Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

tak jest mozliwosc. z chlopakiem od 2 miesiecy kochamy sie bez zabezpieczenia staramy sie o dzidzie i odstawilam w kwietniu tabletki i NIBY nie mam jeszcze dni plodnych tak powiedzial mi moj gin ze kobieta to nie maszyna ze niektorym przychodza odrazu dni plodne a niektorym po paru miesiacach.. wiec juz nie wiem co to moze oznaczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpie -> ps ja tez wlasnie nie mam zadnych objawow jak przed okresem.. zawsze mialam nabrzmiale piersi i bolaly strasznie i spuchniete podbrzusze teraz nico :) moze sie udało.. ale przeciez 2 testy wyszly mi negatywne :(moze za wczesnie zrobilam? tydzien temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
zmartwiona---> No to jak najbardziej możesz być w ciąży :). Ale słowami lekarza nie ma co się sugerować, po prostu nie jest w stanie tego na 100 proc. stwierdzić, jak szybko po pigułkach wróci Ci płodność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ! az jutro pobiegne kupic kolejny test ! trzymajcie kciuki ! kurcze a myslalam ze nie da rady teraz zajsc w ciaze :( bo tak mi powiedzial moj gin nie mialam niby tego przezroczystego ciagnacego sie sluzu ALE pomimo tego w polowie cyklu mialam strasznie duzo gestego sluzu hmm moze i to? zobaczymy juz nie moge sie doczekac jutro jak zrobie to napisze :) a wlasnie ps troszke sie martwie bo czasami zdazało mi sie wypic piwko albo moze z 2 -3 kieliszki wodki na imprezie i raz wieczorem winko z moim mezczyzna... i zamartwiam sie czy cos sie nie stanie mojemu dzidziusiowi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! zmartwiona zrob test. A kiedy masz miec @ moze poczekaj do dnia spodziewanej@ zebys nie byla rozczarowana wynikiem negatywnym ktory po kilku dniach moze wyjsc pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowronek101
cześć dziwczyny, jestem ponownie. miałam dzisiaj nagły,ostry ból lewego jajnika 4 razy tak,że myslała,że mnie zegnie, ale przeszło, teraz tylko troszkę taki tepy ból czuję, myślicie, że będę mamą jednak? testu nie zrobiłam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skowronek poczekaj z testem bo nawet jesli bylo by to zagniezdzenie to po kilku dniach dopiero test pokaze:) trzymam kciuki zeby ci sie udalo zaciazyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Witajcie dziewczyny! Co tam nowego? ;). Ja czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
zapraszamy zapraszamy :) monia---> A jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje dobrze nei narzekam tylko troche czas mi sie dłuży a co najgorsze moje mylne przeczucie mi podpowiada ze sie udalo:P A co u ciebie dzis ślychac??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Może dobre przeczucie ;). Ja w tamtym cyklu od początku czułam, że się nie udało, no i tak było, a teraz jakoś bardziej czuję, że może się udało ;). A u mnie nic takiego, dziś zaobserwowałam jeszcze płodny śluz, boli mnie głowa od tej zmiennej pogody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się przysiądę ;) 31 dniowy cykl. 13 dzień cyklu wieczór stosunek pierwszy raz do końca ( nie koniecznie planowany ;)) ) . No i w poniedziałek planowany okres, jutro robie pierwszy test ;) Powiększone, obolałe piersi, tydzień temu rwanie lewego jajnika, do dzis lekkie pobolewanie jak przed okresem. Jedno co mnie zastanawia.. Nasz stosunek odbył się na początku dni płodnych. Śluz gęsty, ciągnący się ( wiecie ;) ) . Zawsze mam go regularnie w płodne dni. No i tym razem był niby początek, stosunek wieczorem, a na następny dzień brak już tego płodnego śluzu! Jak ręką odjął- a przedemna teoretycznie jeszcze dobrych kilka dni płodnych. Czy to coś znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wiesz mnie od poczatku tygodnia boli głowa i nie mam pojecia dlaczego nawet kawa nie pomaga ale to nic nie przejmuje sie. A Ty jak czujesz ze sie udalo to pewnie i tak jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
witaj aniooolek! Oj ze śluzem, to cholera wie...Ja ostatnio mam go mało, a wcześniej w dni płodne miałam dużo. W najbliższy pn masz dostać okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam, mam ... ale jutro juz zrobie test bo zwariuje- nie cierpię żyć w niepewności! Dziwne to z tym śluzem. Zawsze miałam go te dni "płodne" , potem stopniowo się zmieniał, a tu dzień po nagle go nie było.. teraz lekko białawy, nie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Się okaże, czy dobrze czuję :D. Tylko cholernie dłuży mi się czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anioolek jeszcze za wczesnie na gratulacje ale kciuki trzymam by to bylo to co chcesz. A w ktory pon masz miec@ w ten co bedzie terazz po niedzieli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
aniooolek tak dzień po stosunku, to jeszcze raczej nie powinien zniknąć nawet gdyby Wam sie udało...niektóre kobiety mają dużo mlecznego śluzu tuż przed okres, jako pierwszy objaw ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja plodnego śluzu nie widzialam a nieplodny juz mam:P anioolek moze tobie juz ten śluz nie bedzie potrzebny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja również się dołącze! :) stosunek dokłdadnie tydzień temu, dni niepłodne, zabezpieczenie - prezerwatywa, ale mój ukochany już po całej akcji zauważył ze sperma wydostała się dołem prezerwatywy. Tak więc czekam teraz na okres! ma byc w niedziele :D zobaczymy :) pozdrawiam Was i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
663662661 musialabys miec pecha zebys sie tak zaplodnila chyba ze chcesz ale raczej @ sie doczekasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
monia jak już nie myślę o śluzie, chrzanię ;). Pisałaś że nie miałaś żadnych objawów ciąży w poprzedniej. A kiedy zaczął rosnąć Ci brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia zaraz ten 23 sierpieć :D Ciąża czy nie ciąża- weź jakiśfajny nick sobie zaloguj bo ciężko tak spontanicznie się do Ciebie zwrócić :D No więc sama tego nie rozumie. Z początku pomyślałam, że może to jednak końcówka płodna była- ale zdecydowanie miałam dopiero 2/3 dzień teń śluz a w necie tez mi wychodzi, że płodne to jeszcze z tydzień powinna mieć! Dodam, że 'naboje' tez wyjatkowo silne mogly byc bo tydzien przerwy mielismy :D Ah, sama nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anioolek ale moze ten cykl jest krotszy o kilka dni przeciez tez moze sie tak zdarzyc. Trzymam kciuki by byly 2 kreseczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×