Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znana pod przykrywką:)

co się stało z icemanem24xxxx???

Polecane posty

Gość znana pod przykrywką:)

jedna z ciekawszych postaci kafe nagle znikneła z kafe wie ktoś może co się z nim dzieje:)? fajnie się z nim dyskutowało a teraz w ogóle go nie widać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana pod przykrywką:)
do vera w pomarańczach sama literówki robisz a więc nie udawaj że jesteś tutaj taka mądra bo nie którzy lepiej od Ciebie językiem operują:P icaman come back nie no pytam poważnie co się z nim stało? ma któraś mejla do niego? byłabym bardzo wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama jak trzeba
on podobno nie zyje ktos pisal ze mial wypadek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera w pomaranczy dzieci
Ty chyba nie masz zycia poza kafe, co? jestes pewnie jedna z tych gornolotnych co to mowia, ze tu pracuja:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana pod przykrywką:)
vera w pomarańczach szkoda w ogóle z Tobą gadać:P chamie daj namiary kto może mieć adres do niego proszę ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana pod przykrywką:)
do anangaranga a Tobie po co do niego adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz fantazje :O Po pierwsze - przepisuj dokładnie, bo uznam, że masz braki w edukacji. Po drugie- nie pracuje tutaj - skąd takie podejrzenia. Przykładnie przegrywam życie na kafeterii w mniejszych lub większych okresach czasu. Dzięki osobom takim jak ja masz mozliwość wyładowania swojej frustracji :) Więc przestań pyskować i zamiast wytykać mi moje przegraństwo odejdź od komputera i na przykład ugotuj chłopu kolacje, o ile go masz bo póki co zauważyłam jedynie westchnienia skierowane w strone icemana. Jeśli chcesz jego adres możesz skontaktować sie z Perwersją. Udzieliłam Ci pomocy ale i tak mnie słabiutko przetyrasz, bo tak wypada na kafe. O moje zycie sie nie martw, mimo wszystko jakieś tam prowadzę, ale dziekuję za troskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana pod przykrywką:)
oj chamie wszystko byś za sex robił a gdzie chrześcijańska pomoc:P? no dobra no to czekam aż perwersja się pojawi i nam da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera co za wyrzut słów
:classic_cool: przy kolejnym wyrzucie, staraj się ślinić usta, wargi znaczy, rób to zmysłowo i delikatnie:) takiej czarującej istotce nie uchodzi tak sie pieklić:) zbrzydniesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera co za wyrzut słów
kolejny dla mnie wstrząs:classic_cool: vera mysli, że mysli co dzis kuchnia serwuje kochana moja:) pasibrzuch głodny:0 zjadł by co nie co a przygotowac nie ma kto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana pod przykrywką:)
dobra nie będę wdawała się tutaj z wami w dyskusję jak będziecie mieli jego adres to napiszcie tutaj albo link gdzie podawał jak w ogóle podawał:) a jak się zjawi to powiedzcie że moja cipka czeka na niego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana pod przykrywką:)
kotka - poes a masz link do tematu w którym podawał? bo szukałam z godzinę i nie mogę znaleźć? a może Ty wiesz co się z nim stało taka postać na kafe ciach prach i nagle go nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana pod przykrywką:)
daje icemanovi pól h po tym czasie oddam sie swawolom z burkiem sąsiada, zwanym bandzioren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana pod przykrywką:)
podszyw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana pod przykrywką:)
mam mejla nareszcie:):):) nareczka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja pod przykrywka:P:P
teraz własnie kosztuje placki:) najbardziej pozadane sa te pochodzenia najlepiej zwierzecego:) tylko ich zapach wyzwala we mnie zwierzecy adekwatny do aromatu wilczy niemal apetyt:) z niepochamowanym wdziekiem przypisanym nam naczelnym:classic_cool: kosztuje to co natura nam oferuje jako ...:) to odnosnie konsumcji:P dobre na głoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE ON NIE ZYJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kim jest ten caly ICEMAN?! I dlaczego ja go jeszcze nie znam😠 Iceman prosze sie tu wstawic, postawic, wystawic...lub co tam chcesz i ladnie sie mi przedstawic P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana pod przykrywką:)
w kwiatki wpisz w gogle iceman24xxxx i miłej lektury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanaaaa
no niezły z niego artysta lepszy niż cham ale z większą kulturą i inteligencją ice daj znać:P a ta historia niektórzy będą wiedzieć o co chodzi aż łezka się w oku zakręciła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×