Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość skowronek101
świetnie Monia mam nadzieję, że Ci się uda. Ja jeszcze nie mam dzidziusia niestety, tak jakoś wyszło. A możesz zdradzić ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
skowronek---> A ile masz lat? U mnie to nie ma mowy o objawach, bo kochaliśmy się dopiero w ndz w nocy ;) monia---> To Ty doświadczona mumuśka już jesteś ;). A jak poprzednia ciąża, zaszłaś szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowronek101
chciałabym bardzo i te oznaki są raczej wskazujące na ciążę, ale zobaczymy, w sumie byłby to mój pierwszy cykl starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelllia
ja okres powinnam dostać okolo 20, przed chwila zrobila test nie z porannego moczu i wyszła jedna kreska, i jakby miejsce na druga bo widac jak pod katem tylko i prawie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowronek101
ciąża czy nie ciąża - mam 28 lat i już najwyższa pora na baby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morella to poczekaj jeszcze z testem kilka dni. Ja wiem czy doświadczona jestem. Zaszłam w pierwszym miesiacu staran nie mialam żadnych objawow dowiedzialam sie w 6 tyg ze jestem w ciazy i potem tylko raz wymiotowałam cała ciaze praktycznie bezobjawowo przeszlam. Teraz te nie moge mowic o objawach bo dni płodne teoretycznie oczywiscie mam od 12 a od 13 zaczelismy sie przytulac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowronek101
już od kilku dobrych miesięcy myślimy o dziecku, ale zdecydowaliśmy się starać dopiero pierwszy raz tak na poważnie.Wcześnie podchodziłąm do tego co będzie to będzie, ale teraz wiem już na 100%, że jestem gotowa na macierzyństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach to spokojnie sobie czekaj nie nakrecaj sie i zobaczysz pojdzie ze nawet nie bedziessz wiedziala kiedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowronek101
Monia - tylko pozazdrościć - ciąża bezobjawowa praktycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowronek101
wiem, nie ma się co nakręcać, tylko ten ból brzucha i lędźwi ciągle przypomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak tylko ze jak mialam dostac wtedy @ to plamilam mialam 2 dni wolne od pracy to nie plamilam po wolnym poszlam znow do pracy i plamilam i tego samego dnia poszlam do lekarza z plamieniami i tego dnia trafilam do szpitala na podtrzymanie ciazy lekaze nie dawali szans ze sie utrzyma bo mi nawet piersi sie nie powiekszyły a jaednak sie utzymala i teraz taka zawzieta na wszystko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowronek101
staram się, tylko gdyby życie niosło mniej stresu ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
skowronek też mam 28 lat, rocznikowo 29 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowronek101
miło mi, myślałam, że jestem starsza niz inne dziewczyny i aż głupio było przyznawac się, że w wieku skończonych 28 lat nie mam dziecka jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Oj chyba przesadzasz, teraz wiele kobiet rodzi pierwsze dziecko po 30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci co ogladałyscie ten film ktory wkleiłam trzeba wszystko skopiowac i wkleic w wyszukiwarke na nowej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Ja się też nie napalam, bo nie jestem też pewna czy już chce, ale jednak trudno o tym nie myśleć, skoro być może już teraz się nam udało ;). W poprzednim cyklu mimo, że kochaliśmy się też w dni płodne, to jednak od początku czułam, że raczej nie będzie ciąży i nie było...teraz mam bardziej mieszane uczucia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspirynaa
ja tez mam skączone 28 lat, od dwoch lat jestem mężatką i niestety nie mam parcia na dziecko, nie rozczula mnie ich widok i sie nim i nie zachwycam. Mąż strasznie chce juz byc tatą i wkrotce rozpoczniemy starania. Mam głęboką nadzieję że ciąża przyniesie mi uczucia macierzynskie ... Wogole przeraża mnie poród. Uwazam że to jest nie do przeżycia jak dla mnie. Żaluję ze naczytałam się tych wszystkich opisów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
aspiryna---> Ja też nie zachwycam się dziećmi, chyba po prostu bardziej zaczynam czuć, że czas ucieka, a nie że bardzo chce mieć, mój mąż podobnie...też jestem 2 lata po ślubie...Mnie akurat mocno poród nie przeraża, bo jednak stosunkowo krótko trwa w porównaniu do tego, co jest potem, pierwsze miesiące opieki nad dzieckiem, tego się bardziej obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazda kobieta od razu poczuwa sie do macierzynstwa nie ma idealnej kobiety i matki a to co jest po porodzie i wdomu jeszcze bedziecie chcialy do tego wrocic <stopka></stopka> <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Bo ja wiem, czy każda kobieta chce wracać do porodu i opieki tuż po ;). tego pewna nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no przynajmniej ja tak mam moze nie do porodu ale do takiego 2 tygodniowego malenstwa owszem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
aha. Rozwiń o co chodzi z 2 tygodniowym maleństwem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znow bym chciala miec takie malenstwo, ale to dopiero teraz moge powiedziec bo wczesniej sie wahałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×