Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

hej kobitki... ehheeh dzis maz juz czuje sie oki..pewno tylko przemeczenie:P:P my w kosciolku juz bylismy maz gotuje w kuchni a ja sobie tv ogladam i dzien mija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ...jak tam po swiatch kobitki...ja przezylam ale brzuch bolal z jedzonka :P... reszta(cysta) cisza, do okresu jeszcze kilka dni ale stranka sa mimo tego:D (do konca roku) :P pozdrawiamn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! A ja sie nagotowalam bo rodzinka na obiadku byla i niedawno poszli:) uff dobrze ze juz po świetach:P Odpoczywajcie dziewczeta przed imprezka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Viki! :) U mnie ok, jak to po świętach, objedzona, prezentów pełno ;) A jak Ty się masz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko u mnie w sumie nic;) dzis mnie boli od srodka blizna po cc ale nie wiem czy przez to ze sie udalo czy poprostu cos mi sie t am zroslo i teraz sie "oderwalo" A ty jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, a to możliwe, że po ponad 2 latach po cesarce Cię coś może boleć? ;). nie znam się na tym ;) u mnie też w sumie nic, na szczęście nie ma tego okropnego brązowego plamienia, więc jest szansa, że zapalenia nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki... ufff i juz po switach, wkoncu odpoczne od jedzenia:D a mnie odziwo i naszczescie nic nie boli...tabletki (duphaston) biore nadal...maz mi powiedzial ze ja moge sobie zrobic przerwe w staranich ale on na zadne gumki i anty sie nie zgadza, wyciagnelam z niego ze on ma w planach wtedy gdy ja sie nie bede spodziewala zabrac sie za "robienie" dzidziusia...monia moze twoj tez taki ma plan...niby nie chce ale wie skad sie biora dzieci i te wasze przytulanki"do konca" to bylo cos co i moj plnuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko mnie tak wczesniej bolało po pol roku jak blizna byla jeszcze "swieża" a teraz t osama nie wiem czy to możliwe moze powłoki skórne mi sie poprzyrastaly i dlatego tak mnie bolało:/ Dobrze ze nie masz plamien. Dorota to dobrze odpoczywaj teraz a kto wie jak to jest z tymi przerwami moze akurat nie bedziesz musiala nic przerywac i dobrze ze nic Cie nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroto tylko ze moj wie kiedy mam dni płodne i wtedy nie tylko w tym cyklu nas tak poniosło a i to chyba bylo juz po owu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne te wasze chłopy dziewczęta :P to co czekamy do okresu, czyli już niedługo :D. moja teściowa wczoraj nam powiedziała, że bardzo się modli żeby się nam rodzina powiększyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko t oskoro sie modli to pewnei zaciazysz teraz i @ nie bedzie:) musimy czekac niestety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez jakos mi w tym miesiacu inaczej nie mysle tyle o tym a przede wszystki jak tak to wmawiam sobie ze bylo po czasie i koniec tematu w mojej głowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. mam luz :), oczywiście nadzieja jest, ale bez fanatyzmu ;). teściowa jest ok, nawet się lubimy, ona dokładnie nie wie, jak to jest z tymi naszymi staraniami...raczej myśli, że jeszcze nie chcemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo niech dalej tak mysli a sie miło zaskoczy jak i wy:) a t odobrze ze sie lubicie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja po czasie może w czasie ;), u mnie większe prawdopodobieństwo jest zdecydowanie, że bylo w czasie, tylko to jeszcze o niczym nie świadczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie gadaj ze o niczym nie swiadczy jest wieksze prawdopodobienstwo jak sie przytulacie 2 dni przed owu niz jak dzien po owu jak u mnie (chyba) ze zajdziesz w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie świadczy, bo przecież bywa że kobiety zdrowe przez wiele cyklów nie zachodzą, choć seks jest co 2 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz niby nie mam ale jestem bardziej niz pewna ze owu byla 18 a my przytulalismy sie z 18 na 19 w nocy i wiesz ciezko mi w to uwierzyc taka juz jestem dla mnei mozna zajsc przed owu a nie w trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×