Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ciaza czy nie ciaza my musimy na luz wrzucic bo jeszcze ok 2 tyg mamy jak dobrze pamietam, bo aniooolek to juz prawie wie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już sie naczekałam te dwa tygodnie! :D A ironią losu to by musiało być aby teraz był krótszy akurat, no cykle 31 dni mam regularne od wielu miesięcy. A własnie, wy staraczki wytrwałe czy tak 'wyszło' ?;) Ja nie ukrywam, że u nas to przypadek. Ale jak będzie to się ucieszę bardzo. Jak nie zasmucę, ale żeby starać się to raczej dalej nie będziemy. Mój mąż zresztą taki typ "zawsze za mało kasy, zawsze nie ta pora" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas to jest tak ze jak bedzie to bedzie my tez sie specjalnie nei staramy bo juz jednego 2latka mamy:D A t ochyba kazdy facet tak ma ze zawsze za malo kasy jest albo zly czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a roznie to nam los zycie uklada wg mnie juz wszystko jest mozliwe naprawde wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
monia no nieco mniej niż 2 tygodnie, sporo... aniooolek---> U mnie też nie tyle, co starania, po prostu jakoś specjalnie się nie zabezpieczamy, póki co przyniesie los ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
663662661---> Spokojnie, bardzo małe prawdopodobieństwo, że ciąża będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
monia---> To chyba dobrze i niedobrze, że nie miałaś objawów, jak to teraz oceniasz? A powiedź jeszcze pamiętasz kiedy wtedy się kochaliście, kilka razy w dni płodne, czy tylko raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wtedy kochalismy sie co drugi dzien po @ a teraz jak popadnie bez zabezpieczenia. ciaza czy nie ciaza i tak mamy duzo wiecej niz bysmy chcialy ja np bym juz jutri chciala miec termin@:P Ach doczekamy sie i myyyy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony dobrze bo mdloscie nie bylo a z drugiej szkoda ze nie mialam zadnych objawow bo i w tej pewnie nie bede miala chociaz kazda ciaza jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No jasne że się doczekamy :D Czyli teraz bardziej tak na los się zdajesz, bez kombinacji? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No właśnie możesz teraz mieć inaczej. Ale okres Ci się zatrzymał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Bardzo możliwe, ze szybko Ci się uda, skoro z poprzednią poszło szybko, raczej przez 2 lata płodność nie powinna Ci się drastycznie zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Chodziło mi, że w pierwszej ciąży Ci się zatrzymał okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No u mnie też 30, 31 sierpnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tez mam taka nadzieje ale wiesz ze to roznie bywa. W tym cyklu jestem jakas spokojniejsza ze jak przyjdzie @ to bedzie wszystko git bo wczesniejsze cykle jak przychodzila@ to troszke smutna byłam a teraz jest inaczej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
To już dłużej się starasz? Bo mi się zdawało, że dopiero pierwszy cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to tak jak ja masz dostac:) nop zatrzymal mi sie ale własnie dwa dni po trminie @ mialam plamienia i nie wiedzialam czy to to pozniej test byl no i lekarza na koncu szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Ja odkąd mam okres, to go zawsze mam co miesiąc, więc podejrzewam, że jak mi się zatrzyma, to będzie coś znaczyć, coś bardzo znaczącego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No to burzliwą miałaś pierwszą ciążę. Długo leżałaś w szpitalu? Ale później był ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Ja tydzień przed okresem mam takie napięcie w podbrzuszu, ok. pn, wt najbliższego powinno się pojawić, jak się nie pojawi, to może to będzie jakiś pierwszy sygnał... Będziesz robić test w dniu spodziewanego okresu, tzn. jeśli go nie dostaniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop to sie wsluchuj w siebie ale przewaznie mowia ze wszystko jest jak na miesiaczke takze nie wiem jak to jest. W sumie jeszcze nei wiem jak dostane to bedzie a jak nie to pewnie zrobie test ale w sumie nawet nie mysle o tym ze bede musiala test kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
To na szczęście nie długo, jak 7 dni...Moja bratowa miała dwie zagrożone ciąże, ale udało sie i mają 2 dzieci, no ale wcześniej 2 razy poroniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrozum nie źle ale ja nie należę do typu osób które maja wszystko od razu np. chce dzis poczac dziecko i tak mi sie tez uda ja zazwyczaj musze na wszystko czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kiepsko dobrze za ma juz swoja dwojeczke ale pewnie swoje przezyja po poronieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No niby tak mówią, że jak na okres objawy...Z tym, że ja prawie nie mam tych objawów, czasem to napięcie jest bardzo leciutkie...więc możliwe, ze też będę miała bez objawową ;). Ani piersi, ani plecy, ani nic innego mnie przed okresem nie boli...ba ja często zupełnie nie czuję, że mi się zaczyna okres, zeru bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to ja mam dosłownie tak samo zero bolu jakichkolwiek odczuc ze juz bedzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×