Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość ewelajnaaaaaa
witam kochane staraczki!!!!!!!!! Sporo by tu pisac ale po krotce..... Ostatni @ mialam 12.08 i podjelam kolejne proby...@ mialam dostac 09.09 w czwartek no i nie dostałam... Dzis rano zrobilam test i mam dwie kreseczki ale jedna taka blada poza tym 3dzien tempka ok37 i mam okropna zgage juz ponad tydzien poza tym w brzuszku jakos dziwnie .... No ale chyba sie udało co????? A w tygodniu pojde na bete do lekarza... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajnaaaaaa
witam kochane staraczki!!!!!!!!! Sporo by tu pisac ale po krotce..... Ostatni @ mialam 12.08 i podjelam kolejne proby...@ mialam dostac 09.09 w czwartek no i nie dostałam... Dzis rano zrobilam test i mam dwie kreseczki ale jedna taka blada poza tym 3dzien tempka ok37 i mam okropna zgage juz ponad tydzien poza tym w brzuszku jakos dziwnie .... No ale chyba sie udało co????? A w tygodniu pojde na bete do lekarza... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajnaaaaaa
nie dziekuje zeby nie zapeszac ale tez sie ciesze. Odstawiam to co fe!i zaczynam zdrowa dietke. Zycze wam rowniez dwoch kreseczek;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) 🌻 🌻 🌻 ale wy jestescie aktywne zaczne pokoleii evika wszystkiego najlepszego i czego sobie tylko zyczysz :) a to dla ciebie 🌻 :) co do testu to jest mi przykro ale jak sie dobrze przypatrzalas to moze jednak jestes w ciazy albo raczej napewno a tym bardziej ze @ masz regularnie z tego co pisalas :) monia jest mi przykro z decyzji twojego M ale zrob tak jak ci pisza dziewczyny wszystkie gumki przebij szpilka i bedzie spokuj :) i mam nadzieje ze bedziesz z nami pisac pomimo takiej sytuacji my cie tu potrzebujemy kochana nasza :) dorota nasz a ty niedlugo juz nam wyjezdzaszna majorke ale ci fajnie skarbie ja do polski jade dopiero albo w sumie juz za nie caly miesiac bo 6 pazdziernika :) juz sie nie moge doczekac sadie tobie to juz gratuluje ja jak zrobilam test to tez mialam taka blada kreske i jestem w ciazy to juz 6 tydzien ❤️ ale jestem szczesliwa powtorz test jutro albo za 2 dni i wszystko bedzie jasne :) amoze a tobie zycze 2 kreseczek i braku @ ewelajnaaaaaa gratuluje :) ciaza czy...a tej to znowu nie ma w weekend pewnie korzysta z dni plodnych i nie schodzi ze swojego rumaka he he he ona.. a z ta to nie wiem co sie dzieje mam nadzieje ze sie nie zalamala :( dobra kobitki ale sie rozpisalam u mnie wszystko dobrze i mam naszieke ze tak bedzie we wtorek ide do lekarza takze bede spokojniejsza 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajnaaaaaa
edzia no wlasnie ty tez miałas blada kreche? Jak to jest dziwnie nie wtedy człowiek mysli czy to ciaza czy nie ja w tym tyg pojde na pobranie krwi i bede miala pewnosc a potem do gina ;)))))) milego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelajnaaaaaa tak ja mialam blado kreske ale ja zrobilam test w dniu okresu i nastepnego dnia zrobilam 2 test i tez wyszly 2 kreseczki wiec dwa juz sie mogly mylic a mozesz wkleic ten test ?? to wtedy razem popatrzymy :) evika a ty tak samo jak mozesz to wklej to zdjecie z testem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia moze wklej na fotosiku zdjecie i podaj linka. Tez bym zobaczyla ja moze mam stare testy ale termin jeszcze maja hehe.No u mnie nadal nie widac @ hmm zobaczymy plamienia brazowe ustaly sama juz niewiem co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
No i umnie tez nie ma @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika ale spoko ja 2 msc pod rzad mialam tez plamienia przed @ i duuuuzo wiecej tego bylo no nic moze sie rozkreci faktycznie ale zadziwia mnie ta tempka wysoka pewnie jutro spadnie.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika masz racje kiedys chcialysmy a teraz juz nie chcemy hehe edzia wyslij na emaila albo na forum jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zauwazylam ze na tym pierwszym slaba kreska a na tym drugim duzo lepsza po jakim czasie od @ robilas tego drugiego? i wodac ze ta firma Clearblue sa chyba duzo lepsze niz te z allegro czy jakies kasetkowe no nie jak myslisz? GRATULACJE!!!! jakies inne objawy mialas a mierzysz tempke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola83-1 ja robilam ten pierwszy w dniu spodziewanej miesiaczki ale ja po wylyzeczkowaniu macici mialam roznie ten okres wachal sie miedzy 29 a 32 tak masz racje ta firma jest dobra ale ten pierwszy to bobo test i tez jest swietny bo jak pierwszy raz robilam celebre to mi nic nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumie, ale poszczescilo ci sie super gratulacje.Ja sie zastanawiam czy jutro sie nie przejde do apteki i nie kupie porzadnego testu chyba ze zrobie jeszcze ten co mam w pn a pozniej jak cos to kupie inny jak nie przyjdzie @.Ale wydaje mi sie ze ten clearblue one sa naprawde dobre i jak jest ciaza to wykrywaja ja ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do objawow to nic pecjalnego dzien jak codzien he he piersi strasznie bolaly i bola i zmeczniea tak to nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia Kochana okres mial byc dzis ale nic nie wskazuje na to zeby byl wystraszylam sie troszke wczoraj bo wieszalam pranie na suszarce i strzepywalam ubrania przed powieszeniem pozniej mnie zaczelo w dole brzucha z lewej strony bolec to miejsce co on owulki mi dawalo znac ze cos chyba sie dzieje i wczoraj wieczor zauwazylam sluz z lekko domieszka krwi ale poszlam do lozka polozylam sie masowalalm i sie uspokoilo i myslalam ze dzis @ przyjdzie rano a tu wstaje i tepka 37,2 i okresu niema ale lekkie niteczki tez brazowe w sluzie sama niewiem.Mam nadzieje ze nie przyjdzie albo ze to nic zlego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja temperatura wacha siemiedzy 36.8 do 37.1 to zalezy :) ale najczesciej mam 36.9 ja bym niewytrzymala i juz dzisiaj zrobila bym ten test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×