Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość ciąża czy nie ciąża
no ja podobnie, też nie mam tak, że jak chce, to od razu mam. Generalnie jestem zdania, że w ciąże nie zachodzi się od tak, nawet w dni płodne i bez zabezpieczenia, nie wierzę w ciążę kiedy ludzie się dobrze zabezpieczają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja weszlam na strone netmama i sobie wyliczylam owu i dni plodne to wyszlo ze do18 mialam dni plodne (chociaz17 mialam juz sluz nieplodny) i zagniezdzenie 21,22.08. a test powinien mi wyjsc 29.08. ale bede dzielnie czekala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Od wielu lat, to ja teraz nawet w czasie okresu nie mam żadnych bóli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie rzeczy to wymyslaja ludzie ktorym sie strasznie nudzi bo to raczej bardzo malo prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAROKOSTYLE sklep marokanski
Zapraszamy do obejrzenia nowej kolekcji lamp i lampionow marokańskich .... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Fajny ten kalendarz na net mama, czegoś takiego mi brakowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie podoba a widzialas na pielielko.info tezz fajny pokazuje kiedy dziewczyna a kiedy chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Według tego kalendarza przypadkiem wstrzeliliśmy się w najbardziej płodne dni ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na tą netmamę. Czyli skoro 5 sierpnia w nocy ( wg. kalendarza płodne) mialam stosunek, ale też według kalendarza owulacja jest 9 sierpnia to nie ma szans na zajście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to nie jest tak do konca to sa dane teoretyczne jak na 100% wiesz ze ten cykl bedzie mial 31 dni a nie 29 roznie to bywa. Nie zalamuj sie poczekaj do pon i kto wie moze sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No chyba szanse masz na ciążę, ale chyba nie największą...Ja jakoś podobnie miałam w poprzednim cyklu, kochaliśmy się na początku płodnych, ale tak mało miałam śluzu, że podejrzewam, że plemniki nie dożyły do owulki, te kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
aniolek to wyżej to do Ciebie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t oja teraz tak mialam bardzo malo sluzu plodnego a nieplodnego mam teraz duzo:( poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
monia a ja tam nie udaję, że myślę że się uda :D, tzn. nie nakręcam się, bo wiem, że dramatu nie będzie jak nie, ale jakoś mam przeczucie bardziej na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Podobno obserwacja śluzu pomaga, ale jeszcze o niczym nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy- wkoncu gdyby to dzialało na 100% to zadna kobieta nie miałaby problemu z zajsciem, a masa dziewczyn nie wpadałaby w teoretycznie nie płodne dni ;) Ja miałam dużo śluzu i naładowane naboje :D Ale coraz cięzej mi uwierzyć, że to co innego jak zbliżający się okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze ze myslisz za sie udalo grunt to pozytywne nastawienie, a w sumie czym sie zalamywac jest tyle cykli w roku ze trzeba sobie jakos odpuscic chodzi mi nie na chama jak to niektorzy robia i mysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniooolek rzadko komu udaje sie za pierwszym razem czy za drugim ale spokojnie sobie poczekaj do pon bo w sumie i tak nic nei mozesz teraz zrobic mysl pozytywnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No właśnie absolutnie nie chcę na chama, chcemy czerpać przyjemność ze zbliżeń, chcemy żeby to było kiedy chcemy, a nie dawaj do wyra, po mam płodne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
anioolek---> Weekend szybko minie i będzie pn ;), co to jest ;), my musimy czekać dużo dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre jest z tym wyrem nie absolutnie na chama nic nie wychodzi. Mam nadzieje ze mi na wakacjach tez szybciej minie niz w domku jak bede siedziala. Niektore kobiet jak sie zagniezdza maja lekkie plamienia tez bym chciala takie miec np. jutro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
monia też bym lekkim plamieniem w czasie zagnieżdżania nie pogardziła ;), ale według kalendarzyka ;) wyszło, że to ndz, pn będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Spoko damy radę ;). Ja jeszcze czekam, że piersi mnie zaczną boleć, a że nigdy mnie nie bolą, to mogły by zacząć boleć jak zajdę, to będę wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to wszystko moze mnie bolec byle by oznaczalo ze jestem w ciazy. Gdyby nie to ze mialam wczesniejsza @ to bym pomyslała ze juz jestem bo od kilku dni mnie muli tak niefajnie jak nie zjem posilku, ale to tylko takie moje przemyslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mi te piersi + ból lewego jajnika dały do myślenia.. Nigdy wczesniej nie bolaly mnie piersi przed okresem! Ale wiecie co.. zaczął mnie tak pobolewać brzuch typowo okresowo więc tracę nadzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mate92
kto mi pomoze mam pytanie i to powazne.... zobaczcie na spis tematow i na mate92 prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spie sobie po nagu
witam. Troche mnie nie bylo ale juz jestem. U mnie mala zmiana. Piersi bola jak cholera brzuch tez niezle daje popalic. Juz nie wiem co to ma znaczyc. A tak swoja droga to ja tez trzy miesiace temu odstawilam tabletki. I czytajac was zaczynam watpic w to czy sie udalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×