Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znana pod przykrywką:)

co się stało z icemanem24xxxx???

Polecane posty

Gość aaaanaaaa
Perwersja z niego taki Twój mąż jak z Ciebie zakonnica:P kotka kto jeszcze jest tutaj po przejściach ze znanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to w ogóle za insynuacje? Wszyscy mogą potwierdzić! Kotka była świadkiem na ślubie, a Vera jest naszą chrześniaczką :p :D Kotko 😘 Daleko byłam, też tęskniłam, zostawiłam Ci wiadomość na topełe o samcach alfa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana pod przykrywką:)
do Perwersja Ty w miarę dobry masz podobno z nim kontakt wiesz co się z nim dzieję? bo nie odp na mejle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to żyje :) A przynajmniej dwa dni temu żył :) On ma taką pracę, że jak zacznie to długo skończyć nie może, więc może trzeba cierpliwym być i poczekać jak skończy pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana pod przykrywką:)
dzięki:) a przy okazji mam nadzieję że nie wejdziesz mi w paradę bo z tego co czytałam dość dobry kontakt miałaś z nim:) zostawiłam mu sex propozycje nie do odrzucenia jak myślicie zgodzi się:)? ktoś go musi pocieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha. To zależy tylko od niego. Oczekujesz wyłączności? Jak już to ja byłam pierwsza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana pod przykrywką:)
w takim razie muszę szybciej działać:) ale nie spotkałaś się z nim w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znana pod przykrywką, ja sie bede z Nim osobiscie poznawac, nie bede czytac jakis...plotek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sorry, ale to czy się spotkałam czy nie to już niech pozostanie między mną a nim. Jak będzie chciał to Ci powie czy się spotkaliśmy czy nie. Ja, jak będę chciała to przytaknę albo nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana pod przykrywką:)
w kwiatki daruj sobie :) perwersja po Twojej odp też wnioskuje ze się nie spotkałaś a więc zrobię wszystko żeby nie doszło do niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo jeśli uważasz, że masz w sobie taką moc to proszę bardzo. W kwiatki-dla mnie podstawą w tego typu relacjach jest dyskrecja :) Jeśli chcemy coś "upublicznić" to to ze sobą wcześniej uzgadniamy. Uważam, że taki układ jest fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) wystarczy że parę dni mnie nie ma no dobra tyg. a już zostałem uśmiercony:) nie no Moda na sukces to się przy tym umywa:P Perwersja:odp Ci na mejla i dzięki za cynk co się tutaj wyprawia:P do znana pod przykrywką:) Tobie też mejla wysłałem w kwiatki: miło Cię poznać 😘 i coś specjalnego dla Ciebie:P Przez gąszcz twych włosów do ust się zakradam, Co twarzy anielskiej są piękną ozdobą, Ustami, uszu płatki smakuję, Całuję Cię dalej za serca namową, Z gorącej szyi dreszcze zdejmuję, By na ramionach chwile przystanąć, I zaraz potem owoce mam w dłoniach, Nie szczędzę im pieszczot, całusy rozdając, Aż czuję jak oba wnet dojrzewają, Błysk w twoim oku przyjemność zdradza, Gdy brzucha równiną się chytro przechadzam, Za biodra trzymając ku sobie przyciągam, Kwiat malwy czerwony i rosą pachnący, Ku sobie, słodyczą jego skuszony , Rozkoszą czas nasze ciała spowija, Godzina mija jak jedna minuta, Mocno twe ciało w uścisku otulam i Słyszę jak suche od żaru usta, Westchnienia piękna nuta opuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana pod przykrywką:)
iCE SPIERDALAJ wiesz dzięki za takiego mejla:( jest wasz narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja poradzę że jesteś łatwa:P:P:P ja lubię trudne kobiety do zdobycia, które mnie intrygują i mają to coś a Ty myślisz ze pokarzesz mi cipę napiszesz że chcesz się ze mną ruchać i myślisz że ja ze sterczącym kutasem do Ciebie popędzę? grubo się mylisz moja droga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo oplacalo sie wtracic i upominac ;)) Czesc Iceman😘,milo poznac ...wierszem do mnie pisze ach ach :) No i co Znana pod przykrywka??:P: He!:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana pod przykrywką:)
nie wiesz co tracisz leć do swojej perwersji, tylko ja zauważyłam że coś sie z Tobą dzieje a Ty mi się tak odpłacasz? dzięki spadam stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płakać nie będę:) oj musiałem Cię jakoś przywitać nietuzinkowo:P znana pod przykrywką:) "nie płacz kiedy odjadę..." źle to rozegrałaś jak się gra w karty to pamiętaj że nie odkrywa się wszystkich kart od razu:P naczelny witam CIę przywódco stada:P po co kupować kisiel jak nasza zanana ma już go przy sobie:D::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy razem tutaj wzięci byśmy się potopili:P Ewcia bo wyciągnę armatę i co będzie:D? a Perwersja jak zwykle daje cynk i spier....a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaahhahaha. Chamu, najlepiej zrobic mix kisielowy i bedzie najohydniejsze ever :D Iceman, szaqnetz 150% albo nie 300% :classic_cool: Tyra jak marzenie :D Moj tyrkowy numer 1 w calej historii przegrywu na Kafełe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra znikam:) może będę za godz. może jutro a może za tydzień:) no chyba jak mnie ładnie poprosicie to się dzisiaj jeszcze tutaj zjawię:) Veni, vidi, vici caiu amore mio 😘 for women

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×