Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znana pod przykrywką:)

co się stało z icemanem24xxxx???

Polecane posty

wiem kto to był zostawię to w tajemnicy:P nie chce oczerniać tej osoby podpowiem ten czarny nick nie pojawił się tutaj w tym temacie:) więcej nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersja wiesz zależy w jakim stylu pokarzesz cipkę:P oj działają działają a Ty masz karnet wykupiony na moją łatwość a więc dużych przeszkód nie będziesz miała:P ale po uwodzić zawsze możesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iceman, ale ja nie chce wiedziec kto to byl :) Ale skoro wiesz i nie zalujesz... to dobrze:) Bo jakbym to byla ja lub Perwesja, plul bys sobie w brode :D ( Perwersjo wybacz, ze Cie dolaczylam... jeslisobei nie zyczylas...:) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwiatki Ty mi lepiej wyślij ten dekolt to sam schowam:P przez przypadek ręka mi sie poślizgnie i dotknę Twoich bimbałków i co wtedy będzie:P? moze powinniśmy nowy temat założyć na kafe celebryci kafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kwiatki ja bym to załatwiła inaczej :D Jakoś tak, nieco więcej hmmm "klasy" starała się zachować ;) Poza tym nie mam w zwyczaju rzucać mężczyznom propozycji seksualnych wprost, bez żadnych podchodów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwiatki wiesz że jak się nie odezwiesz na mejla albo np fotki jakiejś nie prześlesz to Cię wykreślę z listy wybranych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iceman, zawsze mozesz napisac do mnie pierwszy:P Perwersjo, wybierzemy sie na zakupy jutro hahah:)))) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz :p Gdyby nie ja tyle niewieścich serc płakałoby z powodu rozczarowania tym, że nie odpisałeś na ich maila :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×