiś drastycznych diet nie chce, bo nie ma sensu, gruba nie jestem ;), ale fałdki mam spore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia jak ci pomoc ja tez mam ale to przez 2 przebyte ciaze wiec mysle ze nic tym nie zrobie, a diet nie umiem stosowac bo jak czegos mi zabraniaja to zaraz mi sie tego chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×